Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

labai gražūs daiktai thumbup.gif
aš plaušo prisiprikau, tai darysiu eglutę,,, ką ten geriau dėt ant to popieriaus(karkaso), kad nepriliptų? gal kokį celofą? nepykit, jei ši tema jau įkirėjo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
padariau žvekę  , nelabai gal matosi, bet šiaip miela,,, reiks papuošt ir bus psio 



ogal zinai kur galima nusipirkti knato zvakei? Labai noreciau ir aas pabandyti pagaminti zvake... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 12 06, 18:06)
ogal zinai kur galima nusipirkti knato zvakei? Labai noreciau ir aas pabandyti pagaminti zvake... 4u.gif

aš į vidų įdėjau kitą, visai paprastą žvakę, ji su knatu ir viskas gaunasi čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
ot gudruole!!! thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif wub.gif
Atsakyti
ir dar
Atsakyti
Saulėgrąža, SUPER!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 12 06, 12:37)
Visoms kurios niekaip nesupranta kaaaaip daryti tuos siulu burbulus naudojant pripusta baliona tongue.gif Iliustruotas darymo kursas stai cia :
BUrbulai



Dėkui už gerą puslapiuką. Bandysiu dabar, gal gi pavyks. nes vienas tai nesigavo.
Atsakyti
bet tai kaip ten sugeba supainioti tuos siulu galiukus, kad nesimato surisimu, siulu galu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 12 06, 21:55)
bet tai kaip ten sugeba supainioti tuos siulu galiukus, kad nesimato surisimu, siulu galu? bigsmile.gif

Įtariu, kad niekas jų ir neriša, kitaip prastai atrodytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALMUX: 06 gruodžio 2005 - 22:51
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 06, 17:06)
labai gražūs daiktai  thumbup.gif
aš plaušo prisiprikau, tai darysiu eglutę,,, ką ten geriau dėt ant to popieriaus(karkaso), kad nepriliptų? gal kokį celofą? nepykit, jei ši tema jau įkirėjo  blush2.gif


kazkuri buvo parasius super ideja-apvynioti karkasa placia lipnia juosta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2005 12 07, 00:20)
kazkuri buvo parasius super ideja-apvynioti karkasa placia lipnia juosta wink.gif


Bandziau vynioti lipnia juosta - prie jos labai prilipo, ir labai sunkiai nuemiau > Siandien apvyniojau dar viena eglute - si karta pasiskolinau kazkieno ideja ant popieriaus uzmauti celofanini maiseli. Paziuresim, gal nusiims lengviau g.gif
Atsakyti