Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 04, 13:40)
Nugi paskaitykit temą nuo pradžių, viskas nuo A iki Ž aprašyta - ant ko vyniot, kaip vyniot, su kuo pradurt ir t.t.

blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
perziurejau...visa tema...viskas aisq...
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 04, 13:07)
perziurejau...visa tema...viskas aisq...

clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 04, 14:24)

man reikia pagalbos,nueik i forumo skyreli"musu darbeliai" ir paskaityk paskutine mano zinute...gal tu galesi man padeti arba zinosi kas man galetu padeti.aciu!
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 03, 23:13)
HELP!!!man reikia pasiuti lele,metro dydzio. tai turi buti zmogiska lele,ta prasme,  negali buti nei meskinas,nei zirafa ir panasiai.gal kas gali padeti???gal kas turi tokia panasia lele?gal kas yra siuves?gal turite iskarpu?nelikciau skolinga!!!

Čia apie šitą žinutę?
Aš pati nemoku siūt ir nežinau kur rast apie tai. Bet atsimenu kad kažkuri forumietė rodėsi su didele lėle. Tik tikrai nepamenu kuri. Reikia paieškot. Jei rasiu parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 04, 14:57)

Čia apie šitą žinutę?
Aš pati nemoku siūt ir nežinau kur rast apie tai. Bet atsimenu kad kažkuri forumietė rodėsi su didele lėle. Tik tikrai nepamenu kuri. Reikia paieškot. Jei rasiu parašysiu  mirksiukas.gif


aha apie sita zinute!jei ka rasi-parasyk! cray.gif bijau.gif
nes neisivaziduoju ka reikes daryti...gerai butu jei kas turetu jau tokia lele...galeciau pasiskolinti...
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 04, 14:04)
aha apie sita zinute!jei ka rasi-parasyk! cray.gif  bijau.gif
nes neisivaziduoju ka reikes daryti...gerai butu jei kas turetu jau tokia lele...galeciau pasiskolinti...

Nu atradau pagaliau doh.gif
Tik jau abejoju ar toks tiks doh.gif
Čia tik kaip lėlės pavyzdys mirksiukas.gif
Vyriokas
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 04, 15:28)

Nu atradau pagaliau  doh.gif
Tik jau abejoju ar toks tiks  doh.gif
Čia tik kaip lėlės pavyzdys  mirksiukas.gif
Vyriokas


aciu...bent pasijuokiau.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 04, 14:41)
aciu...bent pasijuokiau.. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu kad tik tokį variantą žinojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet galima kažką panašaus sugalvot blush2.gif Tik be grožybių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 04, 14:44)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nu kad tik tokį variantą žinojau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet galima kažką panašaus sugalvot  blush2.gif Tik be grožybių  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



O kaip be grozybiu? Tai nors prisegamas padaryt, kad butu pagal poreiki : i viesuma nusisegat, namuose prisisegat biggrin.gif
Atsakyti
Vilnietės-kur rasti pirkti plaušą? g.gif Aš vis ieškau ir nerandu... doh.gif Gal galit parašyti tų parduotuvių adresus, kad nebereikėtų man klajoti? ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, ieskau kepinuku Kaledoms t.y. kokiu skaniu ir labai graziu nameliu. Atsibodo pirkineti paskutine diena dovanas tai, simet sugalvojau pati ka nors pagaminti. thumbup.gif Gal galite parekomenduoti koki tinklalapi su nuotraukomis ir receptais. Tinka bet kokia kalba. Aciu is anksto rolleyes.gif
Atsakyti