Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Nidulia @ 2010 01 14, 14:20)
tikekimes, kad atsigaus jie, karta jau taip buvo man, bet vel suvesejo. Ko gero siais metais oru stiprios permainos atsiliepe ir musu fikuseliams, nes kaip matau musu cia si karta labai daug su ta pacia beda

teko su viena pažismama pabendraut, tai sako jos namuose irgi skeletas nuo fikuso stovi- beveik visai be lapų. bet ji nepergyvena, sako ir praeitais metais taip buvo, bet pavasarį jis vėl sužaliavo. g.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 01 15, 14:09)
stai koks plikas mano fikusas siai dienai,okoks grazuolis buvo.

mano dar plikesnis verysad.gif

QUOTE(minus @ 2010 01 15, 14:20)
Žiemą benjamino fikusai, jei nėra kitų priežasčių, lapus meta dėl šviesos trūkumo.

g.gif jau savaitė maniškis stovi ant palangės. kuo puikiausiai lapukai krenta toliau. aš irgi manau, kad tikraiusia jie meta lapus dėl persauso oro. gal iš tikrųjų reikėtų juos purkšti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anirin: 15 sausio 2010 - 23:48
Gal čia kas paaiškins kas atsitiko mano aloe?
"Lapai" nuo apatinių pradedant pradėjo geltonuoti ir vysti. Atrodo, kad jų sultis kažkas čiulpia iš vidaus. doh.gif
Dabar vaizdas dar liūdnesnis nei atrodo nuotraukoje. Sveiki "lapai" liko tik keli viršūnėje, kiti tiesiog nusvyro žemyn.
Kotas prie pat žemės "sumedėjo", ar kaip čia sakoma. g.gif
Jau žinau, kad nebeišgelbėsiu. cry.gif Noriu tik suprasti ką dariau ne taip.
Pavasarį ketinu naują imti iš mamos kai ji persodinės savo, tad noriu kažkaip išvengti tokios klaidos. unsure.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Tikriausiai perlaistėt ir jis ėmė pūti.Alijošiams žiemos metu reikia labai mažai vandens
Atsakyti
QUOTE(chasmina13 @ 2010 01 18, 14:01)
Tikriausiai perlaistėt ir jis ėmė pūti.Alijošiams žiemos metu reikia labai mažai vandens

Bet kad laistau karta i savaite. unsure.gif
Atsakyti
Aš dar rečiau.Ir gėlytė puikiai jaučiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Laisčiau kai žemė būdavo gerai padžiuvusi. Pas mane karšta būna, tad rečiau laistyti bijojau. mastau.gif


Grįžau namo ir radau alijošių perlužusį per pusę.
angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif

Teko atsisveikinti.
Atsakyti
Tikrai buvo perlaistytas, nes prieš keletą metų esu taip "numarinusi" verysad.gif O Tau reikėjo atžalėlę įsodinti, gal būtų išleidęs šakneles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2010 01 18, 23:35)
Laisčiau kai žemė būdavo gerai padžiuvusi. Pas mane karšta būna, tad rečiau laistyti bijojau. mastau.gif
Grįžau namo ir radau alijošių perlužusį per pusę.
angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif

Teko atsisveikinti.

nepergyvenk, mano galiunas kruva vaiku priaugino, galiu kokius 10 jau paaugusiu padovanoti, tiresi vel vaista pas save namie:)
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 01 19, 06:58)
Tikrai buvo perlaistytas, nes prieš keletą metų esu taip "numarinusi"  verysad.gif  O Tau reikėjo atžalėlę įsodinti, gal būtų išleidęs šakneles  rolleyes.gif

Ką žinau... mastau.gif Vasarą augo kaip ant mielių. O rudeniop kažkas pasidarė negerai. Laisčiau rečiau, bet kai prasidėjo šildymo sezonas, tada jau pradėjo geltonuoti. Mama sakė, kad pas mane tiesiog per sausas oras.
Laistydavau kai jau tikrai buvo perdžiuvusi žemė.
Ir vakar paemiau ji ismesti, tai iskračiau iš vazono žemes. Maniau kokių vabaliukų bus, bet nea. schmoll.gif O žemė sausa, nors laistytas buvo penktadienį. unsure.gif

Jis buvo išleidęs tik dvi atžalas dar vasaros pabaigoje. Persodinėjau jį, tai atskyriau, pasodinau atskirai, bet vieną neįsišaknyjo. Kita tik tupi. Nei auga, nei neauga. mastau.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 01 19, 09:55)
nepergyvenk, mano galiunas kruva vaiku priaugino, galiu kokius 10 jau paaugusiu padovanoti, tiresi vel vaista pas save namie:)

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anirin @ 2010 01 16, 00:46)

g.gif jau savaitė maniškis stovi ant palangės. kuo puikiausiai lapukai krenta toliau. aš irgi manau, kad tikraiusia jie meta lapus dėl persauso oro. gal iš tikrųjų reikėtų juos purkšti? g.gif

Pastačiau aš savo byrančius fikusus virtuvėje - vienas išvis plikas buvo likęs. Per vasarą nauji lapukai ataugo ir dabar žiemą nebyra. Išeina,kad drėgmės jiems labiau reikia. Vienas net ne ant palangės stovi.
Atsakyti
labas mergaites rasau pirma karta ir prasau pagalbos turiu nemazai geliu ir jas visas uzpuole mazos musytes ju pilni namai jau nezinau ka daryti gal kas buvot susidure su sia problema is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(ana-marija @ 2010 01 22, 13:52)
labas mergaites rasau pirma karta ir prasau pagalbos turiu nemazai geliu ir jas visas uzpuole mazos musytes ju pilni namai jau nezinau ka daryti gal kas buvot susidure su sia problema is anksto dekoju

VA VA šitos kokį pusmetį mane kankino šitie vabalai mad.gif radau net baltų kirminų gėlėj.

Nusipirk Actaros pabarstyk ir palaistyk thumbup.gif aš užvakar taip padariau nei vienos musės namie nebemačiau thumbup.gif


http://www.litagra.l...095:w.250:h.250
Atsakyti