Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Sinuhe @ 2005 12 10, 16:06)
blink.gif Kokie angeliukai wub.gif Na ir auksarankės jūs, o jau kiek fantazijos turite good.gif


blush2.gif visos įdėjos pasisemtos iš šios forumo temos
Atsakyti
jau visai kalėdom pakvipo :wub
Šaunuolės mamkos thumbup.gif
Atsakyti
Jo, šaunuolės mamulytės. Aš irgi šiandien, nusikopinusi idėją, pasidariau stilizuotą eglutę iš siūlų. Pirmadienį pasipuošiu savo darbo vietą.
Atsakyti
QUOTE(Siemka @ 2005 12 10, 18:08)


labai grazu , o kaip padariti toki grzu varpeli ?
Atsakyti
As tai vel apie ta pati.. apie burbulus... dariau is baliono su siulais ir neisejo.. sad.gif tiksliau kur dariau su mezgimo siulais isejo, o su paprastais siuvimo nea.. sad.gif prilipo prie baliono ir neisejo jo isimt.. teks ardyt megztuka ir naudot mezgimo siulus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2005 12 11, 02:17)
As tai vel apie ta pati.. apie burbulus... dariau is baliono su siulais ir neisejo.. sad.gif tiksliau kur dariau su mezgimo siulais isejo, o su paprastais siuvimo nea.. sad.gif prilipo prie baliono ir neisejo jo isimt.. teks ardyt megztuka ir naudot mezgimo siulus  biggrin.gif

Mano jau kabo ant eglutės newyear.gif Apipurškiau auksiniu laku ir pakabinau ant aukso spalvos juostelės thumbup.gif kai pakabinau ant eglutės į vidų įdėjau girliandos lempputę thumbup.gif labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2005 12 11, 02:17)
As tai vel apie ta pati.. apie burbulus... dariau is baliono su siulais ir neisejo.. sad.gif tiksliau kur dariau su mezgimo siulais isejo, o su paprastais siuvimo nea.. sad.gif prilipo prie baliono ir neisejo jo isimt.. teks ardyt megztuka ir naudot mezgimo siulus  biggrin.gif

Nedarykit su lipalu. Be to, lipalas per laiką geltonuoja mirksiukas.gif . Geriausia naudoti silikatinius klijus, skaidrūs jie.
Atsakyti
Padariau ir aš tuos burbulus iš baliono, iš 4-ių pavyko 2, kuriuos dariau su storesniais siūlais.Tuos kuriuos dariau su plonais siūlais, pradūrus balioną, susitraukė su visu balonu. blush2.gif
Visą balioną ištepiau pva klijais, todėl nusiėmė su plėvele. Bet irgi gražu, atrodo kaip apledėję, kol nepageltonuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2005 12 11, 12:35)
Nedarykit su lipalu. Be to, lipalas per laiką geltonuoja mirksiukas.gif . Geriausia naudoti silikatinius klijus, skaidrūs jie.

Dariau su lipalu ir viskas gerai. Tiesa, padariau tik vieną, nes neturiu aš jų kur dėt. O neparuduoja, kai netepi tonos mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Vaidullka
aš irgi vieną padariau-labai liuks kai papuošiu ir daugiau padarysiu įdėsiu foto, o dar plaušas laukia doh.gif
Atsakyti
del plausiniu egliu... jei as plausa mirkau klijuose -tai sudziuvus tu kliju man nesimato, o jei tepu ant plauso -tai zudizuvus -matos tie klijai - na cia tik mano apstebejimai blush2.gif
Atsakyti
o gal kuri nors žinot kokiom spalvom reikia puošti eglutę šiemet?
Atsakyti