Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

labai idomi zvake smile.gif o kur cinamono tokiu lazdeliu buna pirkti? blush2.gif
Atsakyti
Na merginos jus ir saunuoles,tiek ideju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sakykit o kur pirkti tuos SILIKATINIUS klijus,nes as t.p.labai jau noriu tu burbulu,o kliju nerandu.
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 12 12, 18:35)
Apie stiklinele, o i ja idejau zvake, nes tai ilgiau laikysis. O jei detume apie zvake, ji sudegtu ir..... tongue.gif

Dar man tox klausimukas iskilo, gal geriau lazdeles sulyginti, gal graziau atrodys, ka manot? g.gif


Mano nuomone - nelygink mirksiukas.gif

Merginos, jau puslapių limitą viršijote, susikurkit naują temą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2005 12 12, 19:27)
Na merginos jus ir saunuoles,tiek ideju thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Sakykit o kur pirkti tuos SILIKATINIUS klijus,nes as t.p.labai jau noriu tu burbulu,o kliju nerandu.

daryk su PVA klijais mirksiukas.gif kakoj skirtum, jei ne per daug - nieko blogo nebus mirksiukas.gif

gal kas turit angelu popieriniu pvz g.gif g.gif na, tik kai buna iskirpti is popieriaus schmoll.gif ieskojau nete - nerandu nors tu ka doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 12 12, 17:49)
Sveikos, noriu Jums parodyti, kaledine zvake, ja galima ir namus puosti ir dovana, manau visai neprasta.



Ir aš tokią pasidariau tik didelę baltą žvakę į vidurį įdėjau. 4u.gif Ir mano pagaliukai nevienodi biggrin.gif Ir dar kalėdų gėlę šone prisegiau. O įdėją radau būtent šitame skyrelyje. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 12, 18:51)
kaip gražu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
poster_offtopic.gif o jūs nebandėt įkelt fotkių kur nors į internetą ir nukopijuot adresą į img mygtukus, tada nereikia 100 žinučių būt parašius  ax.gif



Tai kad bandžiau sukurti albumą internete, tačiau kai noriu įkelti paveiksliuką (kuriuos parsisiunčiu iš forumų) rašo kad ne tas formatas. doh.gif Kadangi su kompiuteriu esu "susipykusi" tai nieko neišeina, net ir nelabai suprantu, kaip juos perdaryti į kitą formatą. g.gif
Atleiskit mergaitės, kad čia aš visai nekalėdinėm temom šneku, bet labai aktuli tema wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 12 12, 18:35)
Apie stiklinele, o i ja idejau zvake, nes tai ilgiau laikysis. O jei detume apie zvake, ji sudegtu ir..... tongue.gif

Dar man tox klausimukas iskilo, gal geriau lazdeles sulyginti, gal graziau atrodys, ka manot? g.gif

Manau nelygink, man taip gražiai atrodo mirksiukas.gif
o jei reiktų dovanot kokiam pedantui (-ei), tai būtinai sulygink lotuliukas.gif

Knopke, gali susikurt Bangoj albumus, gal photobucket mirksiukas.gif
jei nesigaus rašyk į AŽ man, pagalvosim ką daryt ir pasakysiu kaip įkelt foto iš interneto mirksiukas.gif Aišku jei sugebėsiu mirksiukas.gif

Einu naują temą atidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Prašom į naują temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti