Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

doh.gif galvoju dabar...yra darzelyje(darbe) toks medis...folija "aplipdytas",gal reikia ji tais apelsinais dziovintais papauost?vis idomiau butu...bet vaikai jauciu gali pradet tas skilteles ciupinet,klausines ar galima valgyt ir kada jas valgysim?negi jiems paaiskinsi,kad jie nevalgomi,jei atrodo kaip valgomi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2005 12 02, 18:53)
Gal sugalvosit pasipuošt ir namų duris  4u.gif


kazin miske kazkoreziu dar yra?
Atsakyti
ai merginos nepykit, jaučiu nusipeizėjau,,, su savo tuo klausimu ryt darysiu tą eglute, ir jei pavyks tai įmesiu foto.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 02, 22:34)
ai merginos nepykit, jaučiu nusipeizėjau,,, su savo tuo klausimu ryt darysiu tą eglute, ir jei pavyks tai įmesiu foto..  blush2.gif

aisq,pavyks...nors man tai egle patiko,o jos gaminimo procesa uzbaige drauge blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 02, 22:42)
aisq,pavyks...nors man tai egle patiko,o jos gaminimo procesa uzbaige drauge blush2.gif

baisu, kad ir man taip nebūtų,,,, 100 darbų, o paskutinis badas -ar kaip ten.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 02, 22:52)
baisu, kad ir man taip nebūtų,,,, 100 darbų, o paskutinis badas -ar kaip ten..  tongue.gif

...ne nuotaikoje buvau...rytoj pati darysiu...o drauges nera ,tai ir uzbaigti privalesiu...begsiu is ryto plauso pirkti ir lipalo... blink.gif
Atsakyti
kaip jus puosiat tas plausines eglutes?
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 11 30, 21:12)
Stiklainius rinkis kokius nori, tik kad daug jų reikia. Mes su kolegėm mąstėm apie trilitrinių stiklainių eglę ir gerą instaliaciją. Būtų tiesiog jėgiškos šventės thumbup.gif . Tik kad tų stiklainių reiktų kokią fūrą  bigsmile.gif atsivežti ir karštų klijų toną lotuliukas.gif


rasom projekta...pastatytumeme tokia egle kokiam mieste:)
Atsakyti
Aha, o pasnigus tie karsti klijai nebelaikytu stiklainiu ir butu fura duzenu smile.gif
Bet uztat kokie laimingi metai butu, sukes gi laime nesa clap.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2005 12 03, 11:01)
Aha, o pasnigus tie karsti klijai nebelaikytu stiklainiu ir butu fura duzenu  smile.gif
Bet uztat kokie laimingi metai butu, sukes gi laime nesa  clap.gif

pastatytume eglutei kokia uzdanga...
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 12 03, 10:45)
rasom projekta...pastatytumeme tokia egle kokiam mieste:)
Rašom thumbup.gif , tik gal statom kokiam banke, ten gal labiau suprastų ir dar paremtų, kad nebūtų tuščios kišenės per šventes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2005 12 03, 11:01)
Aha, o pasnigus tie karsti klijai nebelaikytu stiklainiu ir butu fura duzenu  smile.gif
Bet uztat kokie laimingi metai butu, sukes gi laime nesa  clap.gif

Pripilsim daugiau, kad tikrai laikytų. O jei jau tikrai suduš bigsmile.gif , tai konstruosim ką nors iš stiklo, juk mes kūrybingos thumbup.gif
Atsakyti