Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

Ne taip atrodo tie Jumi angeliukai čia sad.gif Atrodo negražiai, iš tikro realiai daug gražesni. Jie mažyčiai, pūkuoti ir blizga, ir ne du gi - nerealus grožis, o čia atrodo kaip išmaros ir pezenos kokie sad.gif

Aš kaip originalą mačius ir iš to grožio vos į kelnes nepridėjus tokia neteisinga nuotrauka pasipiktinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 10 26, 10:50)
Ne taip atrodo tie Jumi angeliukai čia sad.gif Atrodo negražiai, iš tikro realiai daug gražesni. Jie mažyčiai, pūkuoti ir blizga, ir ne du gi - nerealus grožis, o čia atrodo kaip išmaros ir pezenos kokie sad.gif

Aš kaip originalą mačius ir iš to grožio vos į kelnes nepridėjus tokia neteisinga nuotrauka pasipiktinau schmoll.gif

hah.gif hah.gif hah.gif hah.gif tai va kad foto nekokia isejus blush2.gif Geresnes neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 10 26, 09:47)
user posted image
Mano angeliukai wink.gif Gaminti pries pora metu biggrin.gif

man ir foto grazus thumbup.gif o kaip cia jie daros? gal kur turi parasius jau??? 4u.gif
Atsakyti
Po Noa "pagyrimo" tikriausiai visoms reik sakyt - Jumi kokie negražūs tavo angeliukai hah.gif hah.gif O jei rimtai tai gražūs, bet tikiu kad gyvai laaaabai daug gražesni mirksiukas.gif
Atsakyti
Mažesnėj nuotraukoj jau nieko, bet labai fainai atrodo natūroj smile.gif Tie pūkai erdvėj labai fainai atrodo, ir tie blizgučiai - o ne plėmai, kaip nuotraukoj dry.gif Tokie... Ryškūs, bet neperkrauti, nenuvalkioti smile.gif
Atsakyti
Jumi, angeliukai wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif aciu uz pagyras.
Angeliuko kuno schema :
user posted image
Kvadrata lenkiam taip,kad gautusi du trikampiai. Viena krastine suneriam drauge. Sunerdama krastines pridejau ir vielute tokia pukuota(buna vaikams skirtuose darbeliu rinkiniuose) ta pacia vielute apneriau ir kitas krastines(grazu,kai gali kiek palankstiti angeliuko rubeli norima forma) Galvyte-bumbulas, taip pat is rinkinio,nors galima ir pasidaryti.
Taigi,siuvinejam kuneli,darom karunele (ant vielutes suveriau blisgucius taip kaip vertumet sagas) uzmaunam galvyte ant jos dedam karuna ir prisiuvam sparniukus bei blizgu siula pakabinimui.
Toki pat tik didesni angeliuka galima "sodinti" eglutes virsunej biggrin.gif irgi labai graziai atrodo tongue.gif
doh.gif doh.gif doh.gif dar gi rankos yra blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif Tai va jos irgi ta pukuota vielyte tongue.gif o jose - idedam koki grazu blizguti. As dejau "perlines" sirdeles ir didesnes akutes(tokios nemazos biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 26 spalio 2005 - 22:38
Cia mano pirmas angeliukas ax.gif Padariau ji labai greit,ir bedarant kilo daug visokiu ideju.Jumi tavo angeleliai labai grazus thumbup.gif Na maniskis kaip pirmas blynas blush2.gif oi,kazkodel man neleidzia jo ikelti cry.gif


http://www.supermama...lbum&album=3011
Atsakyti
Man neleidzia paziureti to angeliuko cry.gif
Atsakyti
Atsiprasau verysad.gif Siandien nakti kazkas su internetu buvo atsitike,nu niekaip man jis neisikele.Siandien pavyko mirksiukas.gif Stai mano angeliukas blush2.gif Nors kaip dabar paziuriu,turiu sau labai daug priekaistu cry.gif

[attachmentid=36629]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lincux: 29 spalio 2005 - 09:37
Fainas smile.gif Plaukai kokie biggrin.gif O iš ko sparnas? Iš popieriaus?
Atsakyti
as dabar uzsiemiau is paluso tas egles-kugius daryt 4u.gif tik dar nesugalvojau, kaip cia jas papuost reiks doh.gif blizgalais, akroliukais - kuom dar galima butu??? tongue.gif dabar vis tiek reik laukt, kol gerai sudzius 4u.gif betideju irgi reik tongue.gif
Atsakyti