Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

Sveikos,
pastebejau mazuliuku rusvu vabaliuku zemeje pas zamiokulka doh.gif kuom laistyt,kad gelbet augaliuka?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes bye1.gif

Nusprendziau kreiptis pagalbos ar tai patarimo smile.gif
Kitoje temoje mergaites man padejo nustatyti del kokios priezasties gali ruduoti bei krist lapai nuo mano gardenijos , panasu kad tai yra gelezies trukumas doh.gif
Gal kuri nors yra su to susidurusi su tokiu dalyku ir galetu patarti kokios trasos galetu man atstatyti geliezies trukuma ? mastau.gif
Buciau dekinga aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
nerandu temos, kitas rodo kad jau uzdarytos- delpinigu medzio.... idedu nuotraukytes, gelbekit kas uzpuole mano medukus .... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulka1: 18 gruodžio 2010 - 15:10
QUOTE(astulka1 @ 2010 12 18, 17:06)
nerandu temos, kitas rodo kad jau uzdarytos- delpinigu medzio.... idedu nuotraukytes, gelbekit kas uzpuole mano medukus ....  verysad.gif

Šios dėmės ant stiebų - augalo perlaistymas, gali būti, kad bulvytės žemėje jau pūna , pažiūrėkite unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 12 18, 18:15)
Šios dėmės ant stiebų - augalo perlaistymas, gali būti, kad bulvytės žemėje jau pūna , pažiūrėkite unsure.gif



nu bet zemem buan sausute kai laistau.... kaip isgelbet?
Atsakyti
sveikutes,

turiu bedele, gavau dovanu phalaenopsi su dviem ziedkociais ir va namuose man jis pradejo vysti.. numete visus ziedus, gelsta nuo koto beveik visi lapai. verysad.gif

gal zinot kas gali jam but? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukia @ 2010 12 31, 12:47)
sveikutes,

turiu bedele, gavau dovanu phalaenopsi su dviem ziedkociais ir va namuose man jis pradejo vysti.. numete visus ziedus, gelsta nuo koto beveik visi lapai. verysad.gif

gal zinot kas gali jam but? 4u.gif

arba pūna arba gavo šalčio, eikit į priežiūros temelę, dėkit foto ir bus išaiškinta, o aš siūlyčiau kuo greičiau ir šaknis patikrinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukia @ 2010 12 31, 11:47)
sveikutes,

turiu bedele, gavau dovanu phalaenopsi su dviem ziedkociais ir va namuose man jis pradejo vysti.. numete visus ziedus, gelsta nuo koto beveik visi lapai. verysad.gif

gal zinot kas gali jam but? 4u.gif

Greičiausiai pašalo ir išgelbėt nėra šansų.
Atsakyti
sveikos, mano geliu vazone atsirado musyciu, net nezinau kaip jas panaikinti g.gif rudeni persodinau i pirktine zeme, lyg ir viskas tvarkoje buvo, o dabar jau ziuriu ir kitame vazone jau ir atsiranda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gab10 @ 2011 01 15, 15:21)
sveikos, mano geliu vazone atsirado musyciu, net nezinau kaip jas panaikinti g.gif rudeni persodinau i pirktine zeme, lyg ir viskas tvarkoje buvo, o dabar jau ziuriu ir kitame vazone jau ir atsiranda doh.gif

Gal į Juknevičiaus žemės mišinį sodinote?
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal čia greičiau atsakymų sulauksiu smile.gif Taigi nukrito vazonas gėlės nolinos(pilvzės). Ir taip gavosi jog ji dabar be šaknų. Ką man daryti su gėle?ar yra tikimybė jog ji prigis?
Atsakyti
QUOTE(gab10 @ 2011 01 15, 15:21)
sveikos, mano geliu vazone atsirado musyciu, net nezinau kaip jas panaikinti g.gif rudeni persodinau i pirktine zeme, lyg ir viskas tvarkoje buvo, o dabar jau ziuriu ir kitame vazone jau ir atsiranda doh.gif



Ir as sia beda persodinus savo pinigu medi isitaisiau doh.gif Bet geliu parduotuveje nusipirkau priemone nuo kenkeju Schultz Insect spray ir papurskus viena karta visos musytes dingo thumbup.gif Nors ir nepigus sis purskalas, bet efektas buvo is karto. Ir jau 5 diena, o musytes ne vienos thumbup.gif
Atsakyti