Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Mešqtė @ 2011 02 07, 01:07)
http://images110.fot...IMG_2532-vi.jpg
gal galit pasakyt ar dar imanoma jai padet?????? visos geles pradejo leipti,kelias jau ismeciau,kotas sitos geles jau minksteja.nebuvom namie savaite ir namuose buvo isjungtas sildymas,matyt nusalo  doh.gif  verysad.gif

Sunku prognozuoti, bet labai panašu į nušalusią g.gif Žiema ne tas laikotarpis, kada galima išjungti šilumą gėlėms cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2011 02 06, 23:07)
http://images110.fot...IMG_2532-vi.jpg
gal galit pasakyt ar dar imanoma jai padet?????? visos geles pradejo leipti,kelias jau ismeciau,kotas sitos geles jau minksteja.nebuvom namie savaite ir namuose buvo isjungtas sildymas,matyt nusalo  doh.gif  verysad.gif

Pritariu Jediarai, jos tikrai nušalo, dabar gali tik nupurkšt dažniau su vandeniu ir laukti, jei nebuvo visiško minuso yra tikimybė, kad numetusi lapus pachyra po kurio laiko vėl atžels, bet jei buvo minusinė temperatūra nemanau, kad atsigautų, vistik tai tropinis augalas.
Atsakyti
Našlaitines pelargonijas, laikomas kambaryje, nedažnai laistomas, užpuolė kažkokie kenkėjai. kitoje lapų pusėje tokie mažučiai balti drugeliukai/musytės. pajudinus lyg ir ima skraidyt.
mačiau, nutūpė ir ant bazilikų šalia esančių. ant svyrančios pelargonijos nesiveisė. prie orchidėjų irgi. laimei...
nu niekur nerandu kas čia per baltos muselkos... g.gif
ar actara tiktų? o gal pakaktų žaliu muilu apipurkšti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 01 26, 18:03)
Patarkite prasau mano draugei:
"pas mane pilni namai drozofilu,pradejau ieskoti papuvusiu vaisiu,to neradau, taciau visu namu geliu zemeje  pilna baltu kirmelyciu.is kur jos,ka daryt?"

aš jau baigiu prarasti viltį jas išnaikinti. viską išbandžiau nieks nepadeda doh.gif
actara, fungicidas, bio aphisool doh.gif

QUOTE(fuksė @ 2011 01 30, 08:37)
O kokias geles pirkti, kad kate ju nevalgytu? Turi savo zole, bet mano visas geles numarino, apkramto lapus..... verysad.gif

mano draugė specilaiai katei augina kažkokią žolę kad gėlių neėstų
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 02 07, 21:50)
aš jau baigiu prarasti viltį jas išnaikinti. viską išbandžiau nieks nepadeda  doh.gif
actara, fungicidas, bio aphisool  doh.gif


Ta pati beda ir mane uzpuole doh.gif vakar " Zalioj stotelej" pardaveja parekomendavo Pulnex insekticidinius miltelius- parsinesiau namo, atidziau perskaiciau instrukcija, bet rankos nekyla..bijau, kad kartu su kirmeliukais geliu nenumarinciau. Isbandziau ir laudiskus metodus, bet rezultatu kol kas 0 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 02 07, 21:50)
aš jau baigiu prarasti viltį jas išnaikinti. viską išbandžiau nieks nepadeda  doh.gif
actara, fungicidas, bio aphisool  doh.gif

pas mane ju irgi buvo, istraukiau augaliuka is vazono, saknis nupurskiau is Zalios stoteles pirktu Substral purskalu ir persodinau i nauja zeme, lyg ir nebeatsirado ju daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Sakykit nuo voratinkliniu erkuciu actara pades??? siandien issigandau, viena orchideja visa aplipus tom bjaurybem doh.gif pries pora dienu dar nieko nebuvo. patarkit kaip kovot su jom???
Atsakyti
Sveikutes turiu ir as bėdą verysad.gif . Pirkau Senukuose gelyte nupiginta uz 8 Lt Vašingtonija, kad bus su kazkokia liga tai zinojau galvoju isgydysiu, bet kad TIEK draugeliu tures nesitikejau doh.gif doh.gif . Tai va pirma zemes buvo pilnos aštunkoju (nezinau kaip tiksliai vadinasi) klausimas ko daugiau vazone buvo žemiu ar astunkoju blink.gif . Na iskraciau as visas zemes šaknis nuploviau neliko beveik nei vieno grumstelio zemiu ir pamirkiau kalio parmaganate. Galvoju na viskas gal atsigaus, nes naujus lapus ji leido. Bet siandien ziuriu, kad ir naujieji lapai gelsta doh.gif , paziurejau is arciau ogi laksto gyventoju ulkas, bet tokie vos ižiūrimi raudonom šiknom kaip voriukai ar erkutes g.gif bet jokiu voratinkliu nerandu tik lapai kaip susaudyti geltonais taskuciais. Pagelbekit kas tai galetu buti ir kuom naikinti. Dėkoju už pagalba 4u.gif

user posted image
Gėlyte
Gėlytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbarela: 16 vasario 2011 - 10:28
QUOTE(simbarela @ 2011 02 16, 10:27)
Sveikutes turiu ir as bėdą  verysad.gif . Pirkau Senukuose gelyte nupiginta uz 8 Lt Vašingtonija, kad bus su kazkokia liga tai zinojau galvoju isgydysiu, bet kad TIEK draugeliu tures nesitikejau  doh.gif  doh.gif . Tai va pirma zemes buvo pilnos aštunkoju (nezinau kaip tiksliai vadinasi) klausimas ko daugiau vazone buvo žemiu ar astunkoju  blink.gif . Na iskraciau as visas zemes šaknis nuploviau neliko beveik nei vieno grumstelio zemiu ir pamirkiau kalio parmaganate. Galvoju na viskas gal atsigaus, nes naujus lapus ji leido. Bet siandien ziuriu, kad ir naujieji lapai gelsta  doh.gif , paziurejau is arciau ogi laksto gyventoju ulkas, bet tokie vos ižiūrimi raudonom šiknom kaip voriukai ar erkutes  g.gif  bet jokiu voratinkliu nerandu tik lapai kaip susaudyti geltonais taskuciais. Pagelbekit kas tai galetu buti ir kuom naikinti. Dėkoju už pagalba  4u.gif

user posted image
Gėlyte
Gėlytė

Tai čia tau labai pasisekė, kad ji išvis išgyveno, jos labai nemėgsta šaknų pažeidimų, praktiškai šaknų genėt negalima. Kalio permanganatas yra nuo ligų, o ne nuo kenkėjų, nusipirk aktaros ir pasidarius tirpalą palaistyk žemę taip, kad stipriai permirktų, o ir patį augalą nupurkšk.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 01 26, 19:03)
Patarkite prasau mano draugei:
"pas mane pilni namai drozofilu,pradejau ieskoti papuvusiu vaisiu,to neradau, taciau visu namu geliu zemeje  pilna baltu kirmelyciu.is kur jos,ka daryt?"

Dėl žemėje esančių "kirmėlyčių" sužinojau nepaprastai gerą gydymo būdą. Jei tai tikrai tos, nes daug kas jas vadina kirmėlytėm, o jos yra su kojytėm, taigi, vabaliukai. Vadinasi podurom ir labai mėgsta drėgną žemytę. Tačiau joms reikia kvėpuoti, todėl laikosi netoli paviršiaus. Vaistas - sluoksniukas smulkaus smėlio vazonėlio paviršiuje. Smėlis po palaistymo greitai išdžiūsta, vabaliukams trūksta drėgmės, o žemiau - trūksta oro. Taigi, susirinkę mantą, keliauja... į geresnį pasaulį. Galiu pasigirt, kad visos draugės ir pažįstamos šio gėrio seniai atsikratė nenaudodamos jokių cheminių preparatų. Vienintelė problema - kur šiuo metu smėlio gauti doh.gif lotuliukas.gif

O va aš atbėgau pasiguost: maniškis alijošius nusižudė cry.gif
Nusivertė nuo palangės verysad.gif
Lapų nė pusės neliko verysad.gif
Ėmiau žiūrėt kame reikalas - pasirodo šaknų nerasta blink.gif doh.gif Nupuvę verysad.gif
Ir kaip aš nepastebėjau verysad.gif Lapukai kuo gražiausi... Ne veltui sako, kad jis kantrus.
Matyt perlaisčiau ar medžiaga, iš kurios padarytas vazonas, nepatiko Pernai persodinau verysad.gif Nemažas pas mane jis buvo, bet dar į krūmą neperaugęs. Žodžiu, juodojo kaspino diena šiandien pas mane verysad.gif
Kaip manot, ar dar yra šansų jam prisikelt - papuvusią šaknų vietą apipjausčiau ir pabarsčiau trintu angliuku. Gal kai apdžius pamerkt į vandenį, kad šaknytusi?
Žodžiu cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 16 vasario 2011 - 16:46
QUOTE(pašnekutė @ 2011 02 16, 17:44)
Vienintelė problema - kur šiuo metu smėlio gauti  doh.gif  lotuliukas.gif


as Kikoje, savo degu peliukams perku "itin smulkus smeliukas sinsiloms", gal tokis tiktu, jis toks kaip Palangos pajuryje:)
O mano kinroze akyse nyksta. nesuprantu kas su ja, pries du metus porkau tikra grazuole, supinta is keturiu kamoenu. Dideli lapai visi po truputi pagelte nukrito, auga kazkokie maziukai ir garbanoti. Nezydejo nei karto, Kaipman isgelbeti savo gele?
Fikusas jau antra ziema dunniuoja-tuoj visai plikas paliks:(
Sensavjera (uosves liezuvis, lydekos uodega) keistai elgiasi-auga nauji lapai, bet jie ne i virsu auga, kaip visi kiti, o i sonus ir ne tiesus o kazkokie issikraipe.
Padekite patarimais, prasau, labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 02 16, 21:46)
as Kikoje, savo degu peliukams perku "itin smulkus smeliukas sinsiloms", gal tokis tiktu, jis toks kaip Palangos pajuryje:)


Turėtų tikti, jei ten tikrai tie minėti vabalėliai. Svarbu, kad paviršiuje susidarytų sluoksnelis, kuris greit išdžiūsta.
O šiaip dėl patarimų - žiūriu čia daugiau kalusiančių ir laaabai mažai patariančių unsure.gif
Atsakyti