Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(ALMUX @ 2005 12 03, 11:20)
Rašom thumbup.gif , tik gal statom kokiam banke, ten gal labiau suprastų ir dar paremtų, kad nebūtų tuščios kišenės per šventes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o banke visai nieko butu...galetume kokiu pinigu i stiklainius prideti...
Atsakyti
paskaitinėju čia ir net nepajaučiu, kaip šypsena veidu nuslenka,,, nors akys ir ašarų pilnos,,,
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 03, 13:13)
paskaitinėju čia ir net nepajaučiu, kaip šypsena veidu nuslenka,,, nors akys ir ašarų pilnos,,,

del ko akys asaru pilnos??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2005 12 02, 02:01)
o aš čia tokį klausimėlį turiu apie tas džiovinamas apelsinų skilteles Užsimaniau ir aš tokiu originalių, paprastų ir gražių žaisliukų. Tik norėjau paklaust, kiek jie laikosi. Ta prasme, jei aš dabar tuos apelsinus supjaustysiu ir "pakepinsiu" orkaitėj, ar jie paskui neims kaip nors vysti, pūti ar pan. nesulaukę Kalėdų? Ar čia jau kai padžiovini, tai jie tokie viečni ir laikosi? Nu, sorry, jei klausimas kvailas, tiesiog noriu apsidraust  blush2.gif


Matau tu klaipėdietė. Šiandien buvau Iki prie Žardės, ten yra floristų parduotuvė. Yra ir gatvų apelsinų išdžiovintų pirkti. Ir aplamai kiek ten visokių grožybių. Net akys apraibo. Sunku net išsirinkti. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 03, 13:02)
o banke visai nieko butu...galetume kokiu pinigu i stiklainius prideti...
Tai jau teks ir mažiausiai porą apsauginių pastatyti, kitaip dar pripažins nusikaltimo iniciatorėmis, va ir bus Kalėdos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 12 03, 15:44)
Tai jau teks ir mažiausiai porą apsauginių pastatyti, kitaip dar pripažins nusikaltimo iniciatorėmis, va ir bus Kalėdos mirksiukas.gif

tai banke apsauga taip ar taip yra...tad problemu nekiltu...gal netikrus pinigus reiketu ten deti???
Atsakyti
sveikutės,klausykit, ar šioje temoje buvo koks nors angeliukų nėrimo aprašymas? blush2.gif norėčiau nunerti keletą, bet neįsivaizduoju kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2005 12 03, 15:46)
sveikutės,klausykit, ar šioje temoje buvo koks nors angeliukų nėrimo aprašymas?  blush2.gif norėčiau nunerti keletą, bet neįsivaizduoju kaip blush2.gif



yra forumo skyrelyje "nerimas"
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 03, 14:48)
yra forumo skyrelyje "nerimas"

oi,dėkui labai, čia beieškodama radau irgi super idėjų namams - šiandien su maže lipdysim figūrytes iš druskos tešlos ir vijoklius suksim į kamuolius thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ka tik dariau plausine eglute blink.gif ...kazkaip draugei geriau sekasi jas daryti...man ten sukasi vyniojasi,veliasi.gal del to,kad as is kaires viska darau???..bet siaip ne taip padariau...dabar dziusta prie radiatoriaus...laukiu kada isdizus...labai jau idomu...ar reikes ja puosti ar ji papuos siuksliadeze...o dar galvojau i darba nesti...pasipuosti grupe darzelyje...gali ir netekti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2005 12 02, 16:23)
mylinemyli???, ačiū. Kaži, o kas geriau - orkaitė ar radiatorius?  g.gif
be to, viena savaitė tai kaip viena, o iki Kalėdų dar visos trys, ir po Kalėdų dar gerą savaitėlę reikia, kad gerai atrodytų...


Nežinau, bet ar nebus orkaitėje per karšta ir paprasčiausiai neiškeps? Aš vakar vakare ant radiatoriaus sudžioviau, o šiandien jau gerokai pradžiūvę ir galima kabinti. Džiovimo procesas pasibaigs savaime smile.gif Prieš džiaunant ant radiatoriaus sudedu ant popierinio rankšluosčio, kitu lapu užkloju ir švelniai paspaudau - išbėga dalis sulčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 12 03, 18:54)
Nežinau, bet ar nebus orkaitėje per karšta ir paprasčiausiai neiškeps? Aš vakar vakare ant radiatoriaus sudžioviau, o šiandien jau gerokai pradžiūvę ir galima kabinti. Džiovimo procesas pasibaigs savaime smile.gif Prieš džiaunant ant radiatoriaus sudedu ant popierinio rankšluosčio, kitu lapu užkloju ir švelniai paspaudau - išbėga dalis sulčių smile.gif
Einu ryt pirkti citrusų ir džiovinsiu, jau sugalvojau kur kabinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti