Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

help.gif sian bandziau gaivinti savo atrodo jau numirusia kinroze ,ir prie pat stiebu po senaja zeme radau kazka tai "tokio " swoon.gif tai yra vitamino C drazes dydzio , (ir irgi geltoni )kaip pabandziau nuspausti tai is ten istekejo skystis unsure.gif kiek maciau tai visus jos isemiau ... nzn ar pavyks isgelbeti savo gelyte ,bet gal kazkuri ino kaip su "situ dalyku "kovoti ? g.gif mastau.gif
Is anskto aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza370 @ 2010 10 31, 19:12)
sveikos moterys ir moterytes padekite mano smirdas pagelto isnesiau i lauka taip graziai lijo tai po lietaus beveik plikas liko cray.gif na taip noriu ji grazu uzauginti ir va kokia beda,padekite labai prasau

Ko gero gavo rūgštaus lietaus, arba buvo per šalta.

QUOTE(Karmenta @ 2010 10 31, 19:44)
help.gif sian bandziau gaivinti savo atrodo jau numirusia kinroze ,ir prie pat stiebu po senaja zeme radau kazka tai "tokio "  swoon.gif tai yra vitamino C drazes dydzio , (ir irgi geltoni )kaip pabandziau nuspausti tai is ten istekejo skystis  unsure.gif kiek maciau tai visus jos isemiau ... nzn ar pavyks isgelbeti savo gelyte ,bet gal kazkuri ino kaip su "situ dalyku "kovoti ?  g.gif  mastau.gif 
Is anskto aciuks.gif

Čia gi ilgalaikio veikimo trašos, jos sutirps per laiką. Čia matyt kai pirkai daigelį buvo patręšta.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 31, 20:57)
Ko gero gavo rūgštaus lietaus, arba buvo per šalta.
Čia gi ilgalaikio veikimo trašos, jos sutirps per laiką. Čia matyt kai pirkai daigelį buvo patręšta.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne niu kaimas bunda ....as ir nezinojau .... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
ka daryti?? mano kinrozes lapai gelsta ir krenta verysad.gif
klivijos lapu galai pagelto
fikusas ves durniuoja. Vasara gyveno kieme, tai viskas gerai, dabar namo parnesus kvailioja, lapus meto, patarkite.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 10 31, 23:21)
ka daryti?? mano kinrozes lapai gelsta ir krenta verysad.gif
klivijos lapu galai pagelto
fikusas ves durniuoja. Vasara gyveno kieme, tai viskas gerai, dabar  namo parnesus kvailioja, lapus meto, patarkite.

Tai normalus procesas jei pavėluotai įnešate. Augalus reikia įnešti rugpjūčio mėn. antroje pusėje, kitaip laukite kol vėl adaptuosis.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 11 01, 00:58)
Tai normalus procesas jei pavėluotai įnešate. Augalus reikia įnešti rugpjūčio mėn. antroje pusėje, kitaip laukite kol vėl adaptuosis.

taip ir dariau, inesiau namo rugpjucio antroje puseje
kinroze skursta:( kazi, ar siuo sezonu purksti jos lapija?>?? vasara purskiau, o dabar? nera pas mane karsta
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 11 01, 15:22)
taip ir dariau, inesiau namo rugpjucio  antroje puseje
kinroze skursta:( kazi, ar siuo sezonu purksti jos lapija?>?? vasara purskiau, o dabar? nera pas mane karsta

Laikas nuo laiko nupurkškit, nes oras kambary sausesnis, nei buvo lauke. Bet persistengt nereikėtų.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 11 01, 16:25)
Laikas nuo laiko nupurkškit, nes oras kambary sausesnis, nei buvo lauke. Bet persistengt nereikėtų.

kinrozes nebuvau i lauka isnesusi, tik fikusa. Kaip supratau. kinroze purksti laikas nuo laiko? fikusa taip pat purksti? aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galit padet, mano kinroze uzpuole kazkas ,vasara buvo balkone ,tai ziuriu dabar lapai ir koteliai pasidenge kazkuom baltai , na tokie kaip mazuciai kokoniukai, ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Rasiune:) @ 2010 11 15, 11:34)
Sveiki, gal galit padet, mano kinroze uzpuole kazkas ,vasara buvo balkone ,tai ziuriu dabar lapai ir koteliai pasidenge kazkuom baltai , na tokie kaip mazuciai kokoniukai, ka daryt?

nuplaukit lapus muiluotu vandeniu (LOC JEI turit),arba jau naudokit chemiją mirksiukas.gif
Atsakyti
O ka is chemijos? Gal galit patart 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiune:) @ 2010 11 15, 11:16)
O ka is chemijos? Gal galit patart 4u.gif

Decis, fastakas, actara.
Atsakyti