Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(ERUGĖ @ 2010 04 15, 21:34)
žaliasis akmenėlis,tai geležies trąšos
user posted image


kaip manot, padės ?
Atsakyti
QUOTE(Ysimylejus @ 2010 04 16, 08:49)
kaip manot, padės ?

manau,pirma pagalba-persodink g.gif apžiūrėk šaknis,gal pūva jau jos,ir niekuo nebepadėsi unsure.gif

man panašu į grybinę ligą g.gif pabandyk dar su infinito gelbėti
user posted image
ten apie jį rašoma,kad bulvėms nuo maro,bet tikrai nepakenks palaistyti ir nupurkšti tavo bambuką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERUGĖ: 16 balandžio 2010 - 20:38
QUOTE(ERUGĖ @ 2010 04 16, 21:32)
manau,pirma pagalba-persodink g.gif apžiūrėk šaknis,gal pūva jau jos,ir niekuo nebepadėsi unsure.gif

man panašu į grybinę ligą g.gif pabandyk dar su infinito gelbėti
user posted image
ten apie jį rašoma,kad bulvėms nuo maro,bet tikrai nepakenks palaistyti ir nupurkšti tavo bambuką smile.gif


Bambukas neseniai persodintas į didesnį vazoną, nepastebėjau, kokių nupuvusių šaknų. Bet kažką daryt reikia, baisiai atrodo ta dėmė.

Dėkoju už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karrinta @ 2010 04 09, 11:34)
As purskiau su FAS miltukais istirpdytais. Yra dar VERTIMEC,bet jis smirdi. Dar NEEMAZAL. Kadangi jie zemeje gyvena,butu gerai persodinti ar palieti su tuo paciu tirpalu. Kol amarai zali,jie juda ir taip apkrecia kitas geles, sveiku geliu kartu nelaikyti. O kurios buvo salia,kad ir sveikos atrodo,profilaktiskai reikia gydyti.

Kiek zinau, actara skydamariams geriausia... dabar gi oras prsilo, galima balkone nupurksti ir palikti...
Atsakyti
sveikos

nežinau kas užpuolė vėl mano grožius verysad.gif kažkada pyliau actarą gal vėl užpilt g.gif
user posted image

user posted image,

user posted image

ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 18 balandžio 2010 - 17:02
Laba diena,
mano bazilikus, auginamus ant palanges, uzpuole baltos mazuteles musytes verysad.gif spieeeecius visas verysad.gif jos ant apatines lapu puses nukibusios, is virsaus net nesimate verysad.gif ka daryt? kuo dar galima gelbet? ar jau mesti lauk, jau valgymui netinkami blush2.gif salia auga raudonelis, jo nepuola g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suzzy @ 2009 11 02, 12:46)
Sveikutes, mano kinini pinigų medelį užpuolė mažos musiukės  verysad.gif  patarkit ką daryti  blush2.gif  bijau, kad piktadariai neužpultų kitų augalėlių...

HELP mano pinigu medi taip pat uzpuole kaip kirminiukai musyte baltos, korios greitai laksto. Nzn ka daryti? patarkit
HeLP
unsure.gif

Papildyta:
As jipalaisciau tai jos nustojo begiot.
laksto, ne ant medzio o ant zemes, gele vazone
Atsakyti
QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2010 04 23, 11:56)
HELP mano pinigu medi taip pat uzpuole kaip kirminiukai musyte baltos, korios greitai laksto. Nzn ka daryti? patarkit
HeLP
unsure.gif

Papildyta:
As jipalaisciau tai jos nustojo begiot.
laksto, ne ant medzio o ant zemes, gele vazone

laistyt actara
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 04 23, 11:57)
laistyt actara

o kas tai?
kur man jo gauti?
kur paprastai buna? Senukuose?

Papildyta:
QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2010 04 23, 12:03)
o kas tai?
kur man jo gauti?
kur paprastai buna? Senukuose?

ACIU LABAI
Atsakyti
QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2010 04 23, 12:04)
o kas tai?
kur man jo gauti?
kur paprastai buna? Senukuose?

Papildyta:

ACIU LABAI

http://www.kustodija...o...id=552&nr=1
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Kokiu santykiu merginos skiedžiat actarą? Pirkau 2 gramus, tai ant 10 litrų ar ant 5 skiesti? Nes vienur rašo vienaip kitur kitaip g.gif
P.S. orchidėjoms, nes pas vieną atsirado meselių doh.gif
Atsakyti
Gal kas galėtumėt padėt nustatyt kas užpuolė mūsų spygliuočius ir kaip juos pagydyt?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti