Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

sveikos, pagaliau ir pas mane beda istiko... doh.gif

nustojo augt ir gyvuot mano kalamandinas.. sugalvojau siandien istraukt ir paziuret kas zemese darosi, a ten su nykscio dydziu sliekas gyvena (net nupurte) blink.gif aisku zemes pakeiciau, saknis nuploviau.. bet va idomu ar pas kitas gelytes ju nera..

tai klausimas butu toks biggrin.gif
kuom naikint sliekus? actara? ar yra kas nors paprasciau? nes noreciau visas geles perliet.. labai jau slykstu pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(<>I love......<> @ 2011 03 29, 11:17)
sveikos, pagaliau ir pas mane beda istiko...  doh.gif

nustojo augt ir gyvuot mano kalamandinas.. sugalvojau siandien istraukt ir paziuret kas zemese darosi, a ten su nykscio dydziu sliekas gyvena (net nupurte)  blink.gif  aisku zemes pakeiciau, saknis nuploviau.. bet va idomu ar pas kitas gelytes ju nera..

tai klausimas butu toks  biggrin.gif
kuom naikint sliekus? actara? ar yra kas nors paprasciau? nes noreciau visas geles perliet.. labai jau slykstu pasidare unsure.gif

Įmerk vazonus į vandenį taip, kad apsemtų žemę ir jei yra sliekų jie iššliauš į vandenį,
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 03 29, 16:32)
Įmerk vazonus į vandenį taip, kad apsemtų žemę ir jei yra sliekų jie iššliauš į vandenį,


a kaip zeme laikyt kad neisplauktu?
Atsakyti
QUOTE(<>I love......<> @ 2011 03 29, 18:55)
a kaip zeme laikyt kad neisplauktu?

Merk išlėto ir žemė liks savo vietoj, o gali kokiais akmenukais nupilt, laikrašęiu užspaust
Atsakyti
Merginos, padėkit prašau 4u.gif ir aš šiandien radau 2 sliekus savo pinigų medžio vazone unsure.gif ką dabar daryt??? aš tokia negėlininkė verysad.gif paskaičiau aukščiau, kad reikia šaknis nuplaut. Nupurčiau žemes, nuploviau po kranu. Ką dabar? Sodint į tą didesnį vazoną ar jau ate mano pinigų medžiui verysad.gif kaip tie sliekai dauginasi? jie juk kenkia gėlei, kuri vazone kambary auga, ar ne? gal dar ką nors galima padaryt, kad nebeatsirastų tų baisuoklių? Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonažolė @ 2011 03 30, 17:06)
Merginos, padėkit prašau  4u.gif ir aš šiandien radau 2 sliekus savo pinigų medžio vazone  unsure.gif ką dabar daryt??? aš tokia negėlininkė  verysad.gif paskaičiau aukščiau, kad reikia šaknis nuplaut. Nupurčiau žemes, nuploviau po kranu. Ką dabar? Sodint į tą didesnį vazoną ar jau ate mano pinigų medžiui  verysad.gif kaip tie sliekai dauginasi? jie juk kenkia gėlei, kuri vazone kambary auga, ar ne? gal dar ką nors galima padaryt, kad nebeatsirastų tų baisuoklių? Ačiū iš anksto  4u.gif

Iš kur jūs ištraukėt, kad nuo sliekų reikia šaknis plaut doh.gif doh.gif doh.gif Sliekai nėra jau tokie kenksmingi kaip kokie amarai ar skydamariai. Jie gi nesimaitina augalais, o tik mažoj teritorijoj landydami gali nutraukti smulkias šakneles. Lauke sliekai gėris. Jie hermofroditai (ir berniukas ir mergaitė viename) Bet nemanau, kad jie ten pas jus prisidaugino. Jūs daugiau pakenkėt augalui nuplaudami jam šaknis, negu tie du sliekai per kelis metus gyvendami vazone.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 03 30, 16:16)
Iš kur jūs ištraukėt, kad nuo sliekų reikia šaknis plaut  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Sliekai nėra jau tokie kenksmingi kaip kokie amarai ar skydamariai. Jie gi nesimaitina augalais, o tik mažoj teritorijoj landydami gali nutraukti smulkias šakneles. Lauke sliekai gėris. Jie hermofroditai (ir berniukas ir mergaitė viename) Bet nemanau, kad jie ten pas jus prisidaugino. Jūs daugiau pakenkėt augalui nuplaudami jam šaknis, negu tie du sliekai per kelis metus gyvendami vazone.

Ar ne? doh.gif niu iš kur man žinot smile.gif paskaičiau šitoj temoj keliom žinutėm aukščiau, kad žemes pakeitė, šaknis nuplovė smile.gif ir aš iš paskos rolleyes.gif aš tokia miestietė moku tik persodint ir palaistyt blush2.gif sliekų bijau unsure.gif o gėlės kažkodėl pas mane labai gražiai auga, vis didesnių vazonų prašo ax.gif o gal pasakysit ką dabar gero tai vargšei gėlei galiu padaryt, kad jau pakenkiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonažolė @ 2011 03 30, 19:24)
Ar ne?  doh.gif niu iš kur man žinot smile.gif paskaičiau šitoj temoj keliom žinutėm aukščiau, kad žemes pakeitė, šaknis nuplovė smile.gif ir aš iš paskos  rolleyes.gif aš tokia miestietė moku tik persodint ir palaistyt  blush2.gif sliekų bijau  unsure.gif o gėlės kažkodėl pas mane labai gražiai auga, vis didesnių vazonų prašo  ax.gif o gal pasakysit ką dabar gero tai vargšei gėlei galiu padaryt, kad jau pakenkiau  verysad.gif

Dabar svarbiausia neperlaistykit, kurį laiką visai netręškit.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 03 30, 18:51)
Dabar svarbiausia neperlaistykit, kurį laiką visai netręškit.

Aciu 4u.gif nelaistysiu daug, netresiu ir geras mintis tai gelytei siusiu smile.gif
Atsakyti
labas,prasu pgalbos,turiu 10 geliu ir visos nuo vasario galo nustojo augt,bet ir nevista.pries men. maciau musikes bet ju nebera nors nieko nedareu, dabar pilni vazonai baltu vabaliuku.artai ju vaikai.ar galejo geles nuo ju nustot augti.zadu pirkti actaros ar pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(0taki0 @ 2011 04 03, 14:25)
labas,prasu pgalbos,turiu 10 geliu ir visos nuo vasario galo nustojo augt,bet ir nevista.pries men. maciau musikes bet ju nebera nors nieko nedareu, dabar pilni vazonai baltu vabaliuku.artai ju vaikai.ar galejo geles nuo ju nustot augti.zadu pirkti actaros ar pades 4u.gif

Tikrai padės.
Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti