Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

Tvarkydamasi aplink pušeles, jų tankmėje, apatinėse šakose, pamačiau kažkokią įdomybę nusėjusią spyglius:
user posted image
Kažkodėl man atrodo, kad nieko gero iš to nereiktų laukt g.gif Gal žinote kas tai ir ką reiktų daryti, ar nedaryti? Labai laukčiau, gal kas padėsite įminti šitą mįslę 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės visos,

labai liūdna žinia iš mano kiemo. saulė nudėgino vadinamos Kanadietiškos eglutės šoną, dabar jis rudas.
Labai prašau pagalbos, ar jau net neverta jos ieškoti ir augalėlis žuvo.
Ką daryti kitais metais, kaip paslėpti augalus.
SOS augalėlius verysad.gif
Atsakyti
help.gif
Sveikutėsgėlelių daktarėlės .Turiu bėdelę,todėl norėčiau kuo daugiau rekomendacijų.
Vyras perlaistė gėlytę kliviją,nupuvo diduma šaknų,kurias pašalinau ir pabarsčiau cinamonu. Dabar pamerkiau į vandenį laikinai,kol rasiu patarimą.
Dabar šaknų yra apie ketvirtadalis kažkur.
Padėkite cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
labas, norejau paklaust,koks vanduo labiau tiktu gelem,pastovejas ar tiesei is krano. geles auginu paliginus nesenei tad mokaus. aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0taki0 @ 2011 04 06, 21:59)
labas, norejau paklaust,koks vanduo labiau tiktu gelem,pastovejas ar tiesei is  krano. geles auginu paliginus nesenei tad mokaus. aciu ax.gif

Jei tai centralizuoto tiekimo chloruotas vanduo,tai reikia pajaikyti atvira apie para laiko.atrodo g.gif
Atsakyti
aciu. nu o koks vanduo pas mane tai tikrai nezinau ax.gif mieste,penkeaukscio bute. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0taki0 @ 2011 04 07, 15:07)
aciu. nu o koks vanduo pas mane tai tikrai nezinau ax.gif mieste,penkeaukscio bute. biggrin.gif


CENTRALIZUOTAS biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaHA @ 2011 04 08, 09:07)
CENTRALIZUOTAS biggrin.gif


Ir dar vieną bėdą turiu :
Iš mano antūrio liko tik žalias kotas .Šaknys nupuvo,lapai nukrito.Ar tai reiškia nebepagydoma? Gal kuri susidūrė ir prikėlė gėlelę.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(IngridaHA @ 2011 04 08, 12:16)
CENTRALIZUOTAS biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar vieną bėdą turiu :
Iš mano antūrio liko tik žalias kotas .Šaknys nupuvo,lapai nukrito.Ar tai reiškia nebepagydoma? Gal kuri susidūrė ir prikėlė gėlelę.
Ačiū

Logiškai mąstant,antūris bus irgi perlaistytas g.gif Aš savo anturį laistau vieną-du kartus per mėn,o Jūs kaip suprantu su vyru abu friends.gif .Pabandyk persodinti,sodinti reikia į mažą vazoną,nes anturis mėgsta suspaustas kojas,į žemę įdėk porą saujukių smėlio,sodinti ne giliai.Ir laistyti negausiai,susitarkit kuris laisto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 08, 09:34)
Logiškai mąstant,antūris bus irgi perlaistytas g.gif Aš savo anturį laistau vieną-du kartus per mėn,o Jūs kaip suprantu su vyru abu friends.gif .Pabandyk persodinti,sodinti reikia į mažą vazoną,nes anturis mėgsta suspaustas kojas,į žemę įdėk porą saujukių smėlio,sodinti ne giliai.Ir laistyti negausiai,susitarkit kuris laisto lotuliukas.gif


Jo, vyras perlaiste doh.gif vis laistė pasibambėdamas,kad jei ne jis -gėlės visos nuvystų. O gavosi atvirkščiai. rolleyes.gif As geriete likau ax.gif
Dabar bandau atitaisyti padėtį,bet kažin kaip čia bus. klivija vis dar stovi,kaip stovėjus. laukiu kas bus.Šiandien kelis lašiukus užlašinau vandens su cinamonu.Kažkaip man vis atrodo,kad į labai sausą žemę šaknų neišleis. Ką Jūs manote?
Atsakyti
QUOTE(IngridaHA @ 2011 04 08, 19:52)
Jo, vyras perlaiste doh.gif vis laistė pasibambėdamas,kad jei ne jis -gėlės visos nuvystų. O gavosi atvirkščiai. rolleyes.gif As geriete likau ax.gif
Dabar bandau atitaisyti padėtį,bet kažin kaip čia bus. klivija vis dar stovi,kaip stovėjus. laukiu kas bus.Šiandien kelis lašiukus užlašinau vandens su cinamonu.Kažkaip man vis atrodo,kad į labai sausą žemę šaknų neišleis. Ką Jūs manote?

Klivijos šaknys gerai išsaugoja drėgmę,todėl manau nieko nenutiks jei kokią savaitėlę nelaistysi mirksiukas.gif o vanduo su cinamonu,mano manymu nieko nepadės,geriau reikėjo šaknis apipuvusias apippjausčius pabarstyti angliuku sutrintu angliukas tas kur naudojame nuo skrandžio ir padžiovinus sodinti.Dabar kantrybės ir bus viskas gerai.Klivija labiau pakenčia nedalaistymą,nei perlaistymą.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 04 08, 17:40)
Klivijos šaknys gerai išsaugoja drėgmę,todėl manau nieko nenutiks jei kokią savaitėlę nelaistysi mirksiukas.gif o vanduo su cinamonu,mano manymu nieko nepadės,geriau reikėjo šaknis apipuvusias apippjausčius pabarstyti angliuku sutrintu angliukas tas kur naudojame nuo skrandžio ir padžiovinus sodinti.Dabar kantrybės ir bus viskas gerai.Klivija labiau pakenčia nedalaistymą,nei perlaistymą.Sėkmės 4u.gif


Aš šakneles ir kotelį ( tas kur liko prie ketvirtadalio šaknų) cinamonu apibarsčiau.Tikiuosi bus viskas gerai.
Atsakyti
Man taip pat reikia Jūsų pagalbos, mano rožytes kažkas užpuolė. PRadžioje buvo miltligė, bet atrodo išgydžiau. Bet tas dirvožemis... LAbai įtartinas, ir lapai džiūna krenta..




user posted image
Atsakyti