Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

QUOTE(Shainiuke @ 2010 03 28, 20:33)
na jie ylide toj vietoj, kur yra po lapu prie skroteles,.norint is ten isvalyti tektu nuimti visus orchidejos lapus.taip jie tikrai gyvi,matyti kaip ju kojos juda .fu..sad.gif

tai gal tirpalą padarei per silpną g.gif šiaip kai augalas nupurkštas, gyviai apsinuodija, tai turėtų ir skrotelėj žūti, tik neliek į pačią skrotelę- supus, arba iškarto nusausink, ... o gal nesenai nupurškei, kad efekto nėra dar g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 28 kovo 2010 - 19:38
QUOTE(pabirze @ 2010 03 28, 21:36)
tai gal tirpalą padarei per silpną g.gif

na rytoj aisiu pirkti dar ir bandysiu.aciu uz patarimus.tikiuosi pavyks smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Shainiuke @ 2010 03 28, 21:33)
na jie ylide toj vietoj, kur yra po lapu prie skroteles,.norint is ten isvalyti tektu nuimti visus orchidejos lapus.taip jie tikrai gyvi,matyti kaip ju kojos juda .fu..sad.gif

Iš ten reikia valyti su dantų krapštuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2010 03 11, 15:05)
tai bus greiciausiai kolembolos, pazeidziancios augalo saknis, reiks ieskoti preparatu jom numucyti rolleyes.gif

unsure.gif aha, panašu, kad tai kolembolos. nors jos mano gėlėms kaip ir nieko nekenkė. aš savo gėlytes taip nuo jų gelbėjau: nusipirkau chemijos (užrašyta kažkaip rusiškai "fas" - tinka ir tarakonams ir kt. gyviams naikinti, tas mane labai nustebino g.gif ). vieną pakelį supyliau į dubenį su kūno temperatūros vandeniu (10 litrų). tada gėlytes išėmiau iš vazonų, nuėmiau visas žemes tiesiai į šiukšlių maišą, šaknys lieka praktiškai plikos. tada kelioms minutėms pamerkiau šaknis į tą tirpalą (baisiai bijojau, kad visai nustips cry.gif ) ir pasodinau į naujas žemes. ax.gif kol kas neatsinaujino, bet gėlės kaip džiaugiasi, tai aš apakus bigsmile.gif abi persodintos gėlės po 2-3 dienų pradėjo leisti naujus lapus ir krauti žiedus. tokio efekto nesitikėjau. tikiuosi su kirmėliukais atsisveikinom. mirksiukas.gif dabar stengiuosi neperlaistyti. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
pukuotas su daug kojyciu vabalas yra - voratinkline erke.
o geriausiai jos zusta nuo DECIO.
tik nupurskus reiktu prasivedinti namus, geriau butu tai daryti laiptinej ar balkone.
sekmes
Atsakyti
QUOTE(vivapa78 @ 2010 03 30, 12:20)
Sveikos,
pukuotas su daug kojyciu vabalas yra - voratinkline erke.
o geriausiai jos zusta nuo DECIO.
tik nupurskus reiktu prasivedinti namus, geriau butu tai daryti laiptinej ar balkone.
sekmes

kalba eina apie miltuotąjį skydamarį ir jis naikinamas su actara http://images.google...p...&tbs=isch:1
o varatinklinę erkę naikinu su neemezal- ir tikrai sėkmingai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 30 kovo 2010 - 14:09
QUOTE(kris*** @ 2009 10 26, 08:47)
Labas rytas, gal kas galite patarti ka daryti  4u.gif  , mano kambarines geles uzpuole parazitai!  verysad.gif  panasus i baltus pukus, su kojytemis...  verysad.gif
Ar  butu galima jas isgelbeti ?

Geriausia pakeiskit žemę.
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2010 03 30, 15:48)
Geriausia pakeiskit žemę.

na su tokiu patarimu - toli nenuvažiuosi, visų pirma kam žmogui patarinėt po 5 mėnesių , juk gėlytė jau bus arba konteineryje arba gyvuos, o ir patarimas manau menkavertis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 30 kovo 2010 - 14:54
Sveikos,
Iškilo ir man klausimas kas yra vienai mano orcgidejai g.gif turiu ju nemazai, taciau sita keistuma turi tik ši viena - ant lapu apacios yra toks lipnus skystis (panasiai kaip medus). Ir ji niekaip po pirkimo antra karta dar neprazysta, isleido viena ziedynkoti, jis paaugo mazumele, taciau pumpurai kiek padideje tiesiog nudziuna. Priziuriu taip pat kaip ir kitas. tiesa sios lapai tamsiai zali su taskuciais, visos kitos pas mane zaliais lapais. Gal kas kazka patarsit, ar esat panasiai susidure 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 03 30, 15:53)
na su tokiu patarimu - toli nenuvažiuosi, visų pirma kam žmogui patarinėt po 5 mėnesių , juk gėlytė jau bus arba konteineryje arba gyvuos, o ir patarimas manau menkavertis biggrin.gif

blush2.gif aš manau, kad patarimai ir po laiko padeda. juos gali paskaityti kitos, kurioms ši problema aktuali pasidarė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InSi @ 2010 03 30, 22:15)
blush2.gif aš manau, kad patarimai ir po laiko padeda. juos gali paskaityti kitos, kurioms ši problema aktuali pasidarė. ax.gif

jei jie duodami vertingi, nežinant apie kokius gyvius eina kalba- tik žemių pakeitimas tolygus ir toliau tų gyvių veisimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 03 30, 22:22)
jei jie duodami vertingi, nežinant apie kokius gyvius eina kalba- tik žemių pakeitimas tolygus ir toliau tų gyvių veisimui smile.gif

pabirze, sutinku. mirksiukas.gif vien pakeisti žemes nepakanka, bet kad tai padeda kovoti su parazitais, gyvenančiais žemėse, tai žinau tikrai. jeigu nepakeisim žemių, problema gali atsinaujinti. verysad.gif
Atsakyti