Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE
O čia visi lapai taip ruduoja, ar tik apatiniai ?

pagrinde seni, tai yra pernyksciai,jie ne rudi ,o kazkokie rudai raudoni g.gif niekada taip nebudavo g.gif budavo numeta,daug lapu, bet ne tiek, dabar galima sakyti, puse krumo tokie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 09 08, 19:19)
pagrinde seni, tai yra pernyksciai,jie ne rudi ,o kazkokie rudai raudoni g.gif niekada taip nebudavo g.gif budavo numeta,daug lapu, bet ne tiek, dabar galima sakyti, puse krumo tokie doh.gif

O nepertrešei kartais, nes labai panašu į lapų nekrozę.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 08, 20:23)
O nepertrešei kartais, nes labai panašu į lapų nekrozę.

nu ,kad ne g.gif tresti buvo is pavasario ir per zydejima ,po zydejimo netresiau,buvau vienais metais pertresias, tai lapai nurudavo,o dabar raudonuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egis11: 08 rugsėjo 2010 - 18:29
QUOTE(egis11 @ 2010 09 08, 19:25)
nu ,kad ne  g.gif tresti buvo is pavasario ir per zydejima ,po zydejimo netresiau,buvau vienais metais pertresias, tai lapai nurudavo,o dabar raudonuoja g.gif

O dar pažiūrėkit ar koks katinas neįsirengė tuoleto po krūmu. Jie labai mėgsta eit į durpes savo reikalų atlikti. Tiesiog pakelkit durpių saują iš giliau ir pauostykit.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 08, 20:38)
O dar pažiūrėkit ar koks katinas neįsirengė tuoleto po krūmu. Jie labai mėgsta eit į durpes savo reikalų atlikti. Tiesiog pakelkit durpių saują iš giliau ir pauostykit.

paziurejau,jokio itartino kvapo neuzuodziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 09 08, 19:43)
paziurejau,jokio itartino kvapo neuzuodziau g.gif

O gal lietinga vasara išplovė visas maisto medžiagas ir trūksta maisto. Bandykit paliet ištirpintomis trašomis. Trašų trūkumo ir pertekliaus panašūs požymiai.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 08, 21:15)
O gal lietinga vasara išplovė visas maisto medžiagas ir trūksta maisto. Bandykit paliet ištirpintomis trašomis. Trašų trūkumo ir pertekliaus panašūs požymiai.

aisku,is mano rastos informacijos irgi kazka panasaus galvojau g.gif
aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
Gal kas pagelbės, kas čia ?
user posted image

user posted image

aptikau savo orchidėjos šaknyse, gal jai netinkama vieta vonios ant lango blush2.gif
Atsakyti
sveikos,
gal zinote,kas galetu but chalaejai- siaip atrodo normali ir gerai auga, bet kai paziuri i lapa is antros puses pries lempa, tai visas taskiukais ismargintas, kaip subadyta adatelem buu, tik ne kiaurai, ar imanoma pagydyt?augalas didelis, ismest gaila butu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2010 09 11, 18:25)
Gal kas pagelbės, kas čia ?

aptikau savo orchidėjos šaknyse, gal jai netinkama vieta vonios ant lango  blush2.gif

Labai panašu į ilgalaikes trašas. Bet gal neįžiūriu gerai. Jei tie burbuliukai birūs, tai ko gero jos ir bus, bet jei tais burbuliukais apaugusios žievės, tai jau ko gero kažkoks grybas. Šaknys atrodo sveikai, tai vadinasi jai patinka vieta. Grybas galėjo būti žievėse ir palankiose salygose pradėjo augti. Bandyk perpilti 50 laipsnių temperatūros vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 12, 19:12)
Labai panašu į ilgalaikes trašas. Bet gal neįžiūriu gerai. Jei tie burbuliukai birūs, tai ko gero jos ir bus, bet jei tais burbuliukais apaugusios žievės, tai jau ko gero kažkoks grybas. Šaknys atrodo sveikai, tai vadinasi jai patinka vieta. Grybas galėjo būti žievėse ir palankiose salygose pradėjo augti. Bandyk perpilti 50 laipsnių temperatūros vandeniu.


Ačiū už atsakymą , aš pati netrešiau jos , ji pas mane jau virš metų man atrodo, tai tikriausiai grybas , reikės pabandyt perpilti šiltu vandeniu , o šaknys ir man atrodo gerai 4u.gif
Atsakyti
kaip isnaikinti pelesi is zemiu. neseniai persodinau geles su jukneviciaus zemem (beje ten ir 4 sliekai kokie buvo, bet as juos isemiau). Kadangi liko kelios saujos zemiu, tai uzbarsciau ant kitu vazonu. Visur kur papuole si zeme, pasidenge pelesis. Ka daryti, gal papurksti kuom? laisiau silpnu kalio permanganatu, nepadejo.
Atsakyti