Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo ko pradėti tyrimus dėl nevaisingumo?

QUOTE(Eglucia @ 2010 01 09, 21:43)
Na o as po 10men bandymu galu gale pamaciau II.
Ir galvoju kad gal tikslingai gydytojai sako kad metus nepastojus reik tyrimus pradet darytis  g.gif
Na bent jau mums tai galu gale pavyko  wub.gif

Linkiu visoms isvysti issvajotuosius II



Nu sveikinu Eglucia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...Matai, nezinojai nuo ko tyrimus pradet, o va kaledu senelis jau zinojo ko jums reikia ir be tyrimu atnese nestuke.gif nestuke.gif

Gero ir lengvo nesiojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2010 01 10, 21:31)
Nu sveikinu Eglucia thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ...Matai, nezinojai nuo ko tyrimus pradet, o va kaledu senelis jau zinojo ko jums reikia ir be tyrimu atnese nestuke.gif  nestuke.gif

Gero ir lengvo nesiojimo smile.gif

labai dziugu girdeti!saunuoliai!
Atsakyti
Aciu mergaites! o tyrimus jau buvau spejus pasidaryt ir hormonu ir vyra spermograma pasidare. bet visa tai nesvarbu kai taip ilgai laukta ir galu gale nestuke.gif belieka dar viena uzduotis - sekmingai isnesiot ir pagimdyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglucia: 11 sausio 2010 - 13:34
Sveikutės, na aš irgi čia tokia prie naujokių, 4u.gif
Bandom susilaukti savo mažo stebuklo ir mes, galvojau pradėti tirtis nuo savęs, bet dauguma pažįstamų ir neža-įstamų patarė, kad reikia pradėti nuo vyro, nes moterims ir tų tyrimų be galo be krašto, o vyrams, viskas grikiukuose užšifruota g.gif
Tai vat nusprendėm dar šį mėn palaukti mm, o po mm jeigu jos visgi atsivilks schmoll.gif tada eisim spermogramos tyrimą pilną daryti..
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2010 01 12, 13:23)
Sveikutės, na aš irgi čia tokia prie naujokių, 4u.gif
Bandom susilaukti savo mažo stebuklo ir mes, galvojau pradėti tirtis nuo savęs, bet dauguma pažįstamų ir neža-įstamų patarė, kad reikia pradėti nuo vyro, nes moterims ir tų tyrimų be galo be krašto, o vyrams, viskas grikiukuose užšifruota g.gif
Tai vat nusprendėm dar šį mėn palaukti mm, o po mm jeigu jos visgi atsivilks schmoll.gif  tada eisim spermogramos tyrimą pilną daryti..


O kiek laiko planuojat?
Atsakyti
QUOTE(Eglucia @ 2010 01 13, 11:14)
O kiek laiko planuojat?


na beveik pusmetis group.gif , nuo rugsėjo mėn tiksliau, bet niekaip nepavyksta...
Atsakyti
tai gerai, kad antra puse paklusni ir eis tirtis,maniskis tai kazkaip nelabai nori verysad.gif ,sako dar palaukim, nors bandom jau beveik metus unsure.gif
Atsakyti
sveikutes prisijiungiu ir as ax.gif
As pradejau tirtis tik pries menesi, nesjau puse metu nesulaukiam nestuke.gif . MB vis burbejo eik gydykis,ko lauki... isityriau kaip ir viskas OK... Nusiunte vyra tirtis,spermoje rado laukocitu labai labai daug ir grikiuku judrumas mazas buvo unsure.gif
Pas Doc.Jociu gydosi dabar.... pasirodo pries puse metu turejo slapimo taku uzdegima, neisigyde iki galo ir infekcija i kiausiukus persimeti.Sake puse metu reikejo dar palaukti,butu tusciais isvis gun_bandana.gif .
Prirase kruva antibiotiku, visa menesi gerti, po to ziures ar zaraza isnaikino
Mano patarimas butu jei tik kazkas negerai taujau mars abiems pas daktara,greiciau ras kazka, greiciau ir problemos spresis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(magneza @ 2010 01 22, 18:14)
tai gerai, kad antra puse paklusni ir eis tirtis,maniskis tai kazkaip nelabai nori  verysad.gif ,sako dar palaukim, nors bandom jau beveik metus unsure.gif



Sveika,
Greit MB uz rankos ir vesk tirtis...cia nenoro reikalas..Cia REIKIA, nes patikekit, laikas greitai bega ir dar puse metu praeis, sakys dar palaukim...ir lauksit iki neaisku kiek smile.gif
Jeigu yra abipusis noras tureti ta maza stebukla, manau MB nereikia versti, jis pats turetu susiprasti, kad reikia eiti, issitirti....Gal jis bijo, kad kazkas negerai...Nu vyrai nedrasus jie, nenori ten pries pusvalandi atvezt savo turto...gi kompleksas gaunas..kur tai padaryti, kaip padaryti, ar is vis padarysiu smile.gif ..dauguma ju tokie, bet tikrai sakyk einam ir ziurim, nes po to gali buti per velu mirksiukas.gif

Sekmes prikalbinant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magneza @ 2010 01 22, 18:14)
tai gerai, kad antra puse paklusni ir eis tirtis,maniskis tai kazkaip nelabai nori  verysad.gif ,sako dar palaukim, nors bandom jau beveik metus unsure.gif



Jeigu dar jauni tai galite metus bandyti, paskui tirtis, o jeigu amzius ne 20 metu tai...tirkites butinai.
Atsakyti
aciu uz patarimus, visiskai jums pritariu, nes esam ne tokie ir jauni, man 29 MB 36, skaiciau ,kad moteru vaisingumas pradeda mazeti nuo 27m unsure.gif ,galvoju ,gal grikiukus vezt tirti i Usonienes vaisingumo klinika,nes prie pat namu smile.gif viskas jau prispaudziau antra puse, nes vaikiuko abu labai labai laukiam,jau susimaste ,kad gal reiktu issitirti,kompleksus teks nugalet
Atsakyti
QUOTE(magneza @ 2010 01 23, 20:34)
aciu uz patarimus, visiskai jums pritariu, nes esam ne tokie ir jauni, man 29 MB 36, skaiciau ,kad moteru vaisingumas pradeda mazeti nuo 27m unsure.gif ,galvoju ,gal grikiukus vezt tirti i Usonienes vaisingumo klinika,nes prie pat namu smile.gif viskas jau prispaudziau antra puse, nes vaikiuko abu labai labai laukiam,jau susimaste ,kad gal reiktu issitirti,kompleksus teks nugalet

Na va, labai gerai. Mano vyrui 2 kartus reikejo spermograma daryti, tai pirma karta dar kaz kaip kalbinti reikejo, o antra karta jau normaliai. Cia gi paprasti tyrimai, be ju nekaip neapseisi ir nieko nesuzinosi.
Tai gi viskas bus gerai, svarbu pradeti tirtis ir suzinoti priezasti.
Atsakyti