Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Prince @ 2005 12 02, 07:45)
Sveikutės,aš tai neduosiu ramybės jums dėl plaiušinės eglutės,ar ta plauša jus visa mirkote ar ne doh.gif ???

as atskirdavau kazkiek jo ir mirkydavau i klijus, o paskui prie formos lipinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2005 12 02, 03:01)
o aš čia tokį klausimėlį turiu apie tas džiovinamas apelsinų skilteles Užsimaniau ir aš tokiu originalių, paprastų ir gražių žaisliukų. Tik norėjau paklaust, kiek jie laikosi. Ta prasme, jei aš dabar tuos apelsinus supjaustysiu ir "pakepinsiu" orkaitėj, ar jie paskui neims kaip nors vysti, pūti ar pan. nesulaukę Kalėdų? Ar čia jau kai padžiovini, tai jie tokie viečni ir laikosi? Nu, sorry, jei klausimas kvailas, tiesiog noriu apsidraust  blush2.gif



Aš džiovinau ant radiatoriaus. Džiovinti laikosi ilgai smile.gif. Gal tik spalva kiek pasikeičia. Per savaitę mano puokštėje pokyčių nematyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2005 12 02, 07:45)
Sveikutės,aš tai neduosiu ramybės jums dėl plaiušinės eglutės,ar ta plauša jus visa mirkote ar ne doh.gif ???

Aš nemirkiau. Aš rankose laikiau tą plaušą ir pyliau po biškį klijų, po to pratrindavau.
Atsakyti
mylinemyli???, ačiū. Kaži, o kas geriau - orkaitė ar radiatorius? g.gif
be to, viena savaitė tai kaip viena, o iki Kalėdų dar visos trys, ir po Kalėdų dar gerą savaitėlę reikia, kad gerai atrodytų...
Atsakyti
Gal sugalvosit pasipuošt ir namų duris 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(pienių jūra @ 2005 12 02, 16:23)
mylinemyli???, ačiū. Kaži, o kas geriau - orkaitė ar radiatorius?  g.gif
be to, viena savaitė tai kaip viena, o iki Kalėdų dar visos trys, ir po Kalėdų dar gerą savaitėlę reikia, kad gerai atrodytų...



Na as galiu savo patirtim pasidalint rolleyes.gif Pernai dziovinau apelsinus skiltelem, tai dar iki dabar puikiausiai issilaike... Cia gal priklauso nuo to ar gerai isdziovinsi. Na bet man tai tikrai nepuvo ir siaip..tvarkoj viskas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2005 12 02, 08:45)
Sveikutės,aš tai neduosiu ramybės jums dėl plaiušinės eglutės,ar ta plauša jus visa mirkote ar ne doh.gif ???


labas,mes plauso "atsiriekiam",apvyniojam ant pagrindo ir tik po to tepam kliju...tai tada galim visokias "garbaneles" plausines palygint...nors rankos tai kuo toliau,tuo labiau lipnyn:)...
pas mus jau keturios plausines egles stovi...rytoj bus dar viena(gal) rolleyes.gif
Atsakyti
Prie namų puošimo, dar galima apelsiną prismaigstyti kvepiančiųjų gvaizdikelių (daug, kad paties apelsino net nesimato)- pasidaro kvepiantis ežiukas ir ilgai laikosi rolleyes.gif .
Atsakyti
nepykit, jei pasikartoju, bet dabar pradėjau galvot- kaip lygų pagrindą tai plaušo eglelei padaryt? na kad ne apvalus gautūsi... g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 02, 19:36)
nepykit, jei pasikartoju, bet dabar pradėjau galvot- kaip lygų pagrindą tai plaušo eglelei padaryt? na kad ne apvalus gautūsi... g.gif  doh.gif

Nesupratau kaip tu nori padaryt? Kurioj vietoj kad nebūtų apvalus g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2005 12 02, 20:36)
nepykit, jei pasikartoju, bet dabar pradėjau galvot- kaip lygų pagrindą tai plaušo eglelei padaryt? na kad ne apvalus gautūsi... g.gif  doh.gif



plokscia egle nori daryti?
Atsakyti
Gruodzio 10 d. 11.30 Marcinkonysevyks siaudiniu zaisliuku darymo mokymai. Dabar negaliu programos ir daugiau info imesti, bet ryt gal pavyks wink.gif
Atsakyti