Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 12 05, 22:32)
Vakar per radiją girdėjau, kad šiemt madoje eglutes kabinti prie lubų viršūne žemyn. Galvoju - visai neblogai tos plaušinės atrodytų. Ale tik kaip prie lubų pritvirtinti??? smile.gif

O nesakė, ką su dovanom daryti - ar jas irgi prie lubų kabinti? lotuliukas.gif
Atsakyti
...plausiniu egliu prigaminom...vos ne fabrikine gamyba buvo... rolleyes.gif
dabar eisime ieskot karstu kliju ir kastonine egle gamint(turbut)...
beje,darzelyje dareme tokius varpelius...ant tuscio,apversto jogurto indelio lipdeme gipsini binta...aplipdem taip graziai...isdziuvo...jis baltas toks,tai su visokiais blizguciais nublizginom...su blizganciais klijais...prikabinom ant blizgancio siulo zvambaliuka(maza rutuliuka) ,pritivirtinom prie varpelio ir varpelis...graziai atrodo...gaila neturiu fotoaparato...bet su vaikais galima pagaminti...juk jie taip nori prisideti prie puosybos...smile.gif
Atsakyti
Dar paprasčiau galima pagamint varpelius aplenkiant jogurto indelius ar vienkartines mažas stiklinaites kepimo folija...
Atsakyti
QUOTE(Alma26 @ 2005 12 09, 17:50)


Koks grožis wub.gif
Atsakyti
kiek sauniu ideju!!!!
Atsakyti
QUOTE(Alma26 @ 2005 12 09, 18:50)
va mano butelis

user posted image

o cia kiti gaminiai, kur pabandziau prisiskaicius jusu blush-anim-cl.gif:

user posted image user posted image
user posted image


O brač, vaizdelis superinis blink.gif nair sugebėjimai moteriškės thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai thumbup.gif

Aš tai nežinau kur tuos bumbulus panadot, tai ir nedarau, bet pagalvojau kad galima iš mažesnių padaryt kaip ir žvakides - nukirpt viršų ir įstatyt mažą žvakutę g.gif
Atsakyti
Fantastiški darbeliai! thumbup.gif
Mergaitės, noriu paprašyt jūsų pagalbos: kažkur, kažkurioj temoj (nebeatsimenu doh.gif ) buvo angeliukas iš kriauklių. Gal kuri išsisaugojot? Arba nuorodą turit? Padėkit!
Atsakyti
tokie mano gamybos žaisliukai papuoš eglutę...
varpeliai padaryti su klijais ant baliono....
Atsakyti
QUOTE(Siemka @ 2005 12 10, 16:03)
tokie mano gamybos žaisliukai papuoš eglutę...
varpeliai padaryti su klijais ant baliono....

blink.gif Kokie angeliukai wub.gif Na ir auksarankės jūs, o jau kiek fantazijos turite good.gif
Atsakyti
dar vienas angeliukas...
Atsakyti
varpeliai
Atsakyti