Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(egis11 @ 2010 08 24, 21:26)
o kam tuos sliekus naikinti ???niekaip nesuprantu??sliekas gi neminta augalo saknim  g.gif
sliekai minta organinėmis medžiagomis,sliekas svarbus dirvožemio aeracijai ir derlingumui palaikyti. Jis greitina dirvos mineralizaciją, išrausia urvelius – kanalus, kuriais oras pasiekia augalų šaknis ir vėdina dirvožemį smile.gif


o jeigu jie vazone namie? tik nesuprantu kaip jie ten atsirado. azalija pirkau parduotuvej, ji jau buvo vazonelyje, persodinau i azalijoms skirta zeme - ji taip pat pirkta(turetu but be jokiu gyviu). na, as kazka kazkur skaiciau kad reikia kastonu(berods) nuoviru palaistyt. reikes dar paieskot kaip ji pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE
o jeigu jie vazone namie?

ka bijai ,kad neisliptu g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 08 24, 16:52)
Galite drąsiai nurėžti viršūnę kokiame norite aukštyje ir per pora trejetą savaičių šone kamieno išaugs naujas daigelis, o dėl dėmių jau atsakę, bet dar laistydama į vandenuką įpilkite degtinės. 1 litrui 100ml.


g.gif idomu o degtine cia kam padeda...(nuo ko)??
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 08 25, 00:49)
ka bijai ,kad neisliptu g.gif  smile.gif


nu man nemalonu kai zinau kad viduj gyvena, beto skaiciau kad jie vazoneliuose kazkiek kenkia saknim augalo. ir siaip visada is vazono zemiu pribarstyta(nedaug, bet kai zinau nuo ko...), jis ten kai islenda i pavirsiu kauburelius padaro. na nezinau, tiesiog nenoriu ir tiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 08 24, 16:52)
Galite drąsiai nurėžti viršūnę kokiame norite aukštyje ir per pora trejetą savaičių šone kamieno išaugs naujas daigelis, o dėl dėmių jau atsakę, bet dar laistydama į vandenuką įpilkite degtinės. 1 litrui 100ml.


aciu. dar klausimelis, nurezta virsune sodinti i zeme ar pamerkti i vandeni laikinai kol saknis isleis?
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 25, 06:32)
g.gif  idomu o degtine cia kam padeda...(nuo  ko)??


Visi gi nori išgert.
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 25, 07:53)
nu man nemalonu kai zinau kad viduj gyvena, beto skaiciau kad jie vazoneliuose kazkiek kenkia saknim augalo. ir siaip visada is vazono zemiu pribarstyta(nedaug, bet kai zinau nuo ko...), jis ten kai islenda i pavirsiu kauburelius padaro. na nezinau, tiesiog nenoriu ir tiek cool.gif

Mažoj erdvėj jie per daug tų tunelių pridaro ir nutrauko smulkias šakneles ir augaliukas pradeda vargti.

QUOTE(svetelis @ 2010 08 25, 09:34)
aciu. dar klausimelis, nurezta virsune sodinti i zeme ar pamerkti i vandeni laikinai kol saknis isleis?

Geriau įsmeik į šlapią žemę.
Atsakyti
Sveikos gėlininkės,

iš anksto atsiprašau, jei apie tai jau buvo diskutuiota anksčiau, nes prisipažįstu, temos pradžios neskaičiau
Gal galėtumėte patarti kaip išgelėti draceną - kotas ir lapai ties kotu aplipę tokiais baltais, kaip pūkeliais, ir lapus visus baigia numest... draugė sakė gal amaras čia. Purškiau ūkinio muilo nestipriu tirpalu, vakar deciu nupurškiau, tik labai jau jo kiekį mažą dėjau, nž ar pakaks stiprumo - į 1 stiklinę vandens įlašinau 2 lašus ir išpurškiau 2 kartus. Labai tikiuosi, kad padės.
tačiau jei čia ne amaras....žodžiu esu nevilty...nes labai gaila gėlytės, liks tik kotas:(((
iš anksto ačiū
Atsakyti
QUOTE(Liūtė @ 2010 08 30, 16:35)
Sveikos gėlininkės,

iš anksto atsiprašau, jei apie tai jau buvo diskutuiota anksčiau, nes prisipažįstu, temos pradžios neskaičiau
Gal galėtumėte patarti kaip išgelėti draceną - kotas ir lapai ties kotu aplipę tokiais baltais, kaip pūkeliais, ir lapus visus baigia numest... draugė sakė gal amaras čia. Purškiau ūkinio muilo nestipriu tirpalu, vakar deciu nupurškiau, tik labai jau jo kiekį mažą dėjau, nž ar pakaks stiprumo - į 1 stiklinę vandens įlašinau 2 lašus ir išpurškiau 2 kartus. Labai tikiuosi, kad padės.
tačiau jei čia ne amaras....žodžiu esu nevilty...nes labai gaila gėlytės, liks tik kotas:(((
iš anksto ačiū

Paskaityk 23 puslapį
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 08 30, 16:42)
Paskaityk 23 puslapį

skaičiau vakar, šiandien, radau apie ruduojančius lapus, dar kažkokių miltelinių chemikalų naudojimą, bet apie mano problemą, t.y. amarus bei decio vartojimą ten tikrai nieko nėra parašyta...
Atsakyti
QUOTE(Liūtė @ 2010 08 31, 12:52)
skaičiau vakar, šiandien, radau apie ruduojančius lapus, dar kažkokių miltelinių chemikalų naudojimą, bet apie mano problemą, t.y. amarus bei decio vartojimą ten tikrai nieko nėra parašyta...

Jei amarai nenunyks, pastiprink tirpalą ir nupurkšk.
Atsakyti
gal kas pasakys,ar tai liga ar trukumas kazkokiu tai elementu doh.gif
lapas rododendro verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 09 08, 18:21)
gal kas pasakys,ar tai liga ar trukumas kazkokiu tai elementu doh.gif
lapas rododendro  verysad.gif
user posted image

O čia visi lapai taip ruduoja, ar tik apatiniai ?
Atsakyti