Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

Help!
Uzpuole drvozemio musytes unsure.gif Ar galima isnaikinti?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 03 16, 16:58)
Help!
Uzpuole drvozemio musytes unsure.gif  Ar galima isnaikinti?


Aš palaistau su kalio permanganato tirpalu ir jų nebelieka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 17, 13:53)
Aš palaistau su kalio permanganato tirpalu ir jų nebelieka mirksiukas.gif

Aciu sirdingai uz atsakyma, o kiek mazdaug stiklinei vandens?
Atsakyti
Žiūrint koks augalas 4u.gif

Pasieiškok info čia:

rojaussodai.lt
Atsakyti
gelbekit puola skydamaris suede mandarina, isimete i pinigu medi , tai ji vis atgriebiu plaunu su feiri gal zinot kokiu civilizuotu budu kaip naikinti si saldu, lipnu kenkeja? g.gif
Atsakyti
Reikia plauti paverčiant augalą ant šono, nuimti su krapštuku kiautelius (galima pamirkius ausų krapštuką kalio permanganato tirpale), paskui nupurkšti actara. Po savaitės pakartoti purškimą. Aš su actara išnaikinau. Buvo atsiradę ant kaktusų.
Kažkur skaičiau, kad atsiranda nuo per sauso oro. Po to dažniau ėmiau nupurkšti augalus.
Bet pusiausvyros kažkaip neatrandu, nes atsirado kolembolų ant kitų augalų. doh.gif
Atsakyti
aciu bandysiu kovot mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena, prasau padekit man kovoti su kenkejais jau nebezianu is kur ju tiek skirtingu...sad.gif(( mano orchidejas uzpuole balti kaip pukai su daug koju ir dviem usais kenkejai.ant vienu orchideju jie didesni ant kitu mazesni.siandien viena orchideja teko ismesti, ir pries metant nuplesiau jos viena lapa,ir po tuo lapu ojojoj kiek ju daug prie skroteles buvo prilipusiu,ir toki dideli.. jau du kartus purskiau actara - nepadejo...

o mano mazytes surfinijas uzpuole kaskoki zali kaip zeliniai atroso maziukai rutuliukai apatiniuose lapuose...


PRASAU PADEKITE MAN KUO GREICIAU NES JAU NEBEZINAU KA DARYTI...

ACIU IS ANKSTO.smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Shainiuke @ 2010 03 28, 15:22)
Laba diena, prasau padekit man kovoti su kenkejais jau nebezianu is kur ju tiek skirtingu...sad.gif(( mano orchidejas uzpuole balti kaip pukai su daug koju ir dviem usais kenkejai.ant vienu orchideju jie didesni ant kitu mazesni.siandien viena orchideja teko ismesti, ir pries metant nuplesiau jos viena lapa,ir po tuo lapu ojojoj kiek ju daug prie skroteles buvo prilipusiu,ir toki dideli.. jau du kartus purskiau actara - nepadejo...

o mano mazytes surfinijas uzpuole kaskoki zali kaip zeliniai atroso maziukai rutuliukai apatiniuose lapuose...
PRASAU PADEKITE MAN KUO GREICIAU NES JAU NEBEZINAU KA DARYTI...

ACIU IS ANKSTO.smile.gif)

tai vadinasi gėlytė žiauriai apleista verysad.gif Visų pirma actara jų neištirpdo nupurškus, pirma reikia kruopščiai visus padarus nurinkti, tada purkšti , gerai ir substratą palaistyti ( arba net jį ir pakeisti- būtent taip ir elgiuosi), o po dviejų savaičių pakartoti, taip pat pasielgti ir su šalia esančiom gėlėm, nors ir atrodytų jos sveikos. Skydamaris tikrai išnaikinamas, bet reikia kruoštumo, stebėjimo ir kantrybės, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
o kaip isnaikinti juos is tu vietu kur lapu pazastyse tie kenkejai?? ten priaiti neymanona:(( as juos kiekviena diena nuvalau ,nurenku. o jie vis lenda is kaskur. tai askara tikrai geriausiai juos naikina? beja nuo ko tie parazitai atsiranda? aciu uz ifo.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shainiuke @ 2010 03 28, 19:38)
o kaip isnaikinti juos is tu vietu kur lapu pazastyse tie kenkejai?? ten priaiti neymanona:(( as juos kiekviena diena nuvalau ,nurenku. o jie vis lenda is kaskur. tai askara tikrai geriausiai juos naikina? beja nuo ko tie parazitai atsiranda? aciu uz ifo.smile.gif

nelabai suprantu , kas yra pažastys, bet naikinau nuo kaktusų, tai per spyglių tankumą tekdavo dantų krapštuką kišti biggrin.gif Ar stebėjai , gal jie jau mirę? įmanoma įžvelgt jų judėjimą, nes skydamarius naikinam actara- ji geriausia.
įsigijam jų dažniausiai jau pirkdami parduotuvėse gėles, kiti rašo , kad dėl sauso oro. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 03 28, 20:57)
nelabai suprantu , kas yra pažastys, bet naikinau nuo kaktusų, tai per spyglių tankumą tekdavo dantų krapštuką kišti biggrin.gif Ar stebėjai , gal jie jau mirę? įmanoma įžvelgt jų judėjimą, nes skydamarius naikinam actara- ji geriausia.
įsigijam jų dažniausiai jau pirkdami parduotuvėse gėles, kiti rašo , kad dėl sauso oro. 4u.gif

na jie ylide toj vietoj, kur yra po lapu prie skroteles,.norint is ten isvalyti tektu nuimti visus orchidejos lapus.taip jie tikrai gyvi,matyti kaip ju kojos juda .fu..sad.gif
Atsakyti