Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

Neskaičiau visos temos, nepykit jei pasikartosiu - ant kalijos lapų atsirado mikroskopiniai juodi vabaliukai, lapai nueina geltonai plėmais o po to išvis nuvysta
Atsakyti
Sveikos,
Skaiciau, kaip "gydyti" pinigu medi uzpuolus musytems.
Norejau pasiklausti, kas nusimanote-augalo dar ir lapai skyleti, lyg butu "sukapoti", pilni mazyciu skyluciu. Ar cia tas pats parazitas-musytes? Ir gydymas toks pats?
Gal yra kokia profilaktika nuo musyciu-maziau dregmes ar kaip?
Aciu 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(eveka @ 2011 05 09, 14:53)
Sveikos,
Skaiciau, kaip "gydyti" pinigu medi uzpuolus musytems.
Norejau pasiklausti, kas nusimanote-augalo dar ir lapai skyleti, lyg butu "sukapoti", pilni mazyciu skyluciu. Ar cia tas pats parazitas-musytes? Ir gydymas toks pats?
Gal yra kokia profilaktika nuo musyciu-maziau dregmes ar kaip?
Aciu  4u.gif .

Man patarė pinigų medį neperlaistyti, jis mėgsta pabūti sausesnis. smile.gif
Atsakyti
Labutis .
Gal kas pagelbės patarimais. Nusipirkau du kadagius, pasodinau, po savaitės žiuriu ant stiebo keliose vietose oranžiniai bjaurūs kaip dygliukai apėję. Kažin kas tai per bjaurastis ? doh.gif Ar dar imanoma išgydyt kadagiukus? Bijau kad tujų neužkrėstų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2011 05 10, 17:11)
Labutis .
Gal kas pagelbės patarimais. Nusipirkau du kadagius, pasodinau, po savaitės žiuriu ant stiebo keliose vietose oranžiniai bjaurūs kaip dygliukai apėję. Kažin kas tai per bjaurastis ?  doh.gif  Ar dar imanoma išgydyt kadagiukus? Bijau kad tujų neužkrėstų  unsure.gif

Ar čia nebus tik kazokinio kadagio rūdys? Ar ne taip atrodo? Teks purkšti fungicidais ir taip kasmet. http://www.msat.lt/l...-kadagio-rudys/
Atsakyti
[quote=saulyte33,2011 05 10, 16:31]
Ar čia nebus tik kazokinio kadagio rūdys? Ar ne taip atrodo? Teks purkšti fungicidais ir taip kasmet. http://www.msat.lt/l...-kadagio-rudys/



aga, lyg ir ta liga, bet manau rausiu aš lauk tuos du kadagius ir bus ramu doh.gif
Atsakyti
Laba diena! Gal galit man padeti... Nusipirkau pilnaviduriu sprigiu grazius sodinukus, pasodinau lauke i vazonus ir dabar jau gal pora savaiciu praejo ir man tos gelytes prarado spalva, nebe tokios zalios, netgi gelsvos. Ziedukai jau buvo sukrauti, bet ir tie krenta. Nezinau kas joms darosi sad.gif Gal kas zinot? Man jos tokios grazios! As turejau tokias pacias pries pora metu, tai taip vesliai issikerojusios buvo ir ziedu daug, o dabar... Gaila ir ziureti...
Is anksto dekoju uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alelėja @ 2011 05 12, 22:41)
Laba diena! Gal galit man padeti... Nusipirkau pilnaviduriu sprigiu grazius sodinukus, pasodinau lauke i vazonus ir dabar jau gal pora savaiciu praejo ir man tos gelytes prarado spalva, nebe tokios zalios, netgi gelsvos. Ziedukai jau buvo sukrauti, bet ir tie krenta. Nezinau kas joms darosi sad.gif Gal kas zinot? Man jos tokios grazios! As turejau tokias pacias pries pora metu, tai taip vesliai issikerojusios buvo ir ziedu daug, o dabar... Gaila ir ziureti...
Is anksto dekoju uz pagalba  4u.gif


Šiaip tai sprigės nemėgsta kaitros - ant saulės paliktų lapai nudega, gelsta. O jei ne, tai tada gal netinka žemė, patręšt gal reikėtų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 14 gegužės 2011 - 10:17
QUOTE(Alelėja @ 2011 05 12, 22:41)
Laba diena! Gal galit man padeti... Nusipirkau pilnaviduriu sprigiu grazius sodinukus, pasodinau lauke i vazonus ir dabar jau gal pora savaiciu praejo ir man tos gelytes prarado spalva, nebe tokios zalios, netgi gelsvos. Ziedukai jau buvo sukrauti, bet ir tie krenta. Nezinau kas joms darosi sad.gif Gal kas zinot? Man jos tokios grazios! As turejau tokias pacias pries pora metu, tai taip vesliai issikerojusios buvo ir ziedu daug, o dabar... Gaila ir ziureti...
Is anksto dekoju uz pagalba  4u.gif

Galvoju, kad jos buvo augintos šiltnamyje, o Tu iš karto pasodinai lauke - augaliukams buvo šokas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės. Neturiu visai patirties su lauko augaliukais, tad kreipiuosi į jus. Ant paprastų pušelių šakelių lyg oranžiniai karoliukai prilipę. Pakrapščius, nelabai eina nuimti. Gal kas turit kokių minčių kas tai galėtų būti? Gaila būtų netekti .
Atsakyti
Aciu mergaites! 4u.gif
Patrest patresiau, saules gauna tik ryte, kazkur iki 12. Gal tikrai del to, kad siltnamy augintos buvo? Neklausiau kur jas augino. Nu gal atsigaus... smile.gif
Atsakyti
Sveikos, labai reika pagalbos...
Kriaušės lapeliai su dėmelėmis:
user posted image
gal žinote kas tai, kuom ir kada geriau purkšti?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti