Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

Manau tas pagrindas tai viela ir viskas. o jau visa kita pagal fantaziją - gyvus ar ne eglišakius, uogytės tai ten kokios iš floristikos reikmenų, bet irgi nebūtina tokių.
Atsakyti
Aš tai jau prisirinkau kaštonų, net vyrelis mano rinko rolleyes.gif dabar palauksiu kol padžius ir irgi darysiu eglutę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga...a @ 2005 11 02, 14:34)
Aš tai jau prisirinkau kaštonų, net vyrelis mano rinko rolleyes.gif  dabar palauksiu kol padžius ir irgi darysiu eglutę tongue.gif

o ar aš su kaštonais jau pavėlavau ? Jaučiu jau neberasiu aš jų, o dar pašalę buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 11 02, 11:27)

Foto gal turi?
Aš nesugalvoju kokį pagrindą jai daryt  cry.gif


va ta pazadetoji blush2.gif tik cia priminis varinatas -grynai pabandymas, ar gausis, ar be kliju laikysis -tai laikosi thumbup.gif thumbup.gif tik reik dar biski patvarkyt, papuost, padaryt, kad nesimatytu ten is po apacios 4u.gif

wovere, tikrai dar kaztonu tu rastum -pilna ju tiesiog 4u.gif
Atsakyti
grazu drinks_cheers.gif thumbup.gif mano vaikiai prinese kastonu bet jau tokie padziuve kazi ar as juos pradursiu. einu to krepsio ziuret ir bandysim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2005 11 02, 14:43)
grazu  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  mano vaikiai prinese kastonu bet jau tokie padziuve kazi ar as juos pradursiu. einu to krepsio ziuret ir bandysim doh.gif

man vyras su graztu pragreze blush2.gif

o cai is plausu - eglutes - zagatovkes - kaip papuost, apipavidalint??? blush2.gif ta morkine tik is pernai metu 4u.gif
Atsakyti
Nu gražu wub.gif
o tai jie ten ratu susukti su žilka ir taip laikosi? Nu pontastika sakyčiau. mano kaštonai irgi tokie džiūvėsiai, bet tikiuosi gausis kas nors blush2.gif Tik reik rast ant ko juos vyniot biggrin.gif

O kaip tos eglutės formą palaiko? Ir kur gaut tiek daug plaušo? Ar jis brangus? man tai gražu, kai būna nespalvota girlianda ant tokių grožių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 02 lapkričio 2005 - 14:53
QUOTE(Vaidullka @ 2005 11 02, 14:51)
Nu gražu  wub.gif
o tai jie ten ratu susukti su žilka ir taip laikosi? Nu pontastika sakyčiau. mano kaštonai irgi tokie džiūvėsiai, bet tikiuosi gausis kas nors  blush2.gif Tik reik rast ant ko juos vyniot  biggrin.gif

O kaip tos eglutės formą palaiko? Ir kur gaut tiek daug plaušo? Ar jis brangus? man tai gražu, kai būna nespalvota girlianda ant tokių grožių  blush2.gif


aga, ant zilkos suverti ir laikos -as ir galvojau, kad reiks klijuot -ale nereikejo ax.gif
manau, akd ir is dziuveseliu bus thumbup.gif -dar idomiau gal net thumbup.gif


as pirkau plauso geliu pardej -buna jo supakuoto -ten po 1,49lt -ir is to kiekio iseina ne viena ta eglute -tad nebrangu... o dariau taip - susuku is popieriaus, kokio noriu dydzio ir formos. o popierius imiau ta toki, kur reklamos parduotuviu ateina blush2.gif blush2.gif ji biskis aplipinau iziliacija arba net maiseliu persvieciamu... ir paskui ta plausa tepiau su lipalu ir vinojau, klijavau ant tos savo formos. leidau geria isdizut -ir ta forma istraukus -taip gaunas... su maiselius net geriua gavos- geriua paskui nusiima 4u.gif
Atsakyti
gal jau buvo, o gal ne, idėjos kalėdoms http://www.hgtv.com/...TV_3270,00.html
Atsakyti
Čia nemažai idėjų:
http://www.burdamode...13618,deDE.html
http://www.burdamode...53012,deDE.html
tik aš nemoku įkelti paveiksliukų(tiksliau nemoku jų sumažint), gal kas mokantis nepatingės...
Atsakyti
[/QUOTE]O kaži tos eglutės pagrindas kas toks, na ta kojelė o eglišaliai dirbtiniai ar tikri? Ir kas ten per uogytės?
[QUOTE]

Situ egluciu pagrindas toks perlamutrinis"blynas" is kriaukles, ju buna pirkti floristikos parduotuvese, eglisakis irgi gatavas dirbtinis idetas. Uz apvalu pagrinda galima imti balta eglutes zaisliuka. Viela geriausia istepti lipalu ir imerkti i dirbtini sniega.
Atsakyti
O aš jau su kaštonai man atrodo irgi pavėlavau, tai padariau eglutę su šyškom biggrin.gif
Iš kartono susukau silindrą ir su momentu kokkorėžius priklijavau mirksiukas.gif
Atsakyti