Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 06 09, 20:18)
Mano krotonui labai reikia jūsų pagalbos!!!  verysad.gif
Visąlaik buvęs gražiausias medelis, staiga pradėjo mesti lapus. Apžiūrėjau ir radau tokius parazitus (panašūs į mažyčius kirminukus):
user posted image

Kita lapo pusė:
user posted image

Kas čia yra? Kaip su tuo kovoti?
Auginu šitą augalą apie 12 metų - tikra būtų labai gaila jį prarasti...
Labai lauksiu jūsų pagalbos.
Ačiū iš anksto.



Sveiki

turiu tokia pat beda. gal kas gali pasakyt, kas cia puola ir kaip kovot?
Atsakyti
paieskokit temukej...
http://www.supermama...showtopic=11692
Papildyta:
gali but kad tai -tripsai...pasiskaitinekit.. mirksiukas.gif
Papildyta:
cia dar...
http://www.supermama...howtopic=507401
Atsakyti
LABUKAS,VA SUSIDŪRIAU SU BAISIA BĖDA,MANO GĖLYTES PRADĖJO PULTI KAŽKOKIOS MAŽOS MUSYTĖS,PAKAPSČIUSI ŽEMĖS PAVIRŠIŲ PASTEBĖJAU BALTAS PLONAS KIRMĖLYTES doh.gif ,KIEK SPĖJU IŠ JŲ IR ATSIRANDA TIE MUSIUKAI,GAL KAS ŽINOT KAS ČIA PER KENKEJAI GĖLIŲ IR KAIP IŠNAIKINT?
Atsakyti
Sveiki, gal kas sudūrėt su tuo, kad pinigų medeliui ruduoja lapai, o vėliau tokios kaip skylutės palieka, ką daryt tokiu atveju? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės prašau pagalbos, kaip padėti nušalusiam pomidorų medžiui? viršūnėje lapai juodi, apatiniai - nugeibę, bet nepajuodavę. Kotas atrodo tvirtas. Kaip padėti augalui? Ar koks nors apskabymas, viršūnės nukirpimas ir tų vietų patepimas pagelbės?
Jau įnešiau jį į vidų, žiemoti gali ir kambary, kur šviesu, ir rusy, kur tamsu ir apie +10. Norėčiau labai išsaugoti 4u.gif
Būsiu dėkinta ir už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 02, 17:27)
Sveikutės prašau pagalbos, kaip padėti nušalusiam pomidorų medžiui? viršūnėje lapai juodi, apatiniai - nugeibę, bet nepajuodavę. Kotas atrodo tvirtas. Kaip padėti augalui? Ar koks nors apskabymas, viršūnės nukirpimas ir tų vietų patepimas pagelbės?
Jau įnešiau jį į vidų, žiemoti gali ir kambary, kur šviesu, ir rusy, kur tamsu ir apie +10. Norėčiau labai išsaugoti  4u.gif
Būsiu dėkinta ir už nuorodą  4u.gif

Reikėjo apipilt šaltu vandeniu, per dieną laikyt lauke, kad natūraliai atšiltų ir tik vakarop įnešti į vidų. Dabar tik lauk kokios augalo dalys apmirs ir kokios išgyvens. Apmirusias išgenėk.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 10 02, 17:40)
Reikėjo apipilt šaltu vandeniu, per dieną laikyt lauke, kad natūraliai atšiltų ir tik vakarop įnešti į vidų. Dabar tik lauk kokios augalo dalys apmirs ir kokios išgyvens. Apmirusias išgenėk.

ačiū. o nereiktų viršūnės nukirpt? na, jei jos galiukas pašalęs, o žemiau kotas sveikas? na, tarkim kad nuo tos viršūnės žemyn neplistų koks blogis. šį medį iš esmės galima formuoti genėjimo būdu, todėl ir kilusi tokia mintis.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 02, 22:53)
ačiū. o nereiktų viršūnės nukirpt? na, jei jos galiukas pašalęs, o žemiau kotas sveikas? na, tarkim kad nuo tos viršūnės žemyn neplistų koks blogis. šį medį iš esmės galima formuoti genėjimo būdu, todėl ir kilusi tokia mintis.
4u.gif

Tegu augalas pirmiausia atmeta, tai kas pažeista, o kai matysi, koreguok kaip tau reikia.
Atsakyti
QUOTE(-butterfly- @ 2010 09 19, 19:03)
LABUKAS,VA SUSIDŪRIAU SU BAISIA BĖDA,MANO GĖLYTES PRADĖJO PULTI KAŽKOKIOS MAŽOS MUSYTĖS,PAKAPSČIUSI ŽEMĖS PAVIRŠIŲ PASTEBĖJAU BALTAS PLONAS KIRMĖLYTES doh.gif ,KIEK SPĖJU IŠ JŲ IR ATSIRANDA TIE MUSIUKAI,GAL KAS ŽINOT KAS ČIA PER KENKEJAI GĖLIŲ IR KAIP IŠNAIKINT?

Nusipirkite ,, aktarą" pokelis 5 litrams vandens, galima ir per pus 2,5lt pusė pokelio. Palaistyti kelis kartus ir išnyks musytės, man padėjo.
Atsakyti
sveiki ir as susiduriau su kazkokiais vabaliukais, mano dracenai pradejo kazkaip greitai dziuti lapai... o apacioje zeme lyg su pelesiuku pasidengus is arciau paziurejus vaiksto kazkokie mazi balti vabaliukai vos iziurimi, kas cia? ir kaip juos naikinti, ar neuzkres man ir kitu geliu?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 12, 11:26)
sveiki ir as susiduriau su kazkokiais vabaliukais, mano dracenai pradejo kazkaip greitai dziuti lapai... o apacioje zeme lyg su pelesiuku pasidengus is arciau paziurejus vaiksto kazkokie mazi balti vabaliukai vos iziurimi, kas cia? ir kaip juos naikinti, ar neuzkres man ir kitu geliu?

Sveika pabandyk supurenti žemę ir palaistyti kalio permanganato rausvu vandenuku man padėjo.O jei ne padės tada bandyk AKTARA.Sėkmės,
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2010 10 12, 11:31)
O jei ne padės tada bandyk AKTARA.Sėkmės,

Tik nepurškite kambaryje, nes tai pavojingas insekticidas unsure.gif
Atsakyti