Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Betse @ 2011 05 15, 15:13)
Sveikos, labai reika pagalbos...
Kriaušės lapeliai su dėmelėmis:
user posted image
gal žinote kas tai, kuom ir kada geriau purkšti?
Ačiū  4u.gif

Tai kriaušių rūdys, padės tik chemija. Šitą ligą platina kadagiai.
Atsakyti
QUOTE(Betse @ 2011 05 15, 16:13)
Sveikos, labai reika pagalbos...
Kriaušės lapeliai su dėmelėmis:
user posted image
gal žinote kas tai, kuom ir kada geriau purkšti?
Ačiū  4u.gif

Tai kriaušių rūdys. Jau buvo rašyta. smile.gif Kasmet reikia nupurkšti fungicidais.
http://www.rojaussod...t...i&Itemid=82
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 05 15, 17:54)
Tai kriaušių rūdys, padės tik chemija. Šitą ligą platina kadagiai.


QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 15, 20:38)
Tai kriaušių rūdys. Jau buvo rašyta. smile.gif Kasmet reikia nupurkšti fungicidais.
http://www.rojaussod...t...i&Itemid=82

Didelis ačiū už informaciją 4u.gif
Tikiuosi pavyks išgelbėti...
Atsakyti
Merginos, mano augalus užpuolė ar amarai, ar erkės (nežinau tiksliai), žali tokie. Jau nebėr jėgų doh.gif Piniguotis užpultas ir gloksinija. Ir spec. purškalą pirkau, ir margancovke laisčiau, feiriu, muiluotu vandeniu laisčiau... Rezultatas 0. doh.gif
Ir viskas per nupigintus augalus iš maximos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 16 gegužės 2011 - 11:42
QUOTE(Rinesa @ 2011 05 16, 12:27)
Merginos, mano augalus užpuolė ar amarai, ar erkės (nežinau tiksliai), žali tokie. Jau nebėr jėgų  doh.gif Piniguotis užpultas ir gloksinija. Ir spec. purškalą pirkau, ir margancovke laisčiau, feiriu, muiluotu vandeniu laisčiau... Rezultatas 0.  doh.gif
Ir viskas per nupigintus augalus iš maximos.

Ne laistyti reikia o purksti augala reikia,jei gyviai ant lapu. Nesenai skaiciau-litras vandens,sauktas Fairy. Isbandyk ir parasyk cia,tikiu,kad nepakenks gelytem....
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 16, 13:01)
Ne laistyti reikia o purksti augala reikia,jei gyviai ant lapu. Nesenai skaiciau-litras vandens,sauktas Fairy. Isbandyk ir parasyk cia,tikiu,kad nepakenks gelytem....


Taigi rašiau ką naudojau. Tame tarpe ir feiri.
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2011 05 16, 12:27)
Merginos, mano augalus užpuolė ar amarai, ar erkės (nežinau tiksliai), žali tokie. Jau nebėr jėgų  doh.gif Piniguotis užpultas ir gloksinija. Ir spec. purškalą pirkau, ir margancovke laisčiau, feiriu, muiluotu vandeniu laisčiau... Rezultatas 0.  doh.gif
Ir viskas per nupigintus augalus iš maximos.

Аš Actara naudojau, tai pavyko atsikratyti.
Atsakyti
Tas Actaras ne žaliam butely? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnučių Pieva @ 2011 04 26, 17:54)
Norejau paklausti del Alyvos medelio. jis pas mus jau auga daug metu bet vis dar nedidelis is ziedu sukrauna nedaug. Esme tame kad visas apejes tokiom kaip samanom ir kerpem.  unsure.gif  gal jis serga ar kas netinka jam kad taip prastai auga? g.gif  gal ka patarsit ar tos kerpes neturi reiksmes  g.gif

kerpės rodo, kad augalas skursta... siūlau patręšt, apdėt aplink bent jau žole pjauta, pamulčiuot
Atsakyti
user posted image
Gal galite pasakyti, kas čia atsitiko g.gif Po šios nakties lietaus štai koks vaizdelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RožėGrožė: 16 gegužės 2011 - 17:10
pamažinkit nuotrauką mirksiukas.gif
o šiaip tai pas mane tas pats, aš manau, kad čia rūdys, kurios po to puola kriaušes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivad: 16 gegužės 2011 - 16:55
Nemoku sumazinti nuotraukos, keliau per ipix.lt, gal per kokia kita talpykla kelti?
Sutvarkiau nuotrauka, laukiu patarimu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RožėGrožė: 16 gegužės 2011 - 17:11