Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

Laisvą minutę užsukite į tinklapį: http://snowflakes.lookandfeel.com/
Rasite tūkstančių tūkstančius popierinių snaigių pavyzdžių. Galėsite išsikirpti ir savo snaigę. Tam nereiks tikrų žirklių ir popieriaus. Viską padarysite spausdamos kompiuterio pelytės klavišus. Baigę savo karpinį galėsite paskelbti snaigių galerijoje bigsmile.gif .
Atsakyti
Sveikutes. noriu paklausti, gal kuri moka daryti toki burbula is siulu, kur baliona apvionioji siulais opoto ji suspragdini ir toks kiausinis gaunas. Man jo labai reik iki trec. darau, bandau, pora siulu spulyciu sugadinau,. bet nu kad nesigauna. sad.gif kaip ji tiksliai reik daryt? i ka pamirkyt, kad sukietetu?
Atsakyti
Pasikartosiu, ką parašiau kitoje temoje:

Merginos iš Alytaus - šeštadieni, 12 10; 15 val Kraštotyros muziejuje rengiamas seminaras "Kaip pasipuošti kalėdoms" (pavadinimo tiskliai nežinau). Seminara apie 1 val trukmės praves floristė Rita, Dzūkijoje turinti savo firmines gėlių parduotuves.
Kaina superinė už dalyvavimą - 3 Lt
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 12 08, 10:29)
Sveikutes. noriu paklausti, gal kuri moka daryti toki burbula is siulu, kur baliona apvionioji siulais opoto ji suspragdini ir toks kiausinis gaunas. Man jo labai reik iki trec. darau, bandau, pora siulu spulyciu sugadinau,. bet nu kad nesigauna. sad.gif kaip ji tiksliai reik daryt? i ka pamirkyt, kad sukietetu?



Čia du trečdaliai temos vien apie tai. Skaityk - turėtum rasti ir suprasti
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2005 12 08, 00:15)
Laisvą minutę užsukite į tinklapį: http://snowflakes.lookandfeel.com/
Rasite tūkstančių tūkstančius popierinių snaigių pavyzdžių. Galėsite išsikirpti ir savo snaigę. Tam nereiks tikrų žirklių ir popieriaus. Viską padarysite spausdamos kompiuterio pelytės klavišus. Baigę savo karpinį galėsite paskelbti snaigių galerijoje  bigsmile.gif .



Su žirklėmis natūroje žymiai paprasčiau.
Su tais klavišais kažkaip labai jau sudėtinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 12 07, 13:44)
O as vakar plauso paieskojau Senukuose. O jau brangybe tuose Senukuose!!! Uz mazyti gniuzuliuka plauso net 6 Lt su centais!!! Tiesiog plesikavimas !!! lotuliukas.gif





Laaabai noriu eglutės iš plaušo 000059.gif Prasau notworthy.gif , parašykit kur to plaušo rasti ir kokia yra jo normali kaina. doh.gif Aš jo radau tik Senukuose, bet man irgi pasirodė g.gif labai jau brangu mokėti 6 lt už tokį mažą gabaliuką, iš kurio man išeitų tik labai jau mažytė eglutė. Iš anksto laaabai dėkoju už atsakymą! 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
kazkas anksciau buvo rases visas parduotuves kuriose parduodamas plausas, berods Zalioj stotelej, Darzininke, Kauno urmo bazej.
Atsakyti
nu nepatingekit pavartyt sita temele -yra ir apie plauso kur pirkt, ir apie burbulu gamyba..net nuoroda su foto apie tuos burbulus yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 12 08, 14:56)
nu nepatingekit pavartyt sita temele -yra ir apie plauso kur pirkt, ir apie burbulu gamyba..net nuoroda su foto apie tuos burbulus yra g.gif




Mano klaida, kad nepaminėjau miesto kur to plaušo ieškau doh.gif Vilniuje !
O temą seku nuo pat pradžių ir ten buvo išvardintos parduotuvės su adresais Kaune ! Na, bet jau internete radau adresus Žalios stotelės Vilniuje- tikiuosi ten rasiu ko man reikia ax.gif
Atsakyti
Nu ateinu žiūriu keli puslapiai prirašyti, skau naujų idėjų pasisemiu, o čia kaip tą kaip aną, kai visa tema apie tą patį doh.gif
Tai negi taip sunku paskaityt visą temą, arba yra dar toks būdas, pasinaudoti paieška! Kiek dabar puslapių bereikalingai prirašyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 08, 16:41)
Nu ateinu žiūriu keli puslapiai prirašyti, skau naujų idėjų pasisemiu, o čia kaip tą kaip aną, kai visa tema apie tą patį  doh.gif
Tai negi taip sunku paskaityt visą temą, arba yra dar toks būdas, pasinaudoti paieška! Kiek dabar puslapių bereikalingai prirašyta  g.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ech, priminet man tuos bubulus ax.gif - dar palepej visa deze guli. tik nusibodo jau. Kazkur nuotraukos tais bubulais puostos eglutes yra, jei rasiu butinai parodysiu.
Toms kam nesiseka juos pasidaryt - imkit maza lipalo buteliuka i per jo abi sieneles perdurkit adata i ja turi buti ivertas siulas - va tada ant baliono ir vyniokit. Jokiu karpymu ar risimu nereikia - juk sulimpa. Siulus naudoju tik paprastus - siuvimo. Man kuo plonesni tuo graziau - kaip voratinkliukas gaunasi.

Kraitej (toks laikrastis apie rankdarbius) buvau radus tokiu principu padarytas pakalnutes - tik balionu mazuciu mazuciu reikia. kai isdziusta - iskarpai viena puse "dantukais" ir pakalnutes ziedelis. thumbup.gif
Sekmes darbstuoleles wub.gif - as as siemet mokslais uzsiemus. doh.gif apie grozybes tik paskaityt galiu doh.gif verysad.gif
Atsakyti