Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

Sveikutės mirksiukas.gif
Aš šiandien pasidariau burbulą,bet tik vieną ,pabandymui ax.gif Aš dariau iš mezgimų siūlų ax.gif Jei rytoj laikysis ,darysiu daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 08 gruodžio 2005 - 20:02
QUOTE(Edule @ 2005 12 08, 19:35)
Ech, priminet man tuos bubulus  ax.gif - dar palepej visa deze guli. tik nusibodo jau. Kazkur nuotraukos tais bubulais puostos eglutes yra, jei rasiu butinai parodysiu.
Toms kam nesiseka juos pasidaryt - imkit maza lipalo buteliuka i per jo abi sieneles perdurkit adata i ja turi buti ivertas siulas - va tada ant baliono ir vyniokit. Jokiu karpymu ar risimu nereikia - juk sulimpa. Siulus naudoju tik paprastus - siuvimo. Man kuo plonesni tuo graziau - kaip voratinkliukas gaunasi.

Kraitej (toks laikrastis apie rankdarbius) buvau radus tokiu principu padarytas pakalnutes - tik balionu mazuciu mazuciu reikia. kai isdziusta - iskarpai viena puse "dantukais" ir pakalnutes ziedelis.  thumbup.gif 
Sekmes darbstuoleles  wub.gif - as as siemet mokslais uzsiemus.  doh.gif  apie grozybes tik paskaityt galiu  doh.gif  verysad.gif

ir vėl aplinkui tą patį per tą patį doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edule @ 2005 12 08, 19:35)
Kraitej (toks laikrastis apie rankdarbius) buvau radus tokiu principu padarytas pakalnutes - tik balionu mazuciu mazuciu reikia. kai isdziusta - iskarpai viena puse "dantukais" ir pakalnutes ziedelis.  thumbup.gif 


gera ideja thumbup.gif , aciu smile.gif
Atsakyti
Atsinešiau į darbą eglutę, kažkada draugės padovanotą, sėdžiu ir žiūriu. Ji tokia padaryta iš pušies konkorėžių. Paimtas kūgis iš oazio ir apklijuotas konkorėžiais su karštais klijais. O papuošta šiaudų kūleliais ir kažkokių žolių spurgeliais nupurkštais sidabro spalva. Labai natūralistiška ir jauki rolleyes.gif Gaila neturiu fotoaparato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2005 12 08, 20:02)
Sveikutės  mirksiukas.gif
Aš šiandien pasidariau burbulą,bet tik vieną ,pabandymui  ax.gif Aš dariau iš mezgimų siūlų  ax.gif Jei rytoj laikysis ,darysiu daugiau  rolleyes.gif

Taigi,mano burbulas kuo puikiausiai laikosi thumbup.gif Dalį siūlų mirkiau į neskiestą lipalą,o dalį praskiedžiau su vandeniu thumbup.gif ir galiu pasakyti,kur skiesta su vandeniu daug gražiau susiklijavo thumbup.gif
Atsakyti
ryt varau i miska melynoju" raut" tongue.gif gaminsiu egle.pernykste labai jau man patiko thumbup.gif
o gaminu taip: ant lazdyno pagaliuko nuo apacios dedi melynojus ir apsuki vieluke. i virsu truputy plonini. nu gaunas thumbup.gif apipurskiau sniegu.liuks
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2005 12 09, 12:18)
ryt  varau i miska melynoju" raut" tongue.gif gaminsiu egle.pernykste labai jau man patiko thumbup.gif
o gaminu taip: ant lazdyno pagaliuko nuo apacios dedi melynojus ir apsuki vieluke. i virsu truputy plonini. nu gaunas thumbup.gif apipurskiau sniegu.liuks



Isduok paslapti, kas cia per daiktas tas "melynojas" kur jis auga?
Atsakyti
g.gif tai tie mėlynojai gal žiemojantys mėlynių uogienojai? 4u.gif
Atsakyti
tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
tai aisq biggrin.gif o tai kaip jus juos vadinat jei ne melynojais g.gif
Atsakyti
o man graziai gavosi idomesni vyno buteli apraisiojus tais plausais, dar biski tokio kieto tinklelio juostelie turejau, tada dar akmenuku mazyciu priklijavau, viska nupurskaiu auksu, o ant virsaus, kad butu akcentas, priklijavau mazyte juru zvaigzdute ir kelias kriaukles, na, man labai grazu ax.gif
Atsakyti
va mano butelis

user posted image

o cia kiti gaminiai, kur pabandziau prisiskaicius jusu blush-anim-cl.gif:

user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti