Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Lavrynka @ 2010 10 27, 01:29)
Dabar ateinu pasitarti, ar gerai aš čia padariau , aišku šaukštai jau po pietų reikėjo tartis prieš tai  biggrin.gif

Taigi musyčių atsirado gėlėse, nusiunčiau vyrą nupirko jis man Aktara 2 g, ištirpinau 5 litruose vandens palaisčiau visas gėles ; Dar liko nemažai to vandens , ji pilti lauk , ar dar palaistyti vėliau? Ar padės vienas kartas?

Jei dar sykį perliesi tikrai blogiau nebus.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 27, 10:49)
Jei dar sykį perliesi tikrai blogiau nebus.


kažkaip baisu , ten rašo kad toks tokiškas dalykas nesinori persistengti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2010 10 28, 01:23)
kažkaip baisu , ten rašo kad toks tokiškas dalykas nesinori persistengti blush2.gif

Augalams tikrai nepakenks.
Atsakyti
naudok purskala. nueik i augalu parduotuve, pasnekek apie tai, pasiulys tau geriausia preke.
Atsakyti
Ar yra kam pasiseke isnaikinti zemeje nematodus? Merkiau su visu puodu i Fastaka,bet gal kitokio nuodo reikejo g.gif .Ir skruzdem skirto barsciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2010 10 29, 22:39)
Ar yra kam pasiseke isnaikinti zemeje nematodus? Merkiau su visu puodu i  Fastaka,bet gal kitokio nuodo reikejo g.gif .Ir skruzdem skirto barsciau schmoll.gif

Nematodus tik chlorkalkės gerai naikina, bet kenkia augalui, o tu įsitikinus, kad pas tave nematodos ? Plika akim jas sunku nustatyt.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 27, 10:49)
Jei dar sykį perliesi tikrai blogiau nebus.




Dabar dar neskubėk laistyti antrą kartą, jei po 1,5-2 savaičių matysi, kad dar skraido musytės, tai paliesi pakartotinai. Šis tirpalas, iškarto nesunaikina, jis palaipsniui sunaikina kiaušinėlius, tada ir musytės dingsta.
Atsiprašau, čia ,, lavrinkai'' buvo skirta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiron: 29 spalio 2010 - 23:00
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 29, 22:53)
Nematodus tik chlorkalkės gerai naikina, bet kenkia augalui, o tu įsitikinus, kad pas tave nematodos ? Plika akim jas sunku nustatyt.

Tikrai,sausoj zemej net nesimato,bet palaiscius matos nedideli judantys balti padareliai. Matyt,papuole zemes is siltnamio,o ten to gero yra.... Benjamio fikusas pas mane bedoj,nebujoja,bet ir nemerdi. Laikau posausi,kad veislynas per gerai nesijaustu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2010 10 29, 23:56)
Dabar dar neskubėk laistyti antrą kartą, jei po 1,5-2 savaičių matysi, kad dar skraido musytės, tai paliesi pakartotinai. Šis tirpalas, iškarto nesunaikina, jis palaipsniui sunaikina kiaušinėlius, tada ir musytės dingsta.
Atsiprašau, čia ,, lavrinkai'' buvo skirta


Ačiū 4u.gif Lyg ir neskraido kolkas thumbup.gif

o pelėsy kaip noras galima panaikinti, kažkokia netikusią žemę nupirkau , o gėlių tai daug visų persodint tai doh.gif kokios firmos žemę patartumėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavrynka: 30 spalio 2010 - 15:09
priglaudziau tris orchidejas. Nelaistytos buvo laikytos kazkur sandeliuke. Pasiskaiciau truputi apie laistyma,bet vistiek patarkit,ar nardinti su visu vazoneliu i vandeni? Ar rudas nudziuvusias virsuj esancias saknis gaiu nupjaustyti? Lapu skroteles zalois,tik irgi nukentejo keloinej schmoll.gif Buvo seimininkes istremtos,kad nezydi... ir kad nekniaukia ir neloja,kai ko nori blush2.gif Vat,idomu,kaip jos zuvytes issireikalauja maitinimo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2010 10 30, 15:42)
Tikrai,sausoj zemej net nesimato,bet palaiscius matos nedideli judantys balti padareliai. Matyt,papuole zemes is siltnamio,o ten to gero yra.... Benjamio fikusas pas mane bedoj,nebujoja,bet ir nemerdi. Laikau posausi,kad veislynas per gerai nesijaustu. doh.gif

Tai čia tikrai ne nematodos. Užteks paprastų priemonių, česnako ištraukos arba pamuilių.
Atsakyti
sveikos moterys ir moterytes padekite mano smirdas pagelto isnesiau i lauka taip graziai lijo tai po lietaus beveik plikas liko cray.gif na taip noriu ji grazu uzauginti ir va kokia beda,padekite labai prasau
Atsakyti