Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

mano maudynes su aktara pfalenopsiam nepadaejo verysad.gif vel skydmariai bujoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 06 20, 12:40)
mano maudynes su aktara pfalenopsiam nepadaejo verysad.gif vel skydmariai bujoja doh.gif

actaras tikrai padeda, reikia truputėlį kantrybės, iškarto tikrai nenuims, bet po kelių dienų jei nebus rezultato reikia pakartoti: arba palaistyti, arba nupurkšti.Man jis ir sode padeda, viska purškiu arba laistau.
Atsakyti
reiks vel vonia daryt smile.gif bet ir gajus "rupuzes" unsure.gif idomu ka parduotuvej daro,kad ju nesimatytu,kai perki g.gif
Atsakyti
user posted image
Gal kas pasakys,kiek pavojinga liga serga kanos,ar verta laikyti kitiems metams g.gif
Atsakyti
Sveikos, mano kambarinė rožytė labai vargti pradėjo, net nežinau kas yra, ar perlaistau, ar nedalaistau, ar liga?

user posted image
user posted image

Pradėjo labai lapai kristi, apdžiūna ir nuvysta
Atsakyti
Sveiki, gal patarsit g.gif kuom laistyt-purskt svogunu laiskus, puola kirmelytes, pernai visus nuede "margancovke" nepadejo...taip gaila taip graziai suzele
Atsakyti
labukas, mano rožė taip pat kažkuo serga, gal žinot kuo? Ir kai palaistau matosi tuokie mikroskopiniai balti vabaliukai, kaip naikint?(kažkas patarė muilu nupurkšt, čia padeda tikrai?
user posted image
Atsakyti
Voratinklinės erkutės.... arba skydmariai, actara. nuo jų visų ;]
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2011 06 28, 20:32)
Voratinklinės erkutės.... arba skydmariai, actara. nuo jų visų ;]

kokia kaina jų maždaug?
Atsakyti
QUOTE(<LaPeLis> @ 2011 06 28, 21:10)
kokia kaina jų maždaug?

Ž,S. du gr penki litai...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 28, 22:47)
Ž,S. du gr penki litai...

o juo purkšt visą gėlyte ar žemes tik?ar išvis laistyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2011 06 28, 20:32)
Voratinklinės erkutės.... arba skydmariai, actara. nuo jų visų ;]


Actara nenaikina voratinklinių erkučių
Atsakyti