Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Vaidullka @ 2005 11 28, 20:43)

Nu tai jie tas pats kaip lipalas  mirksiukas.gif





reikes juk su vaikais darzelyje kaip nors pasipuosti grupe...smile.gif
Atsakyti
Almux, kokia faina eglutė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 11 28, 23:29)
user posted image
ČIA MANO STIKLO EGLĖ

Nerealu thumbup.gif , tikrai fainai, šaunuolė Almux thumbup.gif
Atsakyti
hm...is kur gauti tu dangteliu tai eglei?...jei vaiku dar neturiu... ax.gif
Atsakyti
...nu va plauso egle isdziuvus jau ant saldytuvo stovi...grazi tokia..beliko tik papuosti...eisim i "Darzininka"ieskoti visokiu pribumbasu savo eglutei;) fotke plausines eglutes idesim,kai Kaledu senis atnes dovanu fotoaparata...tikiuosi,kad tai bus siais metais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 11 28, 23:29)
user posted image
ČIA MANO STIKLO EGLĖ




as ir tokios egles noreciau...bet indeliu nera:( gal kas pastu atsiustu??? mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip puosit tas plausines eglutes mirksiukas.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2005 11 28, 18:30)

O dabar dar nori daryt ne baltos spalvos eglutę, kažin ar tie klijai neliks balti?[/color][/font]

as dariau ir is raudono, ir auksinio plauso thumbup.gif viskas teb gerai gavos thumbup.gif - tik patarimas - daryk su pirstinem, nes kitaip pirstai liks raudoni lotuliukas.gif
Atsakyti
pasiskaiciau kaip jus darot tuos burbulus is balionu-kliju-siulu, tai ir as pagaminau pora biggrin.gif kol kas dar balionu neisleidau, bet jau matau kas ir kaip, taigi, jei kas gamins, tai siulau pirmiau apklijuot laikrasciais baliona, po to laikrasciu sluoksni lipalu istept, o tada vyniot siulus, man buvo taip zyyymiai lengviau, ir tvirtesnis balionas gavosi 4u.gif dabar tik suku galva kaip juos papuost, nes tie siulai nekaip atrodo unsure.gif cool.gif sakau gal sniegu apipurkst g.gif
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2005 11 29, 14:24)
pasiskaiciau kaip jus darot tuos burbulus is balionu-kliju-siulu, tai ir as pagaminau pora biggrin.gif kol kas dar balionu neisleidau, bet jau matau kas ir kaip, taigi, jei kas gamins, tai siulau pirmiau apklijuot laikrasciais baliona, po to laikrasciu sluoksni lipalu istept, o tada vyniot siulus, man buvo taip zyyymiai lengviau, ir tvirtesnis balionas gavosi 4u.gif dabar tik suku galva kaip juos papuost, nes tie siulai nekaip atrodo unsure.gif  cool.gif sakau gal sniegu apipurkst g.gif

Nupurkš auksiniu arba sidabriniu purškalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2005 11 29, 16:24)
pasiskaiciau kaip jus darot tuos burbulus is balionu-kliju-siulu, tai ir as pagaminau pora biggrin.gif kol kas dar balionu neisleidau, bet jau matau kas ir kaip, taigi, jei kas gamins, tai siulau pirmiau apklijuot laikrasciais baliona, po to laikrasciu sluoksni lipalu istept, o tada vyniot siulus, man buvo taip zyyymiai lengviau, ir tvirtesnis balionas gavosi 4u.gif dabar tik suku galva kaip juos papuost, nes tie siulai nekaip atrodo unsure.gif  cool.gif sakau gal sniegu apipurkst g.gif


O aš tik siūlu apvyniojau ir po to ištepiau klijais tai gavosi fantastiški burbulėliai, ir tie siūlai atrodo labai gražiai, atrodytų kad nieko ir nereikia, bet aš užsimaniau dar sidabru sonukus visu nupurkšti, tai pus blizgio šiek tiek bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 11 29, 09:23)
Almux, kokia faina eglutė thumbup.gif
Ačiū už pagyras, džiaugiuosi, kad patiko. Paskui dar kai ką bandysim įkelti ax.gif
Atsakyti
...plausines eglutes puosem tokiais burbuliukais...klijavom su super glue klijais...tuos burbuliukus(jie tokie blizgantys) pirkom "Darzininko"parduotuveje...
nufotografuosiu ta eglute,kai turesiu fotoaparata...bet tai dar negreit gali buti... unsure.gif
Atsakyti