Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(kris*** @ 2009 10 26, 08:47)
Labas rytas, gal kas galite patarti ka daryti  4u.gif  , mano kambarines geles uzpuole parazitai!  verysad.gif  panasus i baltus pukus, su kojytemis...  verysad.gif
Ar  butu galima jas isgelbeti ?

Geriauia pakeiskit žemes,nes tie visi chemikalai nelabai padeda.
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2010 03 31, 11:40)
Geriauia pakeiskit žemes,nes tie visi chemikalai nelabai padeda.

nepyk, bet lotuliukas.gif kaip gali patarinėt, jei net nežinai apie ką kalbama
Atsakyti
Sveikos gėlių augintojos 4u.gif
Padėkit, prašau, išgydyti mano orchidėjas sad.gif sirgo viena, dabar ant kitų persinešė cry.gif
Lapo apačioje, rečiau ant stiebo, atsirado prilipusių pūslelių - pradžioje jos būna baltos, auga, viduje skystis. Vėliau tampa tamsiai rudos, o viduje rožinės dulkės.

user posted image

Čia lapą kažkodėl vandeniu nuploviau, dėl to šlapias smile.gif
user posted image

Kas tai ir kaip gydyti? sad.gif

Ačiū už atsakymus!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2010 04 04, 19:45)
Sveikos gėlių augintojos  4u.gif
Padėkit, prašau, išgydyti mano orchidėjas sad.gif sirgo viena, dabar ant kitų persinešė cry.gif
Lapo apačioje, rečiau ant stiebo, atsirado prilipusių pūslelių - pradžioje jos būna baltos, auga, viduje skystis. Vėliau tampa tamsiai rudos, o viduje rožinės dulkės.



Kas tai ir kaip gydyti? sad.gif

Ačiū už atsakymus!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tai skydamaris.kaip naikinti nezinau tiksliai.Lai pataria kasnors,kas su juo susidure.
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2010 04 04, 20:45)
Sveikos gėlių augintojos  4u.gif
Padėkit, prašau, išgydyti mano orchidėjas sad.gif sirgo viena, dabar ant kitų persinešė cry.gif
Lapo apačioje, rečiau ant stiebo, atsirado prilipusių pūslelių - pradžioje jos būna baltos, auga, viduje skystis. Vėliau tampa tamsiai rudos, o viduje rožinės dulkės.

user posted image

Čia lapą kažkodėl vandeniu nuploviau, dėl to šlapias smile.gif
user posted image

Kas tai ir kaip gydyti? sad.gif

Ačiū už atsakymus!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif


As purskiau su FAS miltukais istirpdytais. Yra dar VERTIMEC,bet jis smirdi. Dar NEEMAZAL. Kadangi jie zemeje gyvena,butu gerai persodinti ar palieti su tuo paciu tirpalu. Kol amarai zali,jie juda ir taip apkrecia kitas geles, sveiku geliu kartu nelaikyti. O kurios buvo salia,kad ir sveikos atrodo,profilaktiskai reikia gydyti.
Atsakyti
Sveikos augintojos geliu 4u.gif
Mano vienai orchidejai kazkas nutiko g.gif numete visus lapus.Saknys labai grazios,zalios nematau jokio puvinio.Nezinau ko tiketis dabar?Gal kam taip irgi yra nutike?
Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 09, 19:58)
Sveikos augintojos geliu 4u.gif
Mano vienai orchidejai kazkas nutiko g.gif numete visus lapus.Saknys labai grazios,zalios nematau jokio puvinio.Nezinau ko tiketis dabar?Gal kam taip irgi yra nutike?
Is anksto dekoju uz atsakymus  4u.gif

gal purškiant pateko į skroteles vandens,nespėjo išgaruoti,ir ties skrotelėm pradėjo pūti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2010 04 11, 11:07)
gal purškiant pateko į skroteles vandens,nespėjo išgaruoti,ir ties skrotelėm pradėjo pūti g.gif

nepurskiu as ju schmoll.gif tik laistau tiesiai ant saknu
stai mano orchideja cray.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigreirko1974: 12 balandžio 2010 - 10:22
Norejau,mergaites,paklausti,kas mano orchidejai? Gal kuri turejote tokiu bedu doh.gif Ir kiti jos lapai tokie g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(karrinta @ 2010 04 12, 16:08)
Norejau,mergaites,paklausti,kas mano orchidejai? Gal kuri turejote tokiu bedu  doh.gif Ir kiti jos lapai tokie  g.gif

user posted image

panašu į pertręšimą g.gif
Atsakyti
Sveikutės, turiu bėdą su bambuku:
user posted image
augo gražiausiai 3 metus, o prieš kelias dienas štai ką matau. Gal kas žinote, kas čia per "chvaraba" užpuolė ? g.gif tos raudonai rusvos dėmės, kaip mėlynės ant odos, plečiasi kaip velnias. Skaičiau kad tai gali būti dėl perlaistymo žiemos metu ir kad gydyti su kažkokiu žalio akmenėlio užpylu. Neįsivaizduoju, kas tai galėtų būti. Jei kas susidūrėti, gelbėkite blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ysimylejus: 14 balandžio 2010 - 23:04
QUOTE(Ysimylejus @ 2010 04 14, 23:04)
Neįsivaizduoju, kas tai galėtų būti.

žaliasis akmenėlis,tai geležies trąšos
user posted image
Atsakyti