Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams

Labas rytas, gal kas galite patarti ka daryti 4u.gif , mano kambarines geles uzpuole parazitai! verysad.gif panasus i baltus pukus, su kojytemis... verysad.gif
Ar butu galima jas isgelbeti ?
Atsakyti
QUOTE(kris*** @ 2009 10 26, 08:47)
Labas rytas, gal kas galite patarti ka daryti  4u.gif  , mano kambarines geles uzpuole parazitai!  verysad.gif  panasus i baltus pukus, su kojytemis...  verysad.gif
Ar  butu galima jas isgelbeti ?

tai skydamaris, pasistenk visus kiek įmanoma nurinkt, išpuršk actara, tuo pačiu palaistyk žemes ir po 2 savaičių pakartok veiksmus 4u.gif
Atsakyti
Mano dracenas irgi buvo užpuolę tokia parazitai.

Labai padėjo paprastas muilas- patar kavau labai smulkiai, išskiedžiau su vandeniu ir nupurškiau vsą žemę tiesšaknimis.
Kaipmat dingo ir nebeatsiranda (tfu tfu tfu)
Atsakyti
Sveikutes, mano kinini pinigų medelį užpuolė mažos musiukės verysad.gif patarkit ką daryti blush2.gif bijau, kad piktadariai neužpultų kitų augalėlių...
Atsakyti
mano palme taip pat buvo uzpuoles amaras,tai nusipirkau geliu parduotuvej purskiamo skyscio nuo amaro ir isnyko,augalo nezaloja,net patresia per lapus.
Atsakyti
Sveikutės! 4u.gif Turiu tokią problemėlę..Mano gėlių žemėse buvo atsiradę musyčių taigi nusprendžiau persodinti. Pirktinė žemė buvo šlapia taigi persodinusi nebelaisčiau. Vakar pažiūrėjau ir pamačiau kad po 6 dienų žemė dar šlapia ir negano to vietomis atsirado pelėsiukas.. cray.gif Nežinau ką daryti..gal galėtumet patarti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš sodinant reikėjo pradžiovinti žemę, nes sodinant į šlapią, ji labiau susispaudžia, supuola ir blogiau džiūsta.
Dantų krapštuku papurenk žemės paviršių. Pateks oro ir gal pmažiau pelys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 11 gruodžio 2009 - 21:37
Tai persodinti is naujo? unsure.gif
Atsakyti
Sunku teisingai patarti nematant, bet jei nepadės purenimas, geriau persodinti.
Ar vazonas ne perdidelis augalui? Keista kad per tiek dienų visai nepradžiūvo. Matyt buvo labai šlapia žemė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 11 gruodžio 2009 - 21:41
na taip labai šlapia buvo..bet pagalvojau kad bus gerai ir laistyt nereikės persodinus doh.gif vazonai tai ne perdideli. ačiū už patarimus 4u.gif bandysiu padžiovinti žeme ir ryt persodinti.
Atsakyti
Reikia pagalbos. Mano geles uzpuole kazkokie vabaliukai. Jie veisiasi tik apatinese lapu pusese, lapai geltonuoja, nyksta. Geliu tie parazitai nesirenka - uzpuole visus, vienus labiau, kitus maziau. Sveikas liko tik mazas perdziuves kaktusas. Gal kas esat susidure su tokiais gyviais, gal zinot, kas jie ir kaip juos naikinti. Is anksto dekoju.
Kad butu aiskiau, pridedu nuotrauku:

Kenkejai 1
Kenkejai 2

Atsakyti
Laba diena,gal patarsite kaip varatinklines erkutes isnaikinti nuo augalo?Nes jau ilga laika kencia ir ploviau ir valiau,nepadeda,lapai nauji uzauge ne ilgai grazus pabuna sad.gif
Atsakyti