Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Dofkutis @ 2010 06 21, 23:34)
aa,taip,as jau pagalvojau ir apie deci.aciu uz patarima.o ar reikes pakeisti zemes? pinigu medi ir difenbachija jau suvalge parazitai  gun_rifle.gif  verysad.gif

Turėtų suveikti chemija, bet jei matysi, kad augalas neauga, būtinai persodink.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 06 22, 09:40)
Turėtų suveikti chemija, bet jei matysi, kad augalas neauga, būtinai persodink.

o tai su deciu palaistyt reikia ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Dofkutis @ 2010 06 22, 13:13)
o tai su deciu palaistyt reikia ar kaip?

Taip, perpilk, kad bėgtų kiaurai, paskui gerai nuvarvink ir viskas. turėtų padėti.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 06 22, 13:56)
Taip, perpilk, kad bėgtų kiaurai, paskui gerai nuvarvink ir viskas. turėtų padėti.

oi aciu,lb tikiuosi pades!
Atsakyti
Mano dilgėlių raugas apsiputojo,kaži ar gerai,mat aš jį užraugiau ir laikau lauke,kartais pamaišydama
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 06 26, 10:56)
Mano dilgėlių raugas apsiputojo,kaži ar gerai,mat aš jį užraugiau ir laikau lauke,kartais pamaišydama

taip ir turi būti, laistyti reikia tik tada, kai nustoja putoti.
Atsakyti
Labas visom,gal kas susiduret ir patarsit kaip panaikint voratinkline erkute nuo orchidejos,turiu orchideja miltonia,man rodos kad tai erkute,nors vabalas kai persodinau i nauja zeme,man pasirode panasus i voriuka maziuka,nespejau jo suciupt ilindo i saknis,pastebejau kad prie lapu ties saknim atsiranda voratinkliai juos nuimu ir vel jie atsiranda,pradejo ji man nykt po biski,ziedeliai sudziuvo lapai nulinko ir pagelto,bet turi keturis dar pumpuriukus is ju du isleido ziedukus,labai butu gaila jei sunyktu noriu dar isgelbet,gal yra koks veiksmingas tirpalas spec orchidejom,kad isnaikint ta kenkeja?O kai pirkau net nemaciau kad butu pazeista kokia..
Atsakyti
sveikutes ezinau kas mano paprikoms pati daidinau namie augo puikiai tik susodinus i siltnami lapus kazkas apgrauze palaisciau kalio permanganato tirpalu lapai vis dar tokie pat jau lyg bando ir vaisiu duoti bet tuose vietose kur isauga pumpuras sakeles nujuodavusios net nebezinau ka daryt chemijos nenoriu o papriku noriu SOS
Atsakyti
Norėjau paklausti, kas gali būti rožėms, tiek vijoklinei, tiek paprastai ant lapų atsirado tokie kiauri brūkšniai, žodžiu lapai skylėti. Ar tai kažkoks kenkėjas(nes šiaip nesimato, kad kas juos graužtų), ar liga, ar kažko trūksta mano gėlytėms?
Atsakyti
Sveikos, norėjau pasikonsultuoti. Mano difenbachija labai "išblyškus", lapai geltonuoja, keičiau vietą jai, tačiau vistiek negerai jai yra. kaip dar galėčiau jai pagelbėti, gal kas su tuo susidūrėt? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 06 29, 13:21)
Sveikos, norėjau pasikonsultuoti. Mano difenbachija labai "išblyškus", lapai geltonuoja, keičiau vietą jai, tačiau vistiek negerai jai yra. kaip dar galėčiau jai pagelbėti, gal kas su tuo susidūrėt? Ačiū 4u.gif

va va, ir mano geltonuoja,o paskui nudziuve nukrenta lapeliai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vyyšnia @ 2010 06 29, 11:04)
Norėjau paklausti, kas gali būti rožėms, tiek vijoklinei, tiek paprastai ant lapų atsirado tokie kiauri brūkšniai, žodžiu lapai skylėti. Ar tai kažkoks kenkėjas(nes šiaip nesimato, kad kas juos graužtų), ar liga, ar kažko trūksta mano gėlytėms?

Kažkas juos valgo, gal kokie naktiniai vabzdžiai, nupurkšk actara, turėtų padėti.
Atsakyti