Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo ko pradėti tyrimus dėl nevaisingumo?

QUOTE(zeroo7 @ 2009 12 15, 17:46)
taip antibijotikai tik gydymas apie 10 d truko jau du kursai praėjo,ir nežinau ar jos išnyko bet jau praėjo vienas ciklas ir nesu nestuke.gif antras baiginėjasi tai jei nebus nieko ir šį reikės eiti vėl pas ginę tik jau pas kitą doh.gif



Tai lieps tau vel eiti pasitikrint chlamidijas, nes nematys ar issigydei ar nea...O gal ne tame cia beda, kad nepastoji, nes kazkur skaiciau, kad rusu gydytojai ar amerikieciu is vis net nekreipia demesio i tas ligas ir teigia, kad jos ne priezastis nepastoti...
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2009 12 15, 18:59)
Tai lieps tau vel eiti pasitikrint chlamidijas, nes nematys ar issigydei ar nea...O gal ne tame cia beda, kad nepastoji, nes kazkur skaiciau, kad rusu gydytojai ar amerikieciu is vis net nekreipia demesio i tas ligas ir teigia, kad jos ne priezastis nepastoti...

tai taip žinau kad reikės kartoti tyrimus,pas kitą einu todėl kad ši rašo tuos pačius vaistus įsikalus į galvą kad jie geri ir kitų neskiria o internete kiek radau straipsnių ape gydymą ir skiriamus vaistus tai tų kur man rašo niekur nėra pavadinimo parašyta g.gif gal td neišnyksta kad neatitaiko gydymo g.gif o pastoti gabūt neina nes jos jau užakino kiaušintakius doh.gif laukia laporaskopija jaučiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeroo7: 16 gruodžio 2009 - 08:43
Va radau visa info nuo ko yra pradedami tyrimai:

Kokius tyrimus reikia atlikti, tiriant vaisingumo problemų turinčią porą?
Moteriai:
Tepinėlis iš makšties;
Onkocitologinis gimdos kaklelio tepinėlis;
Tyrimai dėl infekcijų:
ureoplazmozės, mikoplazmozės, chlamidijozės,
toksoplazmozės,
B, C hepatito,
sifilio,
ŽIV,
trichomonozės,
gonorėjos;

Hormonų tyrimai 3 arba 4 arba 5 ciklo dieną:
estradiolis (E2),
liuteinizuojantis hormonas (LH),
folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH),
tirotropinis hormonas (TTH),
Lytinius hormonus jungiantis globulinas (SHBG),
Testosteronas (T).

Hormonų tyrimai 19 - 21 ciklo dieną:
prolaktinas (PRL),
progesteronas (PG);

Kiti kraujo tyrimai:
bendras kraujo tyrimas;
kraujo grupė ir Rh faktorius;
gliukozės kiekis;
šlapimo tyrimas.

Vyrui:
Spermos tyrimas (per paskutinius 6 mėn.);
Tyrimai dėl infekcijų:
ureoplazmozės, mikoplazmozės, chlamidijozės,
toksoplazmozės,
B, C hepatito,
sifilio,
ŽIV,
trichomonozės,
gonorėjos;

Hormonų tyrimai vyrui atliekami tik tada, kai nurodo gydytojas andrologas (urologas), esant pakitimams spermoje;
Esant ryškiems pakitimams spermoje, gali būti pasiūlytas genetinis ištyrimas.
Abiejų sutuoktinių genetiniai tyrimai atliekami, kai yra nepalanki šeimos anamnezė, besikartojantys persileidimai, buvusios nesėkmingos pagalbinio apvaisinimo procedūros
Atsakyti
o kazin kur pigiausia kaune pasidaryti visus tyrimus? g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, prisijungiu prie jusu, norejau paklausti ar geriau daryti visus iskarto ureoplazmozės, mikoplazmozės, chlamidijozės tyrimus, ar uztenka koki viena is ju padaryti?
noreciau pradeti tyrimus nes vyro grikiukus sutvarkem, tai kol laukiu mm kurie nzn ar ateis, noriu netempti laika ir issitirti, gal apskritai nuo kitu tyrimu reik pradeti?
patarkis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzi26 @ 2009 12 21, 21:03)
sveikos merginos, prisijungiu prie jusu, norejau paklausti ar geriau daryti visus iskarto ureoplazmozės, mikoplazmozės, chlamidijozės tyrimus, ar uztenka koki viena is ju padaryti?
noreciau pradeti tyrimus nes vyro grikiukus sutvarkem, tai kol laukiu mm kurie nzn ar ateis, noriu netempti laika ir issitirti, gal apskritai nuo kitu tyrimu reik pradeti?
patarkis... ax.gif



Sveika...
Aisku, kad reikia darytis visus tris iskart, nes ale ginekologai teigia, kad jei yra nors viena plintanti liga, tai moteris nevaisinga..Nu ne tai kad nevaisinga, bet trukdo pastot tie dalykai, o jei pastojama, gali buti mazylis nesveikas....
Butinai ir hormonus pasidaryk....ten virsuj kazkas surase kokiu reikia tyrimu norint pastoti...ir jei viskas gerai, tada tik darbuotis lieka smile.gif O jei nea, tai pradet gydyma smile.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2009 12 22, 10:16)
Sveika...
Aisku, kad reikia darytis visus tris iskart, nes ale ginekologai teigia, kad jei yra nors viena plintanti liga, tai moteris nevaisinga..Nu ne tai kad nevaisinga, bet trukdo pastot tie dalykai, o jei pastojama, gali buti mazylis nesveikas....
Butinai ir hormonus pasidaryk....ten virsuj kazkas surase kokiu reikia tyrimu norint pastoti...ir jei viskas gerai, tada tik darbuotis lieka smile.gif  O jei nea, tai pradet gydyma smile.gif
Sekmes 4u.gif


aisku, dekui uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2009 12 22, 11:16)
Sveika...
Aisku, kad reikia darytis visus tris iskart, nes ale ginekologai teigia, kad jei yra nors viena plintanti liga, tai moteris nevaisinga..Nu ne tai kad nevaisinga, bet trukdo pastot tie dalykai, o jei pastojama, gali buti mazylis nesveikas....
Butinai ir hormonus pasidaryk....ten virsuj kazkas surase kokiu reikia tyrimu norint pastoti...ir jei viskas gerai, tada tik darbuotis lieka smile.gif  O jei nea, tai pradet gydyma smile.gif
Sekmes 4u.gif


Na man irgi reikia pasirysti tuos visus tris tyrimus darytis... Tik kiek zinai jie tik privaciai daromi... Ir visi po 40-50lt kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucia @ 2009 12 22, 21:03)
Na man irgi reikia pasirysti tuos visus tris tyrimus darytis... Tik kiek zinai jie tik privaciai daromi... Ir visi po 40-50lt kainuoja doh.gif



Taip taip, situ tyrimu niekur uz dyka nedaro...Visos plintancios ligos apie 160-180 kainuoja, o hormonai panasiai po 30lt....tai nemenka sumele susidaro g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, norejau paklausti, gal kas turi patarimu kaip pradeti tirtis save ir vyra Anglijoj?

Mes jau bandom 7 cikla, apie puse metu, tad GP musu dar nepriims, lieps laukti metus.. Privaciai labai jau brangu, o i LT grizt galimybiu nera.

Su vyru ligu, traumu netureje, matuoju BT, O kaip ir vyksta, su ND visada uztaikom bet kol kas bergzdzia, abu jau nebe jaunikliai, man 27, vyrui 30 tad laukti ir svaistyt brangu laika nebesinori, tik neaisku, kaip cia pradeti tirtis g.gif Nejaugi vienintelis kelias- eiti pas GP ir meluoti, kad jau virs metu nepastoju?..

O gal yra specialiu seimos planavimo centru, kur nemokamai ar uz simboline kaina daro tyrimukus?

Aciu is anksto uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras! busiu naujoke jusu forumelyje. 4u.gif bet negalejau neprisijungti... jau apie metus vis paskaitineju jusu forumiuka...papasakosiu savo istorija ir lauksiu komentaru. susituokiau gana neseniai. siu metu rugpj.1 d. nuo to laiko bandome pastoti...bet.. verysad.gif nors is tiesu, nera tiek daug- beveik 5 men. pries tai nuo 18 metu del nereguliaraus men ciklo su pertraukelem vartojau KT. dabar man 23. gydytoja sake, kad man policistines kiausides. KT nustojau pries vestuves gerti. Dabar geriu folio rugsti, vitaminus. menesiniu ciklas tris men buvo gana reguliarus 28-30d. kuo toliau jis vis ilgeja. praeitas ciklas truko 37d. dabar yra 17 mano ciklo diena. tureciau kazkur susirgti po dvieju savaiciu. bet tikiuosi, nesusirgsiu su vyru stengiames tiesa, spalio men buvau pas gine, dare echoskopija. ir sake, kad negali man konstatuoti policistiniu kiausidziu, nes desineje kiausideje buvo susiformave du folikulai. aplink kaire buvo keletas folikuliukiu. diagnoze- daugiafolikulines kiausides. tai dabar nesuprantu, policistines kiausides pas mane ar nea... antsvorio neturiu, plaukuotumas nepadidejes, spuogu irgi nepasakyciau. tik va, nereguliarus ciklas ir folikuliukai aplink kiausides.. ka patartumete daryti, kad iseitu pastoti? busiu labai dekinga uz jusu pagalba wub.gif
Atsakyti
Na o as po 10men bandymu galu gale pamaciau II.
Ir galvoju kad gal tikslingai gydytojai sako kad metus nepastojus reik tyrimus pradet darytis g.gif
Na bent jau mums tai galu gale pavyko wub.gif

Linkiu visoms isvysti issvajotuosius II
Atsakyti