Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo ko pradėti tyrimus dėl nevaisingumo?

sveikutes, as turiu 5 metu dukryte. po treju metu pradejom planuoti antra leliuka bet niekaip nepavyko ir prasidejo didelis kraujavimas po 14 dienu atrado polipa kuri isoperavo ir liepo po pusmecio bandyti vel, pastojau lygiai po puses metu nors nesisaugojom. buvo didelis diaugsmas, bet mane neramino netokia ryski antra juostele, po to vel dariausi 7sav tas pats ir lapkricio 1 diena pradejau kraujuot...... ivyko persileidimas, dare abrazija ir gyd lyg tarpkitko prasitare apie tyrimus, bet sako jie dazniausiai buna neigiami. bet bandysiu smile.gif kai ligoninej dare echo sake kad neplaka sirdele, todel gali buti nesivystantis, dabar truputi bijau ir bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2009 12 08, 16:14)
[Pasiklausk ketvirto gydytojo  rolleyes.gif
Pasirodo, dėl ureaplazmos daktarai yra pasidalinę į dvi griežtas stovyklas. Vieni sako, kad ureaplazmos sukelia persileidimus. Kiti - kad nesąmonė, nieko blogo nedaro, ir išvis vos ne ore skraidžioja ta zaraza ir beveik kiekvienas ją turi privalomai.
Jeigu būtent po gydymo pastojai, nors, deja, ne ten kur reikia - gal vis dėlto teisi pirmoji daktarų stovykla?  g.gif


Kadangi cia prasnekom apie tas ureaplazmas cia ir pasisakysiu..Pradejau ieskot info,si bei ta radau kas priverte nustebti
http://www.fertileth...ureaplasma.html

Nic3108 postas-verteja gera nesu,bet esme nupasakot gal iseis... ji sako,kad yra rysys tarp ureaplazmos ir kraujo kresejimo,tuo paciu ir del autoimuniniu faktoriu.
Bakterija gali sleptis kraujagyslese uz fibrino (cia kazkas is baltymu)-imunine sistema zino,kad ji yra ,taciau negali rasti.Va tada kyla lasteliu zudikiu lygis,imunine sistema visada pasiruosus kovot.Kaip ir priezastis persileidimams ar nepavykusiems ivf? g.gif
Racijos tame tikriausiai yra? g.gif
Ji dar kazkokius tyrimus mini,kad po antibiotiku kurso sumazejo kraujo kresumo lygis.
Nebeturiu laiko jau ieskot,reikia link namu judet,tai gal veliau bet imetu dar viena link'a .Gal kas ras dar naudingos info...

http://www.fertility...atest-Research/


Atsakyti
QUOTE(lauckiene @ 2009 12 07, 16:06)
...........Geriausia tai kai as dariausi, tai Endemikas ale rado ureplazmu, tada kartojau vilniuj kazkur, ten nerado nieko...klausiau gydytojos ka daryt, sake trecioj vietoj tirtis...Tai ka reiskia nelabai suprantu..Tik tyrimas ir 70-80lt..Siaubas, o rezultatai visur skirtingi blink.gif  doh.gif nesamone blink.gif

Linkiu, kad greičiau viską išgaudytum ir kuo greičiau pasisektų nestuke.gif Tik, deja, niekad nežinai, kiek truks tas gandrų gaudymo kelias. g.gif
Apie ureaplazmą. Man ją K. rado prieš 3 metus, bet jis, matyt, priklauso tai daktarų stovyklai, kuri sako, kad ureaplazmą niekam nekenkia, ir negydė.
Po 3 metų pakartojau AIDS centre iš tepinėlio (ankstesnis tyrimas buvo ten pat), ir nerado. Tada padariau 2 skirtingose vietose PGR tyrimą (chromosominį, Santariškėse ir Grybo g.) Abu kartus surado. PGR tyrimas tikslesnis.


Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2009 12 09, 21:25)
Linkiu, kad greičiau viską išgaudytum ir kuo greičiau pasisektų  nestuke.gif Tik, deja, niekad nežinai, kiek truks tas gandrų gaudymo kelias.  g.gif
Apie ureaplazmą. Man ją K. rado prieš 3 metus, bet jis, matyt, priklauso tai daktarų stovyklai, kuri sako, kad ureaplazmą niekam nekenkia, ir negydė.
Po 3 metų pakartojau AIDS centre iš tepinėlio (ankstesnis tyrimas buvo ten pat), ir nerado. Tada padariau 2 skirtingose vietose PGR tyrimą (chromosominį, Santariškėse ir Grybo g.) Abu kartus surado. PGR tyrimas tikslesnis.


Supranti, man pirma karta dare pagal PGR ir nustatte, o antra karta as ejau darytis del to, kad nustatytu, kokie vaistai man labiausiai tinka gydytis nuo ureplazmu, nu kad padarytu tyrima su antibijotikograma...Ir tada nerado nieko....Ir aiskino man, kad darant su antibijotikograma imamas tepinelis, o ne PGR...
Nu absurdas kazkoks..nieko nebesuprantu g.gif
Atsakyti
neseniai praejau kelis menesius trukusiu antibiotiku kursus kol atsikraciau urealpazmos g.gif baisi bakterija su kuria reikia ilgai kovot... taip pat ilga laika nepastojau ir pradejom po truputi ieskoti priezasciu, atradom ureaplazma, gal tai nera ta tikroji nepastojimo priezastis bet itakos manau vis tiek turi... dabar lauksime geresniu rezultatau nestuke.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės jai galite paaiškinkit jei važiuot į Vilnių pas Marcinkute su siuntimu ar tyrimus pasidaryti ir važiuot ar ten vietoje padarytų?
Atsakyti
Sveikos, gal žinote per kiek laiko padaro antifosfolipidinį kraujo tyrimą? Po kiek laiko galima tikėtis atsakymo?
Atsakyti
QUOTE(zuikutas @ 2009 12 13, 10:22)
Sveikos, gal žinote per kiek laiko padaro antifosfolipidinį kraujo tyrimą? Po kiek laiko galima tikėtis atsakymo?

Sveika, jei ta tyrima darysies Vilniuje, Santariskese, krauja priduosi pirmadieni-treciadieni, tai atsakymai jau bus ketvirtadieni. Del Kauno ir kitu miestu nezinau... Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2009 12 10, 13:39)
Supranti, man pirma karta dare pagal PGR ir nustatte, o antra karta as ejau darytis del to, kad nustatytu, kokie vaistai man labiausiai tinka gydytis nuo ureplazmu, nu kad padarytu tyrima su antibijotikograma...Ir tada nerado nieko....Ir aiskino man, kad darant su antibijotikograma imamas tepinelis, o ne PGR...
Nu absurdas kazkoks..nieko nebesuprantu g.gif

g.gif Tada tikrai problema... sako, ta bjaurybė, jeigu nedaug, sunkiai pagaunama. Po kiek laiko gal pabandyk dar pabandyti iš tepinėlio... brangiai kainuoja eksperimentai, bet ką darysi schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes,gal kuri tueėjote Chlamidijų papasakokite kaip sekėsi gydytis ir kaip su nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2009 12 14, 19:54)
g.gif Tada tikrai problema... sako, ta bjaurybė, jeigu nedaug, sunkiai pagaunama. Po kiek laiko gal pabandyk dar pabandyti iš tepinėlio... brangiai kainuoja eksperimentai, bet ką darysi  schmoll.gif



Nu va, pasidariau snd dar karta tepineli del tu ureplazmu...ziuresim iki 5dienio palauksim rezultatu, idomu kap cia bus.....
Ziauriai brangus tyrimai, bet ko del tu mazyliu nepadarysim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zeroo7 @ 2009 12 15, 14:58)
sveikutes,gal kuri tueėjote Chlamidijų papasakokite kaip sekėsi gydytis ir kaip su nestuke.gif



Labas...nors as neturejau chlamidiju, bet itariu, kad vienintelis vaistas lytiskai plintanciom ligom gydyti TIK ANTIBIJOTIKAI...Juos paskiria ginekologas...jei nepadea vieni, israso kitus..O gydymas kokie 3men... doh.gif
Atsakyti
taip antibijotikai tik gydymas apie 10 d truko jau du kursai praėjo,ir nežinau ar jos išnyko bet jau praėjo vienas ciklas ir nesu nestuke.gif antras baiginėjasi tai jei nebus nieko ir šį reikės eiti vėl pas ginę tik jau pas kitą doh.gif
Atsakyti