Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Avocetė @ 2010 04 18, 19:00)
sveikos

nežinau kas užpuolė vėl mano grožius  verysad.gif kažkada pyliau actarą gal vėl užpilt  g.gif 
user posted image

user posted image,

user posted image

ačiū

Nupurksti su Fitoverm. jei streptokarpai sveiki ir tai siuloma profilaktiskai 2x metuose purksti. O siuo atveju,po 6 dienu dar pakartoti.
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2010 04 24, 18:01)
Gal kas galėtumėt padėt nustatyt kas užpuolė mūsų spygliuočius ir kaip juos pagydyt?
user posted image
user posted image
user posted image

šuo atvieju niekas neužpuole jums, reikejo pridengti spygliuočiu medžius nuo pavasarines kaitrios saules, ir butu viskas išsisprende. Veliau atžels tie nudeginti spygliukai nukris ir užaugs nesimatys, bet kitais metais jei nepridengsite vel yas pats bus. Aš spygliuočius medelius pridengiu agro plėvele, nuo kovo vidurio kai tik sniegas nutirpsta prasideda sauletos dienos. iki gegužes mėn vidurio panašiai laikau pridengtus.
Atsakyti
QUOTE(karrinta @ 2010 04 24, 20:14)
Nupurksti su Fitoverm. jei streptokarpai sveiki ir tai siuloma profilaktiskai 2x metuose purksti. O siuo atveju,po 6 dienu dar pakartoti.

bigsmile.gif labai ačiū net nežinojau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2010 04 24, 16:01)
Gal kas galėtumėt padėt nustatyt kas užpuolė mūsų spygliuočius ir kaip juos pagydyt?

pas mane irgi taip, bet man atrodo, kad pašalę g.gif (nes pvz pas mane taip iš vėjuotos pusės, šiaurės, o ne nuo saulėtos pusės taip nutiko)
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2010 04 26, 07:41)
pas mane irgi taip, bet man atrodo, kad pašalę  g.gif (nes pvz pas mane taip iš vėjuotos pusės, šiaurės, o ne nuo saulėtos pusės taip nutiko)

As irgi manau, kad nuo saules. Pas mus is pietines puses taip parudavo.
Atsakyti
kaip reikia elgtis su gele, kai ispurski su actara nuo skydmariu? laikyt ant saules, ar tamsiai? gal maisiuku uzdengt? kada kita kart purkst. ir kada jau galima lastyt, purkst paprastu vandeniu? 4u.gif
Atsakyti
Spriges lapai ruduoja ir net ne is krastu, o kai kuriui dziuna tiesiog nuo vidurio. Mezga ziedelius, bet ir tie nudziuna dar neissiskleide. Galvojau kad nudeginau saulute, bet jau kuris laikas tikrai negauna tiesioginiu kaitriu saules spinduliu, o uzauge nauji lapai ir ziedai taip pat skrunda... Gal cia koks kenkejas? Ar kokia liga..?
Atsakyti
Kazokinius kadagius užpuolė gleivėtgrūdė.Patarimuose randu kad išpjaustyt ir neaugint kriaušių, bet jų pas visus kaimynus pilna.Gal kam nors pavyko augint sveikus ir vienus ir kitus?
Atsakyti
Laba diena visoms ,

Tik dabar atradau si skyreli. ax.gif

As irgi esu rododendru gerbeja. Praeitais metais gavau dovanu -Rhododendor Hibridas ir nuo to laiko alpstu del ju. Mano svajone - daug rododendru ax.gif , bet , kad turiu problemu su esamu.

Kazkaip keistai, pries ziema prikrove daug pumpuru ir ziemojant jam lyg ir buvo viskas gerai, bet atejus vasario menesiui- staiga eme visi lapai nurudavo- sudziuvo. Liko sukrauti ziedu pumpurai, bet juos palietus tiks jausmas, kad isdziuve. :very...
Atsakyti
Ant rozmarino sakeliu, kuri nusipirkau Maximoje, atsirado juodu/pilksvu vabaliuku. Jie taip sulipe laikosi apie sakeliu virsuneles. Is paziuros jie lyg nejuda unsure.gif Negana to, jie persimete ant salia rozmarino stovejusios azalijos, o nuo tos ant ciobrelio mega_shok.gif mega_shok.gif , jauciu visos geles stovejusios balkone bus uzkrestos tais vabalais doh.gif doh.gif doh.gif kas jie tokie galetu buti? nufotkinti neina, nesimato foto ryskiai. ka darytttttttt? Ar actaras isgelbes? help help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(karrinta @ 2010 04 24, 20:14)
Nupurksti su Fitoverm. jei streptokarpai sveiki ir tai siuloma profilaktiskai 2x metuose purksti. O siuo atveju,po 6 dienu dar pakartoti.

O šiuo atveju - tai tikrai erkutės?
Atsakyti
QUOTE(piplys @ 2010 05 05, 11:45)
Laba diena visoms ,

Tik dabar atradau si skyreli. ax.gif

As irgi esu rododendru gerbeja. Praeitais metais gavau dovanu -Rhododendor Hibridas ir nuo to laiko alpstu del ju. Mano svajone - daug rododendru ax.gif , bet , kad turiu problemu su esamu.

Kazkaip keistai, pries ziema prikrove daug pumpuru ir ziemojant jam lyg ir buvo viskas gerai, bet atejus vasario menesiui- staiga eme visi lapai nurudavo- sudziuvo. Liko sukrauti ziedu pumpurai, bet juos palietus tiks jausmas, kad isdziuve. :very...

O jis kartais ne saulėtoje vietoje pasodintas ?
Atsakyti