Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Jumi @ 2005 12 12, 16:23)
Kastaneda o tavuju (pirktu)angeliuku galveles tavo manymu is ko padarytos ? Gal galetum is arciau foto padaryti wink.gif Labai man jie patiko tongue.gif Sakau,gal kojine sintepono prikimsus kazkas panasaus gautusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O kuneliams medziagos surasiu tongue.gif

Minkšta galvelė...manau, kad viduje porolonas...gerai galėsiu vakare nufotografuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2005 12 12, 16:06)
šiandien pasivaikščiodama užsukau į vieną parduotuvytę ir ten pamačiau tokius angeliukus kaip ant vyno ir kaip ant lango, sakau nusipirksiu namus pasipuošiu ir idėja tavo pasinaudosiu, bet kur tau vienas kainuoja nuo 7,5Lt, o kur ant butelių po 9 Lt  verysad.gif Taip daugiau perkant  blink.gif

Kaune aš mokėjau po 8 litus, beje tiekia tiekėjas iš Panevėžio 4u.gif
Atsakyti
na cia burbulu neturiu, visi Lietuvoj, bet vainika tks nufotkinti ir ideti Jums...siaip tikrai kam patinka burbulai, pasidarykit su buteliu....atrodo labai graziai....
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2005 12 12, 00:17)
biggrin.gif Tai velnias! .. Tikra neteisybe! mad.gif



Ale tikras velnias ir kas kūrė šias taisykles, niekaip nesuprantu schmoll.gif o gal būtų galima jas pakoreguoti g.gif (aš čia gal ne į temą)
Atsakyti
Sveikos, noriu Jums parodyti, kaledine zvake, ja galima ir namus puosti ir dovana, manau visai neprasta.
Atsakyti
kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif


poster_offtopic.gif o jūs nebandėt įkelt fotkių kur nors į internetą ir nukopijuot adresą į img mygtukus, tada nereikia 100 žinučių būt parašius ax.gif
Atsakyti
Manau, kad reikia nauja tema atidaryti? nes galim rasyti iki 50 psl.
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 12 12, 18:49)
Sveikos, noriu Jums parodyti, kaledine zvake, ja galima ir namus puosti ir dovana, manau visai neprasta.

kas tie rudi pagaliukai?
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 12, 19:05)
kas tie rudi pagaliukai?
Tikriausiai cinamono lazdelės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 12, 19:05)
kas tie rudi pagaliukai?



Cinamono lazdeles, ir grazu ir kvepia:) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 12 12, 17:49)
Sveikos, noriu Jums parodyti, kaledine zvake, ja galima ir namus puosti ir dovana, manau visai neprasta.


Labai Kalėdiška wub.gif Čia aplink kokią nors žvakę apdėliojai?
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 12 12, 19:14)
Labai Kalėdiška wub.gif Čia aplink kokią nors žvakę apdėliojai?



Apie stiklinele, o i ja idejau zvake, nes tai ilgiau laikysis. O jei detume apie zvake, ji sudegtu ir..... tongue.gif

Dar man tox klausimukas iskilo, gal geriau lazdeles sulyginti, gal graziau atrodys, ka manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasaryte: 12 gruodžio 2005 - 18:37