Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(kastaneda @ 2005 12 12, 09:13)
Rim@, daryk, daryk - rasi kur panaudoti, tikrai gyvai gražiai atrodo, žvaigždutės šalia taip pat puošia...
O čia mano dovanos auklėtojoms į darželį
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif as ir norejau klausti kaip angeliukus darei sad.gif gaila,kad ne tavo darbo,nes labai labai grazus blush2.gif
Atsakyti
Ne mano blush2.gif , bet tikrai labai gražūs....Kartais pagaminti brangiau gaunasi, nei nupirkti....
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif Koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Kastaneda, o tu tuos burbulus purškiai kuo nors, kad jie tokie balti balti? Ar čia daug siūlų suvyniota, kad taip gražiai atrodo?
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti, kaip jums siūlai, patepti lipalu, neprilimpa prie baliono g.gif Man labai labai prilipo doh.gif O su krakmolu labai daug žaidimo, kol jį išsiverdi, kol jis atvėsta...
Atsakyti
O aš vakar patyriau fiasko sad.gif( Maximoj nusipirkau purškiamo sniegelio už 1,99 ltl ( apsidžiaugiau,kad toks pigus). Užpurškiau ant medžio šakos ir ištirpo visas sad.gif(( Neapsigaukit ir jūs šia preke. Toks vaizdas, kad vyrui barzdai skųsti putas būčiau pirkusi..
Atsakyti
Na negaliu ir aš savo trigrašio meįkišti - pirmiausia
Kastanedai
Tu tikrų tikriausia fainuolė, darbštuolė, šaunuolė ir dar visokiausia -uolė. Negaliu atsigrožėti tavo padarytais darbeliais ir neatsistebėti tavo fantazija. Labai gerbiu tokius žmones - pačiai fantazijos kaip tik ir pritrūksta.

O dabar apie darbelius - vakar padarėm plaušo eglutę, tai kai ateis įkvėpimas ir ją papuošiu - būtinai įkelsiu parodyti.
Be to, bandėm su dukra daryti burbulus - tiesa, pas mus burbuliukai, nes vyro paprašėm išpūsti vandeniui svaidyti skirtus balioniukus. Tiesa, jie daugiau ovalo formos, todel daugiau panašūs į kiaušinius. Šiandien vakare sprogdinsiu savo balioną ir, jeigu bus gražus burbulas, padarysiu tokių daugiau ir įkelsiu jums pažiūrėti.
Atsakyti
Vaidullka,
siūlų nepurškiau - tiesiog čia 10 numerio siūlas, jis storesnis biggrin.gif
Agni,
per daug klijų pritepei - geriausiai per buteliuką siūlą su adata pervert mirksiukas.gif
Violetuk,
Ačiū, tiesiog tai mano silpnybė - galiu nuo ryto iki vakaro lipdyt, o kai dieną dirbu tik tarp popierių, tai vakarais "kaifuoju" mirksiukas.gif
O Tu irgi šaunuolė tokia pati - darot su dukryte, aš dukriuko neturiu, bet.....ką gali žinoti mirksiukas.gif , vis pagalvoju, kad mama manęs nieko nemokė....o Tau fantazijos tikrai netrūksta - ji atsiranda ką nors bedarant, mėginant....
sėkmės, fainuolės jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 12 gruodžio 2005 - 14:10
QUOTE(Vėsuma @ 2005 12 12, 13:12)
O aš vakar patyriau fiasko sad.gif( Maximoj nusipirkau purškiamo sniegelio už 1,99 ltl ( apsidžiaugiau,kad toks pigus). Užpurškiau ant medžio šakos ir ištirpo visas sad.gif(( Neapsigaukit ir jūs šia preke. Toks vaizdas, kad vyrui barzdai skųsti putas būčiau pirkusi..

As su tuo sniegu irgi apsigavau.Kaip vonios putos, cia yra, cia jau istirpo. schmoll.gif
Bet taip pat nepatiko ir dazai purskiami, raso auksiniai, o nupurskus burbula gavosi kazkokie beveik bronziniai pilku atspalviu.Nusivylus likau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėsuma @ 2005 12 12, 13:12)
O aš vakar patyriau fiasko sad.gif( Maximoj nusipirkau purškiamo sniegelio už 1,99 ltl ( apsidžiaugiau,kad toks pigus). Užpurškiau ant medžio šakos ir ištirpo visas sad.gif(( Neapsigaukit ir jūs šia preke. Toks vaizdas, kad vyrui barzdai skųsti putas būčiau pirkusi..


Kaip ir priklauso sniegui lotuliukas.gif O jei rimtai tai ir aš tokio turėjau pernai verysad.gif

QUOTE(Violetukas @ 2005 12 12, 13:52)
Be to, bandėm su dukra daryti burbulus - tiesa, pas mus burbuliukai, nes vyro paprašėm išpūsti vandeniui svaidyti skirtus balioniukus. Tiesa, jie daugiau ovalo formos, todel daugiau panašūs į kiaušinius. Šiandien vakare sprogdinsiu savo balioną ir, jeigu bus gražus burbulas, padarysiu tokių daugiau ir įkelsiu jums pažiūrėti.


Man tik vienas iš tų mažiukų gavosi, visi kiti subliuško verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonzile @ 2005 12 12, 15:14)
As su tuo sniegu irgi apsigavau.Kaip vonios putos, cia yra, cia jau istirpo. schmoll.gif
Bet taip pat nepatiko ir dazai purskiami, raso auksiniai, o nupurskus burbula gavosi kazkokie beveik bronziniai pilku atspalviu.Nusivylus likau schmoll.gif

Dažus purškiamus geriausiai pirkti floristikos parduotuvėse - maximose ir kitur jie tikrai prasti - neblizga, o dar ir nenudžiūna gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 12 12, 12:36)
Ne mano  blush2.gif , bet tikrai labai gražūs....Kartais pagaminti brangiau gaunasi, nei nupirkti....

šiandien pasivaikščiodama užsukau į vieną parduotuvytę ir ten pamačiau tokius angeliukus kaip ant vyno ir kaip ant lango, sakau nusipirksiu namus pasipuošiu ir idėja tavo pasinaudosiu, bet kur tau vienas kainuoja nuo 7,5Lt, o kur ant butelių po 9 Lt verysad.gif Taip daugiau perkant blink.gif
Atsakyti
Kastaneda o tavuju (pirktu)angeliuku galveles tavo manymu is ko padarytos ? Gal galetum is arciau foto padaryti wink.gif Labai man jie patiko tongue.gif Sakau,gal kojine sintepono prikimsus kazkas panasaus gautusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O kuneliams medziagos surasiu tongue.gif
Atsakyti