Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

kastonu vaikai is mokyklos eidami pritempe thumbup.gif tai nesulaukus kad kas pradurtu pati su graztu darbuojuos ax.gif
sakai is kankoreziu faina doh.gif darysiu ir tokia tongue.gif 4u.gif gera mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pasidairykit, kiek įvairių kalėdinių dalykėlių rusaitės turi suradusios...
Pirmas
Antras
Trečias
Ketvirtas
Penktas
Šeštas
Septintas
Atsakyti
ech, koks grožis. Net akys raibsta wacko.gif
Atsakyti
Nerta prakartele 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nieko sau prakartėlė thumbup.gif
Labai gražu ir prasmę gražią turi smile.gif
Atsakyti
Pernai puosiau langa, tad galvoju mestelsiu ir jums tokia ideja. Prisitruppinau putoplasto, ivairiu (tik nedideliu) gabaliuku. Perveriau juos ant lengvucio, plonycio siuliuko ir kabinau ant lango kuo tankiau ir skirtingu ilgiu. Kuo putos gabaliukai mazesni tuo graziau atrodo. Is toli atrode kaip sninga lange, o ypac graziai atrode nakti thumbup.gif O tvirtinau prie lango virsutinio remo su lipnia juostele smile.gif Vyras mano net susizavejes buvo, nors pries man sedant daryt bambejo, kad nesamonem uzsiimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2005 11 09, 16:50)
Pernai puosiau langa, tad galvoju mestelsiu ir jums tokia ideja. Prisitruppinau putoplasto, ivairiu (tik nedideliu) gabaliuku. Perveriau juos ant lengvucio, plonycio siuliuko ir kabinau ant lango kuo tankiau ir skirtingu ilgiu. Kuo putos gabaliukai mazesni tuo graziau atrodo. Is toli atrode kaip sninga lange, o ypac graziai atrode nakti  thumbup.gif O tvirtinau prie lango virsutinio remo su lipnia juostele  smile.gif Vyras mano net susizavejes buvo, nors pries man sedant daryt bambejo, kad nesamonem uzsiimu biggrin.gif


Aš irgi pernai taip dariau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kalbant apie putplastį, tai pas mano sesę kabo toks spygliuotis
user posted image

Ir dar praeitais metais dariau tokią sidabrinę šaką. Ant medžio šakos privyniojau folijos, tik neturėjau kada papuošt, norėjau prilipint daug putos rutuliukų.
user posted image
Či anelabai matosi ta šaka.
Atsakyti
o ar nepritrupėjo tos putos, kai sukabinot ant lango?
Atsakyti
QUOTE(Reila @ 2005 11 09, 19:06)
o ar nepritrupėjo tos putos, kai sukabinot ant lango?


Bent pas mane tai ne, na neskaitant kai tai dariau, tuomet tai buvo košmaras doh.gif jie gi tokie lengvi, jų nei sušluosi, nei šiaip surinksi, nes kai pukai skraidė po visą kambarį tongue.gif aš iš tos putos ar kaip ten ji išsikrapščiau tik tuos rutuliukus, juos ir suvėriau ant siūlo, bet patikėkite tikrai gražu, tik kantrybės ir vargo nemažai. Bent man taip buvo ax.gif
Atsakyti
o aš pernai buvau padariusi iš vyjoklių šakų tokį vainiką ir tipo kamuolius, kurie kabojo labai ilgai,,, sniegas purškiamas labai pagyvinop, gaila nesimato tikro vaizdo

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 09 lapkričio 2005 - 16:40
Na ir išradingos jūs visos thumbup.gif
Atsakyti