Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

as dar Jums visoms duodu viena toki gera pasiulyma.....cia skaiciau kazkas minejo apie tuos balionus....taivat Jus galit dar ir kitaip pasidaryti...apsvyniojat siulu baliona, labai daug reikia apvynioti kitaip ne kas gausis....tada susprogdinti ji ir istraukti..paskui apipurksti na kokiu trucu (galima bronza) graziausiai....ir sudauzyti melyna buteli i labai labai smulkius gabaliukus, tada moment klijais priklijuoti.....atrodo nereliai ir tinka nebutinai kaledoms...
Atsakyti
na visai jau kai Dievas dalino zmonems prota...turbut as buvau isejus kur nors.....Moteriskaites...bukit gera kuri nors susimildama blink.gif umn.gif doh.gif pasakikit kaip na ir man pasidaryti toki kalendoriuka.....na cia maciau daug kas isideje kiek metu vede....Prasau.....
Atsakyti
cha:)kokiu cia geru patarimeliu duodate:)
Atsakyti
na nezinau kaip padaryti ta kalendoriuka.....vestuviu....radau nuoroda, na kad tenai psirinkau ir viskas - nieko...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2005 12 07, 13:19)
na visai jau kai Dievas dalino zmonems prota...turbut as buvau isejus kur nors.....Moteriskaites...bukit gera kuri nors susimildama blink.gif  umn.gif  doh.gif pasakikit kaip na ir man pasidaryti toki kalendoriuka.....na cia maciau daug kas isideje kiek metu vede....Prasau.....

QUOTE(kitik @ 2005 12 07, 13:40)
cha:)kokiu cia geru patarimeliu duodate:)

QUOTE(kitik @ 2005 12 07, 13:52)
na nezinau kaip padaryti ta kalendoriuka.....vestuviu....radau nuoroda, na kad tenai psirinkau ir viskas -  nieko...sad.gif

QUOTE(kitik @ 2005 12 07, 14:00)

Yra tema "Dažniausiai užduodami klausimai" ten rasi ko tau reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 07 gruodžio 2005 - 14:09
na kitik yra kazkur tema apie tas liniuotes, (kalendorius, kaip tu sakai) ten viskas smulkiai nupasakota
Atsakyti
Apie liniuotes ir skaitliukus čia .
O aš dar atkasiau savo pernai daryto advento vainiko nuotrauką bigsmile.gif
Atsakyti
Kitik labai butu idomu pamatyt tavo darbeliu foto.. gal turi kokia? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 12 07, 15:17)
Apie liniuotes ir skaitliukus čia .
O aš dar atkasiau savo pernai daryto advento vainiko nuotrauką  bigsmile.gif

vainikas labai grazus...
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2005 12 07, 00:43)
Kam be reikalo prisidaryt sau vargo ir karpyt tuos siūlus? Beje, kokiais jūs siūlais darote? Aš naudojau paprastus siuvimo siūlus, nieko nekarpiau, netepliojau klijais. Paprasčiausiai per klijų buteliuką pervėriau siūlą ir vyniojau jį ant baliono. Gavosi  thumbup.gif  blush2.gif . Jei kam įdomu, galiu pabandyt nuskanuot nuotrauką ir įdėt ax.gif

Labai norim foto biggrin.gif Kuo daugiau foto, tuo daugiau ideju prisigaudai bigsmile.gif


QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 07, 12:29)
ir tikiuos, kad parašysi kaip pavyko mirksiukas.gif , nes šiandien po darbo pulsiu daryt-nagučiai niešti  tongue.gif

Nuemiau siandien savo antraja plauso eglute - nuo celofaninio maiselio nusieme labai lengvai mirksiukas.gif Siandien bandysiu puost, o kai fotoaparatas i savaites pabaiga namo parsiras, ir nuotraukyte idesiu.

Kitik > tavo ideja su buteliu irgi thumbup.gif Reiks turet omeny rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukiukas: 07 gruodžio 2005 - 19:12
sveikos, labai daug gražių dalykėlių čia.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 12 07, 15:17)
O aš dar atkasiau savo pernai daryto advento vainiko nuotrauką  bigsmile.gif
Gražus vainikas, gera idėja gaminti iš smilgų thumbup.gif .
Atsakyti