Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(bonda @ 2005 11 02, 15:50)
o cai is plausu - eglutes - zagatovkes - kaip papuost, apipavidalint??? blush2.gif ta morkine tik is pernai metu 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As tai puosciau karoliukais ir blizgaus popieriaus snaigem. blush2.gif Labai grazuuu!!!
Kazka panasios formos ir as praeitais metais dariau ax.gif Tik forma padariau ir tapeto,dejau kota ir smeigiau i vazona. Puosiau kaip eglute. BEje uzdejau maza mirksincia girlianda blush2.gif Deja,iamzinta nebuvo sad.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2005 11 09, 15:45)
[color=blue][font=Courier]Kalbant apie putplastį, tai pas mano sesę kabo toks spygliuotis
user posted image


Dar vienas tokiu burbulu darymo budas.
Imat plastikini buteli. Sakykim nuo mineralinio(kad butu bespalvis) Nukerpat dugna ir visa buteli sukarpot vertikaliom juostelem beveik iki kakliuko. Ant tu juosteliu veriat puta biggrin.gif Darbo daaaaaaag cry.gif Bet atrodo labai graziai.
Beje,sukarpytosios juosteles kiek pasiriecia ir suverus puta gaunas tokie daugiakojai grazuoliai tongue.gif
Atsakyti
O man šovė mintis prisidaryti angelų iš tuščių butelių ir sustatyti juos ant palangės ax.gif
Atsakyti
O man reikia labai didelių burbulų - gal darėt kada su balionu ir lipalu?
Darysiu tokius, bet mąstau ar jie nesubliūkšta vėliau? Turiu apipavoidalinti didžiulį renginį, bet labai ribotas užsakovų limitas, tad daug ką teks daryti pačiai - iškilo klausimas, kaip su tais burbulais?
Atsakyti
Merginos, ką daryti, niekaip nerandu snaigių schemų, būkit geros, padėkit, PLEASE 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 10, 18:22)
O man reikia labai didelių burbulų - gal darėt kada su balionu ir lipalu?
Darysiu tokius, bet mąstau ar jie nesubliūkšta vėliau?


Pernai dariau vieną tokį burbulą pabandymui. Tikrai iki šių metų nesubliuško, bet ilgai džiuvo lipalas. Po to dar nupurškiau auksiniais dažaisi- labai neblogai atrodė thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(spaNguoliuke @ 2005 11 11, 13:15)
Pernai dariau vieną tokį burbulą pabandymui. Tikrai iki šių metų nesubliuško, bet ilgai džiuvo lipalas. Po to dar nupurškiau auksiniais dažaisi- labai neblogai atrodė  thumbup.gif .

O Tu pirmiausiai lipalu balioną ištepi ar pirmiau pripūti, o po to tepi klijais?
Vakar pabandžiau, bet kažkodėl šiandien išiimant balioną - subliuško wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 10, 19:22)
O man reikia labai didelių burbulų - gal darėt kada su balionu ir lipalu?
Darysiu tokius, bet mąstau ar jie nesubliūkšta vėliau? Turiu apipavoidalinti didžiulį renginį, bet labai ribotas užsakovų limitas, tad daug ką teks daryti pačiai - iškilo klausimas, kaip su tais burbulais?

as ir dariau dideli. Svarbiausia siulus gerai lipale sumirkyti ir nusubliuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 11, 14:07)
O Tu pirmiausiai lipalu balioną ištepi ar pirmiau pripūti, o po to tepi klijais?
Vakar pabandžiau, bet kažkodėl šiandien išiimant balioną - subliuško  wub.gif


O tu nori dideli burbulą be siūlų padaryti g.gif ? Tada nežinau g.gif . Aš tai mirkiau siūlą lipale ir viniojau aplink pripūstą balioną. Džiūvo daugiau nei parą sakyčiau, nepamenu jau doh.gif .
O jeigu vien lipalas g.gif , tai gal tada kokius moment klijus bandyk rolleyes.gif . Nu neįsivaizduoju žinok ax.gif .
Atsakyti
As tai kai dariau tuos burbulus tai išpūčiau balioną po to jį lipalu aptepiau, apvyniojau siūlais ir dar ant viršaus užtepiau vietomis kur daugiausiai susikerta siūlai, tai tikrai tvirtai gavosi.
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus, bandysiu wub.gif
Beje, gal žinot kur yra pirkti spalvotų kailių - man labai reikia raudono?
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 11, 16:08)
Ačiū merginos už patarimus, bandysiu  wub.gif
Beje, gal žinot kur yra pirkti spalvotų kailių - man labai reikia raudono?


Jei Kaune, tai Rėdoj yra. Tik manau ten nenatūralūs.
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 10, 19:22)
O man reikia labai didelių burbulų - gal darėt kada su balionu ir lipalu?
Darysiu tokius, bet mąstau ar jie nesubliūkšta vėliau? Turiu apipavoidalinti didžiulį renginį, bet labai ribotas užsakovų limitas, tad daug ką teks daryti pačiai - iškilo klausimas, kaip su tais burbulais?



Aš klijavau ant pripūsto baliono lipalu keliais sluoksniais laikraščius, o po to ilgai ant radiatoriaus džiovinau. Tada jau gali iš tokio ruošinio daryti ką nori: ir kalėdinius burbulus, ir velykinius kiaušinius, ir šiap puošti karpytomos gėlytėmis, širdutėmis ir pan. Fantazijai nėra ribų smile.gif
Atsakyti