Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(ALMUX @ 2005 12 03, 22:16)
Einu ryt pirkti citrusų ir džiovinsiu, jau sugalvojau kur kabinsiu mirksiukas.gif


dabar man pasakykite...ar as gerai supratau...nusiperki citrina,apelsina supjaustai riekelemis apvaliomis ir padziauni ant radiatoriaus...per nakti uzteks???ir kas toliau?kabinti ant medzio???ar kur kitur su siulu? ir tiek?visas gaminimo procesas?
kazkaip viskas paprasta... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 03, 22:03)
dabar man pasakykite...ar as gerai supratau...nusiperki citrina,apelsina supjaustai riekelemis apvaliomis ir padziauni ant radiatoriaus...per nakti uzteks???ir kas toliau?kabinti ant medzio???ar kur kitur su siulu? ir tiek?visas gaminimo procesas?
kazkaip viskas paprasta... blink.gif

O tai ką dar norėtum padaryt? Galima dar ir nupurkšt, jei norisi blizgumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms pagelbėjusioms 4u.gif reiks ir man jau į citrusinius dairytis. Turėtų būt gražu paprastuosius su tais raudonaisiais apelsinais pamaišius.

o Žardė tai man beveik tas pats, kas kitas miestas rolleyes.gif pati sportininkuose gyvenu ir anam gale faktiškai nebūnu... Bet vis tiek ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 04 gruodžio 2005 - 01:46
Oj kiek cia superiniu ideju radau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau ir as uzsidegiau egluciu, zaisliuku ir kitokiu papuosimu gaminimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agile @ 2005 12 04, 10:36)
Oj kiek cia superiniu ideju radau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Jau ir as uzsidegiau egluciu, zaisliuku ir kitokiu papuosimu gaminimu  blush2.gif
Sveika įsijungus į kalėdų frakciją. Laukiam tavo darbukų. Būtinai pasigirk, ką padarei thumbup.gif
Atsakyti
as papuosiau pirma savo pagaminta eglute... rolleyes.gif tai ta is kastonu -kai nufotkinsiu, sumazinsiu, ikelsiu cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 04 gruodžio 2005 - 11:22
yahoo.gif vakar dariau burbulus iš balionų. Šiandien išlupau balionus iš vidaus, laikosi liuks thumbup.gif clap.gif O azartas koks apėmė, dar darysiu laugh.gif wink.gif thumbup.gif Ir dar eilėj laukia kaštoninė eglutė laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
pas mane jau dvi plausines egles laukia kaledu...bus daugiau turbut... 000059.gif
galvojau daryti is kastonu egle,bet nesugalvoju ant kokio karkaso...ant kokio jus daret?
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 04, 11:33)
pas mane jau dvi plausines egles laukia kaledu...bus daugiau turbut... 000059.gif
galvojau daryti is kastonu egle,bet nesugalvoju ant kokio karkaso...ant kokio jus daret?

ant kartoninio, o paskui viniojom aplink pervertus su zilka... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 12 04, 12:37)
ant kartoninio, o paskui viniojom aplink pervertus su zilka... mirksiukas.gif

thumbup.gif idėja, tik jau paliksiu ją kitiems metams, nes šiemet kaštonai visi užsnigti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 12 04, 12:37)
ant kartoninio, o paskui viniojom aplink pervertus su zilka... mirksiukas.gif


o ne per plonas karkasas is kartono?juk kastonu svoris susidaro nemazas?o skylutes su yla durti???
Atsakyti
Nugi paskaitykit temą nuo pradžių, viskas nuo A iki Ž aprašyta - ant ko vyniot, kaip vyniot, su kuo pradurt ir t.t.
Atsakyti