Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(estrelija @ 2005 11 29, 09:59)
as ir tokios egles noreciau...bet indeliu nera:(  gal kas pastu atsiustu??? mirksiukas.gif

Nu kažin ar norėtum susimokėt už persiuntimą ir parsinešt namo stiklo šukių dėžę g.gif
Atsakyti
nu jo...vakar ,kai drauge dare plausine egle...tai sedejau ir dziaugiausi kaip procesas vyksta...o siandien,kai paciai reikejo daryti,tai nusibodo ta terliuze...tai drauge neiskentusi mano burbejimu,paeme ir padare man plausine eglute...ot gera grauge turiu,o tai ir buciau likus be plausines egles siais metais...tikiuosi,kad egle papuosti pati sugebesiu,bet irgi negarantuoju... doh.gif jauciu siandien nuotaika tikrai eglei daryti tongue.gif
Atsakyti
almux,bet juk man tik dangteliu reikia...
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2005 11 29, 14:24)
pasiskaiciau kaip jus darot tuos burbulus is balionu-kliju-siulu, tai ir as pagaminau pora biggrin.gif kol kas dar balionu neisleidau, bet jau matau kas ir kaip, taigi, jei kas gamins, tai siulau pirmiau apklijuot laikrasciais baliona, po to laikrasciu sluoksni lipalu istept, o tada vyniot siulus, man buvo taip zyyymiai lengviau, ir tvirtesnis balionas gavosi 4u.gif dabar tik suku galva kaip juos papuost, nes tie siulai nekaip atrodo unsure.gif  cool.gif sakau gal sniegu apipurkst g.gif


Bet kai laikraščiais apklijuoji, o paskui siūlais, tai laikraščiai matosi. Nebėra tarpų. Ar aš kažko nesuprantu? Kaip tuos laikraščius išimti. balioną tai viskas aišku - praduri ir ištrauki...smile.gif
Atsakyti
Beje, toks klausimas, o kam jūs tuos balionus praduriat? Aš tai paprasčiausiai atrišu ir oras išeina. O po to vėl iš naujo pučiu smile.gif
Atsakyti
Aš tai dariau su tais mažiukais vandens balioniukais, tai nė norėdamas jų iš ten neišlupsi. Prilipę labai ir labai greit plyšta, kai praduri net nesprogsta, atrodo kad jų ten nė nėra doh.gif
O didelį čia kaip kam, matyt g.gif Aš irgi praduriu, bet itk dėl to, jog neišmasčiau atrišt ir išleist g.gif
Atsakyti
Aš tai nusipirkau mažų balionų Akropolyje balionų parduotuvėje. Baisiai siūlė pirkti su pompa, bet aš pasakiau, kad man jos nereikia. Tai net davė pabandyti, netikėjo, kad savais plaučiais tai pavyks padaryti. Bet su diafragmos pagalba visai neblogai tai pavyko padaryti. Gerokai nustebinau pardavėją biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2005 11 29, 20:52)
almux,bet juk man tik dangteliu reikia...
Tai eglutei gaminti tau reikia viso stiklainio su užsukamu dangteliu. Aš sunaudojau 67 stiklainius. Šiandien pabaigsiu daryt mažesnę, ten sunaudosiu kažkur 40 stiklainių...
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 11 30, 11:45)
Tai eglutei gaminti tau reikia viso stiklainio su užsukamu dangteliu. Aš sunaudojau 67 stiklainius. Šiandien pabaigsiu daryt mažesnę, ten sunaudosiu kažkur 40 stiklainių...


bigsmile.gif tada as nesupratau kaip ta eglute gaminama...galvojau,kad tik dangteliu reikia...
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 11 30, 11:45)
Tai eglutei gaminti tau reikia viso stiklainio su užsukamu dangteliu. Aš sunaudojau 67 stiklainius. Šiandien pabaigsiu daryt mažesnę, ten sunaudosiu kažkur 40 stiklainių...


aha dar karteli pasiskaiciau kaip ta egle daryti...o beje,tai kaip tie stiklainiai vienas prie kito laikosi???(rusiskai nelabai suprantu)
aciu is karto...o beje,ar darei plausines egles?ir kaip sekesi?
Atsakyti
As va rusiskai nelabai moku... Gal kas galit parasyt kaip ta stiklo eglute pasidaryti.. Nes tikrai atrodo tai SUPER.. ir as labai labai tokios nuoriu verysad.gif padekit prasau..
Atsakyti
Labai prašau,mergaitės,paaiškinkit kaip daryt su tais balionais?Kokių reikia siūlų?Labai prašau paaiškinkit visą eigą. smile.gif
Atsakyti