Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

merginos patarkite ką daryti užpuolė mano gėles kažkoks vabaliukas,ant gėlių dedasi baltas pūkelis.Purškiau su svogūnų ir česnakų antpilu,niekas nepadėjo.Na aš užmerkiau svogūnų ir česnakų lukštus,palaikiau kelias dienas ir purškiau su tuo antpilu.Bandžiau su kažkokiu žaliu muilu,pirkau parduotuvėje.Greit visos mano gėlės numirs
Atsakyti
sveikutes, gal zinote kaip isgelbeti juka geltonuoja lapai is pradziu buvo baltu vabaliuka nuvaliau degtine lapus ir jie dingo, bet lapai ir toliau gelsta
Atsakyti
padovanojo citrinmedį su citrina ir žiedais, atrodytų lyg ir viskas ok, nauji žiedai skleidžiasi, bet medelis pradėjo mest lapus ... įdomu kas negerai? kaip pagelbėt? unsure.gif
Atsakyti
gal kuri pagelbes... visos gelytes masiskai leipsta, lapu galiukai ruduoja. Vabaliuku, musyciu lyg ir nesimato. Bandziau ir laistyt ir nelaistyt. Bet vis blogyn.
Pvz.
user posted image
user posted image
user posted image
cia kas is kai uriu liko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amukas: 25 sausio 2011 - 22:47
Patarkite prasau mano draugei:
"pas mane pilni namai drozofilu,pradejau ieskoti papuvusiu vaisiu,to neradau, taciau visu namu geliu zemeje pilna baltu kirmelyciu.is kur jos,ka daryt?"
Atsakyti
sveikos, gal zinote kaip isgelbeti pinigu medi, viskas budavo gerai, bet jau koks menesis pradejo geltonuoti lapai, butu gaila ja ismesti sad.gif
Atsakyti
O kokias geles pirkti, kad kate ju nevalgytu? Turi savo zole, bet mano visas geles numarino, apkramto lapus..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2011 01 25, 23:37)
gal kuri pagelbes... visos gelytes masiskai leipsta, lapu galiukai ruduoja. Vabaliuku, musyciu lyg ir nesimato. Bandziau ir laistyt ir nelaistyt. Bet vis blogyn.

Manau kad pagrindinė priežastis gali buti per daug dregmes, pabandykite mažiau laistyti ir trešti augalus, perkelkite i kitą vietą. Jei ant palangių stovi gal per šalta
Papildyta:
QUOTE(Daivad @ 2011 01 24, 19:24)
padovanojo citrinmedį su citrina ir žiedais, atrodytų lyg ir viskas ok, nauji žiedai skleidžiasi, bet medelis pradėjo mest lapus ... įdomu kas negerai? kaip pagelbėt?  unsure.gif

pabandykit mažiau laistyti, pakeiskite trašas
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 01 30, 10:37)
O kokias geles pirkti, kad kate ju nevalgytu? Turi savo zole, bet mano visas geles numarino, apkramto lapus..... verysad.gif

O nepagalvojot,kad katinukui vitaminų trūksta?O labiausiai mėgsta dracenas ir chlorofitus bent mano,anturius apeina iš tolo.O šiaip labai gerai vasarą išleisti katytę į lauką,tada paėda reikalingų žolyčių ir naminių nebeliečia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 01 30, 15:04)
O nepagalvojot,kad katinukui vitaminų trūksta?O labiausiai mėgsta dracenas ir chlorofitus bent mano,anturius apeina iš tolo.O šiaip labai gerai vasarą išleisti katytę į lauką,tada paėda reikalingų žolyčių ir naminių nebeliečia schmoll.gif

Visko tai musu katei uztenka.... bet vistiek mano geles kapoja, o tu kuriu nevalgo, zemes iskapsto verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 01 30, 08:37)
O kokias geles pirkti, kad kate ju nevalgytu? Turi savo zole, bet mano visas geles numarino, apkramto lapus..... verysad.gif


Sansaverų nevalgo tikrai. Patikrinta smile.gif O va draceną maniškis skabė negailestingai - nieko negalėjau padaryti, teko vargšę visai nugenėti ir išnešti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramika: 01 vasario 2011 - 19:09
http://images110.fot...IMG_2532-vi.jpg
gal galit pasakyt ar dar imanoma jai padet?????? visos geles pradejo leipti,kelias jau ismeciau,kotas sitos geles jau minksteja.nebuvom namie savaite ir namuose buvo isjungtas sildymas,matyt nusalo doh.gif verysad.gif
Atsakyti