Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Knifofija @ 2010 05 06, 09:36)
O jis kartais ne saulėtoje vietoje pasodintas ?



NE NESAULETOJE VIETOJE, PATENKA TIK RYTINE, O VELIAU VAKARINE. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Prašau patyrusių augalų mylėtojų patarimo.
Gėlyne apsigyveno kekerinis puvinys, suserga visos lelijos,bijūnai. Šiemet jau nupurškiau su "Topas".gal reikia kelis kartus purkšti, gal yra kitokia pagalba gėlytėms?
Ačiū visoms atsiliepusioms wink.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2010 05 13, 21:38)
Prašau patyrusių augalų mylėtojų patarimo.
Gėlyne apsigyveno kekerinis puvinys, suserga visos lelijos,bijūnai. Šiemet jau nupurškiau su "Topas".gal reikia kelis kartus purkšti, gal yra kitokia pagalba gėlytėms?
Ačiū visoms atsiliepusioms wink.gif

Žemę pabarstyk medžio pelenais ir purškimą kartok kas mėnesį.
Atsakyti
sveiki,turiu cika,ziema lapai dziuvo,sake is cia esanciu persodinti,persodinau i palmiu zeme,nukirpau lapus ,o tie lapai ataugs?ka daryti?aciu
Atsakyti
Mano gylyna uzpuoles skruzdeles. Gal kas zinot kaip jas isnaikinti?
Atsakyti
QUOTE(ingelka @ 2010 05 21, 07:37)
Mano gylyna uzpuoles skruzdeles. Gal kas zinot kaip jas isnaikinti?

sitais metais,kazkaip ju labai daug.Bandyk Direx. 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau actaros milteliu, bet ant pakelio neparasyta kokiu santykiu su vandeniu skiesti. reikia nupurksti tik viena gele
Atsakyti
sveiki,gal kas gali pasakyt,kodel mano forzicija nustojo zydet? Jau antri metai,kaip pavasari ant didziulio krumo suzydi tik viena sakele. iki tol labai graziai zydedavo. Gal nusalo? bet tada juk nebutu visai net zaliu lapeliu.. g.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Ant vieną vidutinio amžiaus ąžuolo jau ne pirmus metus išauga vat tokie dalykiukai, gal žinot kas tai, iš toliau, tai atrodo kaip obuoliukai, bet iš arčiau kažkas panašaus į vatos kamuoliuką, vieną praardžiau, yra sėklytės ar kažkas panašaus. Nuotraukų kokybė nėra super, nes fotkinau jau vakare: http://img215.images...?g=dscf9197.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delaine: 25 gegužės 2010 - 21:43
QUOTE(stewie @ 2010 05 13, 21:38)
Prašau patyrusių augalų mylėtojų patarimo.
Gėlyne apsigyveno kekerinis puvinys, suserga visos lelijos,bijūnai. Šiemet jau nupurškiau su "Topas".gal reikia kelis kartus purkšti, gal yra kitokia pagalba gėlytėms?
Ačiū visoms atsiliepusioms wink.gif

Topas čia nelabai tinka (jis šiek tiek kitokioms grybinėms ligoms, pvz. miltligei). g.gif, geriau Previcur. Reiktų ne tik purkšti, bet ir palaistyti augalus: 2-3ml/1L vandens.
Bet jei jau ten puvinys kaip reikiant apsigyvenęs - gal reiktų imtis kovos iš pagrindų.. Atrodo, kad šiuo metu jau galima Lietuvoj gauti "gerųjų grybų", kurie visą sezoną kovoja su įvairiais ligų sukėlėjais. Kitaip sakant smile.gif - grybas prieš grybą. Pabarstom sezono pradžioj apie augalą tokių tipo miltelių (grybo Trichoderma sporų) ir toliau besidaugindami jie atlieka apsaugines funkcijas. Svarbiausia - ekologiška smile.gif jokios chemijos..
Daugiau galit pasiskaityt čia (rusų kalba), o čia yra lietuviškas puslapis.
Aš šituos preparatus jau antri metai naudoju ir šiltnamy, ir gėlynuose, ir jurginų laukuose smile.gif , ir sanpaulijoms vazonuose ax.gif - rezultatais patenkinta labai, tik kad reikėdavo ieškoti būdų kaip iš Rygos parsigabent..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dahlia+++: 26 gegužės 2010 - 07:25
QUOTE(delaine @ 2010 05 25, 22:42)
Labas vakaras smile.gif
Ant vieną vidutinio amžiaus ąžuolo jau ne pirmus metus išauga vat tokie dalykiukai, gal žinot kas tai, iš toliau, tai atrodo kaip obuoliukai, bet iš arčiau kažkas panašaus į vatos kamuoliuką, vieną praardžiau, yra sėklytės ar kažkas panašaus. Nuotraukų kokybė nėra super, nes fotkinau jau vakare: http://img215.images...?g=dscf9197.jpg

Ten gyvena kenkėjas.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Mano rozes uzpuole zali vabaliukai,gal galite patarti su kuo jas nupurksti?girdejau,kad galima su kalio permanganatu skiestu nupurksti,gal kas bandet taip? g.gif is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti