Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Tukiukas @ 2005 12 06, 14:13)
As kazka panasaus bandziau daryti, bet man gavosi visiskai nepanasiai, taciau vis tiek graziai  rolleyes.gif Gaudavosi kliju per daug, ir skyliu nelabai likdavo - nepagalvojau, kad galima siula juostelem sukarpyt  g.gif  Siandien vakare reiks sest "teisingus" burbulus pasidaryt  biggrin.gif

Kam be reikalo prisidaryt sau vargo ir karpyt tuos siūlus? Beje, kokiais jūs siūlais darote? Aš naudojau paprastus siuvimo siūlus, nieko nekarpiau, netepliojau klijais. Paprasčiausiai per klijų buteliuką pervėriau siūlą ir vyniojau jį ant baliono. Gavosi thumbup.gif blush2.gif . Jei kam įdomu, galiu pabandyt nuskanuot nuotrauką ir įdėt ax.gif
Atsakyti
Ai , o aš tik snaiges karpyt temoku biggrin.gif Vat rolleyes.gif
Atsakyti
nu nieko sau, kaip graziai snaige iskarpei!
as tik vaikiskai temoku karpyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 12 07, 00:51)
Ai , o aš tik snaiges karpyt temoku biggrin.gif Vat  rolleyes.gif

Karbyne, labai graži snaigė...kaip tik vargstu dabar...bet senovinės gaunasi, Tavo nuostabi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 12 06, 20:55)
bet tai kaip ten sugeba supainioti tuos siulu galiukus, kad nesimato surisimu, siulu galu? bigsmile.gif

nereikia ju risti,juk tarpusavyje jie sulimpa wink.gif
Atsakyti
turejau omeny, ne tai kad mazgeliais uzristi, o tai kaip tie siulu galiukai paslepti, kad ju net nesimato/ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tukiukas @ 2005 12 07, 00:35)
Bandziau vynioti lipnia juosta - prie jos labai prilipo, ir labai sunkiai nuemiau > Siandien apvyniojau dar viena eglute - si karta pasiskolinau kazkieno ideja ant popieriaus uzmauti celofanini maiseli. Paziuresim, gal nusiims lengviau  g.gif

ir tikiuos, kad parašysi kaip pavyko mirksiukas.gif , nes šiandien po darbo pulsiu daryt-nagučiai niešti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 06, 17:06)
labai gražūs daiktai  thumbup.gif
aš plaušo prisiprikau, tai darysiu eglutę,,, ką ten geriau dėt ant to popieriaus(karkaso), kad nepriliptų? gal kokį celofą? nepykit, jei ši tema jau įkirėjo  blush2.gif

as celofanini maisiuka dejau mirksiukas.gif
Atsakyti
O as vakar plauso paieskojau Senukuose. O jau brangybe tuose Senukuose!!! Uz mazyti gniuzuliuka plauso net 6 Lt su centais!!! Tiesiog plesikavimas !!! lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif newyear.gif Na o as per kaledas dazniausiai pati padarau vainika....siais metais busiu uzsieny, tad nulekiau akis isvertus kaip karosas i laukus, prisiskyniau( jei tai galima pavadinti), tokiu spygliuotu, na tiksliai nezinau kaip jie vadinas tokie su spygliais rutulio formos augalai....Vyras sako, jau tu neturi ka veikti, sakau pamatysi kaip ciki bus....Parsitysiau taip sunkiai namo (nes labai rankas duria g.gif na ir ka...nudaziau juos ivairiom spalvom, balta, zydra, oranzine....padariau vainika ir prikaisiojau....dabar kaimynai iskise liezuvius ziuri i ta vainika praeidami, sako kur pirkot:) tongue.gif Na va matot, o siaip darau dar medukus. Surandu labai grazia saka miske, is samanu, arba sieno suvynioju burbula, tada (reikia tureti visokiu augalu), tada ai dar reikia moment kliju, nes taip augalai pritvirtinami. Na ir tvirtini, kol nesimato samanu....fantastiskai atrodo mirksiukas.gif O pradzioj dar reikia su cementu itvirtinti i koki dubeneli ta saka....taivat:)
Atsakyti
moteraites...gal galetum kaip nors paaiskinti tuo paciu kaip man isideti logotipa? umn.gif
Atsakyti
bingo, jau idejo:)))))cha cha cha
Atsakyti