Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(jediara @ 2010 10 12, 10:46)
Tik nepurškite kambaryje, nes tai pavojingas insekticidas  unsure.gif

oi kaip aciu jums abiems ax.gif siandien dar sildymas pas mus prasidejo, gal baigsis tie pelesiai kazkokie nelemti...
reiks ispurent gerai ir palaistyt kalio permanganatu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 12 spalio 2010 - 18:09
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 12, 20:07)
oi kaip aciu jums abiems ax.gif siandien dar sildymas pas mus prasidejo, gal baigsis tie pelesiai kazkokie nelemti...
reiks ispurent gerai ir palaistyt kalio permanganatu

Purkšti gali išnešusi augaliuką į balkoną mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos
nieko neismanau apie gelyciu kenkejus blink.gif o turiu beda
mano gelytes Perlavillos lapai tapo lipnus ir ligu zali kazkokie naiskios kilmes kenkejai..
padekit su patarimais 4u.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(Birute81 @ 2010 10 20, 23:16)
sveikos
nieko neismanau apie gelyciu kenkejus blink.gif  o turiu beda
mano gelytes Perlavillos lapai tapo lipnus ir ligu zali kazkokie naiskios kilmes kenkejai..
padekit su patarimais 4u.gif
aciu

amarai. Ūkišku muilu nuprausk, čia patys primityviausi kenkėjai.
Atsakyti
Nelaimingas mano laimės medelis verysad.gif Visą vasarą toks sveikas kaip ridikas buvo, o dabar išbėrė jį juodais "vėjaraupiais", visi lapai tokie tapo beveik staiga..... patupdžiau savo numylėtinį į vienutę karceryje... unsure.gif

user posted image

Prieš tris savaites nupurškiau shulcz insekticidu, jau tris kartus procedūrą kartojau, jokio efekto. Ir išmuilinusi buvau kartą... Koks čia biesas? Skydamaris? Ar jau mano nelaimėliui dangaus vartai nusimato...

Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 22, 13:49)
Nelaimingas mano laimės medelis verysad.gif Visą vasarą toks sveikas kaip ridikas buvo, o dabar išbėrė jį juodais "vėjaraupiais", visi lapai tokie tapo beveik staiga..... patupdžiau savo numylėtinį į vienutę karceryje... unsure.gif

user posted image

Prieš tris savaites nupurškiau shulcz insekticidu, jau tris kartus procedūrą kartojau, jokio efekto. Ir išmuilinusi buvau kartą... Koks čia biesas? Skydamaris? Ar jau mano nelaimėliui dangaus vartai nusimato...

Ačiū atsakiusioms 4u.gif

Čia ko gero grybinė liga ir reikalingas ne insekticidas, o fungicidas.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 22, 17:08)
Čia ko gero grybinė liga ir reikalingas ne insekticidas, o fungicidas.


Eina peklon... man tik šungrybių ir betrūko...
Ačiū 4u.gif Eisiu pasirausiu gėlių "kosmetikoj", lygtai ir fungicido turiu, išbandysiu.
Atsakyti
Sveikutės,
mano dabar jau namuose atnešta pelargonija "apsinešė" žemėm:
user posted image
kas tai, ir kaip kovot? dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 25, 14:56)
Sveikutės,
mano dabar jau namuose atnešta pelargonija "apsinešė" žemėm:
user posted image
kas tai, ir kaip kovot? dėkoju

Tai kenkėjai purkšk insekticidais.
Atsakyti
mano kinroze kazkokia "pavargusi" pasidare, labai po truputi pagelsta ir nukrenta, kas cia su ja? sad.gif
o klivijos lapu galiukai pagelto-cia "nedalaistymas"
ovienos , persodintos, geles zemes, man pelesiu smirda, lyg siek tiek pavirsiuje matosi baltumo. Cia po persodinimo i nauja, zymiai didesni inda. Girdejau kalio permanganato tirpalu pelesi naikinate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 25 spalio 2010 - 20:30
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 25, 14:15)
Tai kenkėjai purkšk insekticidais.

dėkoju 4u.gif

beje, tas mano pomidorų medis nušalęs numetė visus lapus, bet kotas liko sveikas ir dabar jau leidžia iš viršūnėlės naujus lapus. ačiū už patarimą nekirpti viršūnės 4u.gif
Atsakyti
Dabar ateinu pasitarti, ar gerai aš čia padariau , aišku šaukštai jau po pietų reikėjo tartis prieš tai biggrin.gif

Taigi musyčių atsirado gėlėse, nusiunčiau vyrą nupirko jis man Aktara 2 g, ištirpinau 5 litruose vandens palaisčiau visas gėles ; Dar liko nemažai to vandens , ji pilti lauk , ar dar palaistyti vėliau? Ar padės vienas kartas?
Atsakyti