Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo ko pradėti tyrimus dėl nevaisingumo?

QUOTE(makita @ 2009 10 30, 10:00)
tai vat seimos planavimo puslapyje radau tokia info, kad pagrindiniai tyrimai del nevaisingumo prasideda nuo:
1. tepinelio
2. hormoniniu tyrimu 3-5ciklo diena FSH, LH, E2; 21 ciklo diena: prolaktino, progesterono
3. chlamidiju, mikoplazmu tyrimu
Manau tikslinga pasidaryti siuos tyrimus pirmiausia savo poliklinikoje ir tik tada kreiptis pas nevaisingumo specus. Gal taip ir sutaupyti iseitu?



Labas mergaites:)

Netycia uzmaciau si puslapiuka...tai kaip ir visos, taip ir mes turim ta pacia beda.laukiam, bet nesulaukiam....
Gal durnai paklausiu, bet ka reiskia tas tepinelis???Ka istiria ji paeme?
Hormoniai ir lytiskai plintacios aisku viskas, bet tepinelis nesuprantu blush2.gif
Tik lytiskai plintancias butinai reik darytis visas: ir chlamidijas, ir mikroplazmas, ir ureplazmas....Geriausia tai kai as dariausi, tai Endemikas ale rado ureplazmu, tada kartojau vilniuj kazkur, ten nerado nieko...klausiau gydytojos ka daryt, sake trecioj vietoj tirtis...Tai ka reiskia nelabai suprantu..Tik tyrimas ir 70-80lt..Siaubas, o rezultatai visur skirtingi blink.gif doh.gif nesamone blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauckiene @ 2009 12 07, 17:06)
Labas mergaites:)

Netycia uzmaciau si puslapiuka...tai kaip ir visos, taip ir mes turim ta pacia beda.laukiam, bet nesulaukiam....
Gal durnai paklausiu, bet ka reiskia tas tepinelis???Ka istiria ji paeme?
Hormoniai ir lytiskai plintacios aisku viskas, bet tepinelis nesuprantu blush2.gif
Tik lytiskai plintancias butinai reik darytis  visas: ir chlamidijas, ir mikroplazmas, ir ureplazmas....Geriausia tai kai as dariausi, tai Endemikas ale rado ureplazmu, tada kartojau vilniuj kazkur, ten nerado nieko...klausiau gydytojos ka daryt, sake trecioj vietoj tirtis...Tai ka reiskia nelabai suprantu..Tik tyrimas ir 70-80lt..Siaubas, o rezultatai visur skirtingi blink.gif  doh.gif nesamone blink.gif

blink.gif žiauru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2009 12 07, 16:32)



Mes ir kalbam su savuoju, idomu uz kiek nusipirksim leliu???Nes kaip kitaip pavadint visa sita reikala...Juk bapkiu isleidziam ojojojhjjjjj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauckiene @ 2009 12 07, 17:39)
Mes ir kalbam su savuoju, idomu uz kiek nusipirksim leliu???Nes kaip kitaip pavadint visa sita reikala...Juk bapkiu isleidziam ojojojhjjjjj doh.gif

aha o dar toki laikai atėjo sunkūs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2009 12 03, 22:20)
hmmm apie ta ovuliacija idomiai cia....ar tau istyre kad ji nevyksta?man visa tyrimu eiga kai isdeste tai pagalvojau kad tikejausi sudetingesnio ir ilgo proceso...na gal ar dar nzn kokiu tai plonybiu....tik kraujuko tyrimukai, testas po sueities...ekoskopas....laparaskopija..na man neatrodo tiek jau daug ju cia...paskui seka IUI arba IVF....bet vistiek galvoju juk IUI daro tada kai pas vyriski buna problema su kiekiu gyvaciuku...bet jei viskas normaliai kodel ji daroma...o gal man truksta informacijos?na merginos apsvieskit mane gal dar kokie papildomi tyrimukai buna?

man dare kai 3ciklo diena kraujo tyrima tai buvo viskas gerai, tada dare 21d tai buvo progesterono kiekis per mazas, ir atseit nevyksta ovuliacija ir tada menesines nereguliarios. tada vaisingumo klinikoj paime xlamidijom, tai neigiamas atsakymas, tada vel 3ciklo diena krauja skydliaukei ir tt tai atsakymas geras, o dabar bus kiausintakiu praeinamumas, ir gydytoja pasake kad jei cia viskas gerai tai tik skatins ovuliacija vaistais, didins progesterono kieki
Atsakyti
Sveikos,
Yra forume daug temų apie persileidimus, bet neradau tikslesnės temos, kuri aktuali ir man ir gal ne tik man, tad tikiuosi, kad čia rinksis mamytės su tokiom istorijom:

turite vieną vaikelį, tačiau antro vaikelio nepavyko kažkurį laiką ar vis dar nepavyksta susilaukti, patiriat 3 ar daugiau persileidimų (nustoja vystytis nesulaukus 12 sav). Domina labai ir pasisakymai tų, kurioms po tokių istorijų visgi pavyko sulaukt antro vaikelio, labai prašau, papasakokite kur gydėtės, pas kokius gydytojus (nurodykite miestą), ligos ir gydymo istoriją.

Mano istorija tokia: turiu dvimetuką, su pastojimu ir išnešiojimu nebuvo jokio vargo. Dabar labai norime antro, pastoju be jokio vargo, tačiau jau tris kartus persileidau, tyriaus po antro persileidimo AFS, taksoplazmozę, citomegalą - visi neigiami. Po antro persileidimo gėriau Utrogest ir Thromboass, bet vistiek istorija pasikartojo, embrionas nustojo vystytis 4 sav. nuo mmm:( Taigi, priežastys nelabai aiškios dėl nelaimių, gydytoja įtaria, kad imuninė sistema atmeta embrioną kaip svetimkūnį. Kam buvo tokia situacija? Kaip ir pas ką jums pavyko sulaukt antro vaikelio?
Atsakyti
sveika, jei vilniete esi, patariu imti siuntima ir eit i santariskes pas genetikus, istirs jusu su vyru kariotipus, gal ten kazka ras, nenuleisk ranku.
o uraplazmas, mikoplazmas, chlamidijas ar tyreisi? Kiek zinau jos itakoja persileidimus ankstyvus, gydymas antibiotikais nuo ju, o tyrimas aids centre is tepinelio.
Jei tave tai paguos, tai as ir tokia, pirmas netyciukas, lengvas, antras pastojimas is pirmo menesio planavimo, persileidimas, po 7 men antras persileidimas, abu kartus tai buvo nesivystantys nestumai, sirdeles nemaciau, tyrimai mano puikus, nespejau tik Afs pasidaryt ir kariotipu, pastojau netycia trecia kart, nes jau nedrisus buciau planuot. Jauciu, kaip mane jau paspardo, jaudulio pilnos kelnes, buvau pas genetike, echo gerai, padare kariotipus skubos tvarka, po menesio eisiu vel. Laukiu ir tikiuosi geriausio, to linkiu ir tau. nenuleisk ranku, sekmes, o ji ateina dazniausiai, kai visai jos nelauki
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2009 12 08, 12:02)
sveika, jei vilniete esi, patariu imti siuntima ir eit i santariskes pas genetikus, istirs jusu su vyru kariotipus, gal ten kazka ras, nenuleisk ranku.
o uraplazmas, mikoplazmas, chlamidijas ar tyreisi?


šitų nesityriau...Ir prieš tai dariausi tyrimus grynai savo iniciatyva, nes mano ginė net nesiuntė nieko tirtis, nes mane tikina, kad negali būti tokie ankstyvi persileidimai dėl zarazų, jai akivaizdu, kad čia imuninė sistema, nes kiekvienas neštumas nustoja vystytis savaite anksčiau nei prieš tai buvęs. Ginei labai kelia įtarimą kad nėra zarazų ir todėl, akd ne taip seniai gi pirmą vaikelį gimdžiau, nebuvo irgi jokių zarazų.
Bet vistiek ačiū kukuska už info, nuvarysiu išsitirt ir tuos likusius, nemaniau, kad juos aids centre daro doh.gif
O tau, kukuska, kaip suprantu irgi nerado jokių zarazų?
Per šį nėštumą geri progesteroną ar dar kąnors sudėtingesnio nei folis?
Aš dabar bandau atsipalaiduot, nors nu neišeina negalvot apie norimą nėštumą..., vistiek planuojamas nors tu užsimušk....
Labai džiaugiuos dėl tavęs įkvepia vilties tavo besibaladojantis pilvukas 4u.gif
Atsakyti
kitam skyrely tikrai daug buvo mergaiciu, kurios turejo persileidimu, o issigyde ureaplazmas ir kitas zarazas antibais jau supa savo leliukus, manau butinai issitirk, tai nors del saves busi tikra. Man nuejus pas genetike 17 sav, ji norejo rekomenduot visus situs tyrimus, kad issiaiskinti del ko persileidimai, tai jei nebuciau turejus, dabar daryciaus. As jauciau, kad pas mane nieko nera, bet vistiek dariausi ir gavau patvirtinima. Dabar nieko negeriu, foli jau baigiau. O tu manau pagerk foli po 800mg, nes po persileidimu rekomenduojama didesne doze nei 400, as taip ir geriau. Gerk foli, issitirk likusias zarazas, ir manau, kad turi viskas but gerai.
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2009 12 08, 11:24)
kitam skyrely tikrai daug buvo mergaiciu, kurios turejo persileidimu, o issigyde ureaplazmas ir kitas zarazas antibais jau supa savo leliukus, manau butinai issitirk, tai nors del saves busi tikra. Man nuejus pas genetike 17 sav, ji norejo rekomenduot visus situs tyrimus, kad issiaiskinti del ko persileidimai, tai jei nebuciau turejus, dabar daryciaus. As jauciau, kad pas mane nieko nera, bet vistiek dariausi ir gavau patvirtinima. Dabar nieko negeriu, foli jau baigiau. O tu manau pagerk foli po 800mg, nes po persileidimu rekomenduojama didesne doze nei 400, as taip ir geriau. Gerk foli, issitirk likusias zarazas, ir manau, kad turi viskas but gerai.



kukuska,o kokiam cia skyrelyje apie tas zarazas tos merginos raso?
Del ju tyrimo as pritariu,blogiau tikrai nebus.Vat dabar idomu paciai pasidare,pas mane nieko neranda kas sukeltu persileidimus,o ju ne tiek ir mazai buvo.Rado tik ureaplazmas,geriau doksiciklina,kontrolinio nedariau,bet tikiuosi ,kad nieko nebera.Po gydymo buvau pastojus dar karta,ir tai buvo pirmas kartas kaip hcg normaliai dvigubejo,gaila,kad ne vietoj buvo.Nezinau gal cia tik sutapimas,nors giliai labai tikiuosi ir noreciau,kad tai butu buvus ureaplazmu kalte ir jas pasalinus pasisalintu ir pati problema.Kita vertus klausiau jau triju nevaisingumo gydytoju,visi sake,kad vien tik ureaplasmos negalejo buti persileidimu priezastis.
Reiks grizus pasidaryt ta kontrolini testa ax.gif
Sorry,nelabai i tema parasiau,bet norejau pasidalinti info del tu ureaplazmu ax.gif
Atsakyti
Turiu sunu, jam 6 metai.Po sunaus kas 2 metai 3 persileidimai, visi ankstyvi.
Tirta AFS, citomegalas, toksiplazmoze,genetiniai kriotipo tyrimai viskas OK.
Siaip visi tyrimai 3-5 d, ir 21-22 d. daromi blits.Priezastis neaiski.
Beje 3 persileidimas po IUI (pabandziau, gal atrenkant geriausia sperma nebus persileidimo) IVF nenoriu daryti, nes bijau tos pacios pasekmes + kruva pinigu.

Nesenai kalbejau su viena katik iskepta gydytoja, kuri ne praktiskai, bet teoriskai bande pazvelgti i mano situacija.Mano rezus -, vyro +.Laukiantis buvo leisti vaistai, kurie neleidzia gamintis antikuniams.Pirmam vaikui nieko, o kitas jei uzsimezga pvz. su + mano organizmas ji atmeta kaip svetimkuni, nes persileidimu metu niekas neleidzia vaistu, kad antikuniai nesigamintu.Teoriskai lygtai ir logiska.Na bet kiek savo gines VK klausiau, ar neturi itakos rezusas -, sake, kad ne.
Ka jus i tai?
Atsakyti
Amir, kažkada klausiau apie tai savo gydytojos: mano rezus +, vyro -. Jinai sakė, kad kenkia antro nėštumo metu, dėl tų antikūnų. O pirmąkart dar nekenkia.
Bet kadangi neturėjau nei pirmo, nei antro nėštumo, daugiau nebesidomėjau.
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 08, 13:42)
................ Kita vertus klausiau jau triju nevaisingumo gydytoju,visi sake,kad vien tik ureaplasmos negalejo buti persileidimu priezastis.
Reiks grizus pasidaryt ta kontrolini testa  ax.gif
Sorry,nelabai i tema parasiau,bet norejau pasidalinti info del tu ureaplazmu  ax.gif

Pasiklausk ketvirto gydytojo rolleyes.gif
Pasirodo, dėl ureaplazmos daktarai yra pasidalinę į dvi griežtas stovyklas. Vieni sako, kad ureaplazmos sukelia persileidimus. Kiti - kad nesąmonė, nieko blogo nedaro, ir išvis vos ne ore skraidžioja ta zaraza ir beveik kiekvienas ją turi privalomai.
Jeigu būtent po gydymo pastojai, nors, deja, ne ten kur reikia - gal vis dėlto teisi pirmoji daktarų stovykla? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 08 gruodžio 2009 - 17:18