Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Irunia @ 2005 10 24, 21:26)
Prilipinsi. Beje tie klijų strypeliai yra skirtingi. Vieni skirti kartonui, kiti medžiui, dar kiti gumai. Beje ir skirtingų spalvų. biggrin.gif


Merginos papasakokit apie klijus ir apie ju "pistoletus".Sestadieni buvau bazej,radau karstu kliju pistoleta,kainos nuo 3.50lt. iki 60lt.Galvojau pirksiu maziausia,jis pigiausias Kaledinems grozybems gaminti pakaks,bet jau kaip pakonsultavo pardavejas schmoll.gif tai susiveliau,apsimeciau kad viska supratau ir padekojus uz konsultacija parmoviau namo doh.gif Galvoju gal jus naudojat?Gal jus zinot?Kampe cypia pintinele kastonu,o as ju niekaip negaliu priklijuoti,nes neturiu su kuo cry.gif
Sako brangiausias,tai geriausias,greitai gerai kaista g.gif bet gal ne taip yra?Noriu gero,bet nebrangaus blush2.gif Gal cia ne i tema,bet manau tai priemone Kaledinems grozybems gaminti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 10 24, 20:22)
O klausykit, su tais karštais klijais kas prie ko klijuojasi? Ta prasme, ar viską prie visko priklijuosiu, ar kas nors nelimpa? Kokį plastiką prie stiklo prilipinsiu? O kaštoną?


Tikrai prilipinsi, o klijų strypelia jei yra skirti floristikai - tai tikrai viskas prilips 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 25 spalio 2005 - 08:21
QUOTE(lincux @ 2005 10 24, 23:29)
Merginos papasakokit apie klijus ir apie ju "pistoletus".Sestadieni buvau bazej,radau karstu kliju pistoleta,kainos nuo 3.50lt. iki 60lt.Galvojau pirksiu maziausia,jis pigiausias Kaledinems grozybems gaminti pakaks,bet jau kaip pakonsultavo pardavejas  schmoll.gif tai susiveliau,apsimeciau kad viska supratau ir padekojus uz konsultacija parmoviau namo  doh.gif  Galvoju gal jus naudojat?Gal jus zinot?Kampe cypia pintinele kastonu,o as ju niekaip negaliu priklijuoti,nes neturiu su kuo  cry.gif
Sako brangiausias,tai geriausias,greitai gerai kaista g.gif bet gal ne taip yra?Noriu gero,bet nebrangaus blush2.gif Gal cia ne i tema,bet manau tai priemone Kaledinems grozybems gaminti  verysad.gif

[/Mano draugė yra profesionali floristė, tai ji pistoletą pirko "Senukuose" ir mokėjo apie apie 13Lt. Ir su juo dirba jau keli metai, klijuoja viską thumbup.gif]
Atsakyti
QUOTE(radasta_ @ 2005 10 25, 13:10)
[/Mano draugė yra profesionali floristė, tai ji pistoletą pirko "Senukuose" ir mokėjo apie apie 13Lt. Ir su juo dirba jau keli metai, klijuoja viską  thumbup.gif]



Aciu uz konsultacija smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Čia rodos neblogų darbelių užieškojau
užeikit
Atsakyti
o gal aks turit kokiu foto ar nuorodu Kalediniu ar Naujametiniu puoksciu ir pan.? idejas renkuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lincux @ 2005 10 24, 23:29)
Merginos papasakokit apie klijus ir apie ju "pistoletus".Sestadieni buvau bazej,radau karstu kliju pistoleta,kainos nuo 3.50lt. iki 60lt.Galvojau pirksiu maziausia,jis pigiausias Kaledinems grozybems gaminti pakaks,bet jau kaip pakonsultavo pardavejas  schmoll.gif tai susiveliau,apsimeciau kad viska supratau ir padekojus uz konsultacija parmoviau namo  doh.gif  Galvoju gal jus naudojat?Gal jus zinot?Kampe cypia pintinele kastonu,o as ju niekaip negaliu priklijuoti,nes neturiu su kuo  cry.gif
Sako brangiausias,tai geriausias,greitai gerai kaista g.gif bet gal ne taip yra?Noriu gero,bet nebrangaus blush2.gif Gal cia ne i tema,bet manau tai priemone Kaledinems grozybems gaminti  verysad.gif

Jau tau rašiau, bet man tas už 3,50 Lt. puikiai veikia ir geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 10 25, 17:22)
o gal aks turit kokiu foto ar nuorodu Kalediniu ar Naujametiniu puoksciu ir pan.? idejas renkuos ax.gif

Tikrai gaminsiu ir galėsiu parodyti, be dabar dar truputį ankstoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 10 25, 18:22)
o gal aks turit kokiu foto ar nuorodu Kalediniu ar Naujametiniu puoksciu ir pan.? idejas renkuos ax.gif

Jau pagaminau pirma angeleli,dabar jis isvyko i fotosesija mirksiukas.gif Kai tik turesiu nuotrauka is kart idesiu!
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 10 25, 21:12)
Tikrai gaminsiu ir galėsiu parodyti, be dabar dar truputį ankstoka  4u.gif

ok wub.gif as ir darysiu, bet galvoju, kokia ideja fix gal kils ar pamatysiu... blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Mano angeliukai wink.gif Gaminti pries pora metu biggrin.gif
Atsakyti
Ne taip atrodo tie Jumi angeliukai čia sad.gif Atrodo negražiai, iš tikro realiai daug gražesni. Jie mažyčiai, pūkuoti ir blizga, ir ne du gi - nerealus grožis, o čia atrodo kaip išmaros ir pezenos kokie sad.gif

Aš kaip originalą mačius (net nesupratau, kad pagaminti, maniau gal fabrikiniai ir nepigūs) ir iš to grožio vos į kelnes nepridėjus tokia neteisinga nuotrauka pasipiktinau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 spalio 2005 - 09:53