Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

Aš tai vat iš pradžių to plaušo nusipirkau floristikos parduotuvėj, o po to kažkaip į bazę užvažiavau, tai taip pasigailėjau kad nusipirkau, nes bazėje jis pigesnis.
O aš tai darau pas tėvus name tokią dekoraciją, na net nežinau kaip pavadinti, ant spalvoto flizelino. Dabar suformavau plaušą, tada jį dėsiu ant flizelino dar visokiomm sausom gėlėm, kankorėžiais priklijuosiu ir kabinsiu, na žodžiu kai padarysiu, tada nufotkinsiu ir parodysiu, dar pati nežinau kas ten gausis, bet man jau dabar gražu biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolė, tikrai turėtų būti gražu - lauksim nuotraukos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nezinau ar as cia i tema, bet man labai patiko viena ideja su indeliais nuo vaikisku tyreliu.
My Webpage
Atsakyti
sirenute, kur konkreciau bazese to plauso yra?
o as pabandziau kankorezius su blizganciu nagu laku dailinti, nes tu purskalu neradau. nu liuks gaunasi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elė @ 2005 11 26, 02:06)
Sveikos, nezinau ar as cia i tema, bet man labai patiko viena ideja su indeliais nuo vaikisku tyreliu.
My Webpage

o man tai laaabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elė @ 2005 11 26, 00:06)
Sveikos, nezinau ar as cia i tema, bet man labai patiko viena ideja su indeliais nuo vaikisku tyreliu.
My Webpage

Kokios įdomios idėjos, man ypač patiko, kur eglutė su lemputėmis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elė @ 2005 11 26, 01:06)
Sveikos, nezinau ar as cia i tema, bet man labai patiko viena ideja su indeliais nuo vaikisku tyreliu.
My Webpage

Rytoj pradedam šito dalyko gamybą biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif laugh.gif faina idėja su tyrelių indeliais, gaila, kad mes jau seniai iš tyrelių amžiaus išaugom.... O aš vakar putos burbuliukus suvėrinėjau ant siūlo (ačiū už idėją, deja, nepamenu, kurios ji buvo blush-anim-cl.gif tongue.gif) atrodo super, tik dar kol kas saugiai spintoj guli, nes langus puošt ankstoka gi.... Beje, ta puta buvo iš didesnių burbuliukų, ne smulkutė, tai iš viso fainiai, tik jau pilnas kambarys skraidė smulkių gabaliukų blink.gif doh.gif bet verta buvo pasistengt thumbup.gif
Atsakyti



Labai gražūs jūsu darbeliai , ačiū už idėjas , kuriu pasisėmiau vartydama ši puslapį.
Atsakyti
Labukas
o kas gali pamokyt gražių snaigių prisikarpyt, man jos nesigauna arba kvadratinės arba beformės sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alma26 @ 2005 11 26, 14:51)
sirenute, kur konkreciau bazese to plauso yra?
o as pabandziau kankorezius su blizganciu nagu laku dailinti, nes tu purskalu neradau. nu liuks gaunasi wink.gif

na kaip cia tiksliau nupasakoti g.gif
Zodziu toje puseje kur yra raudonas pasazas, tai jei stovi per viduri baziu ir pries tave tas raudonas pasazas, tai reik eiti i desine puse, ta prasme ling galo baziu, ten kazkuriam sandeli, sandelio pacioje pradzioje yra floristikos prekiu, tai ten vusko yra ir plauso ir smilgu ir viso kito, as tai dar ir purskiama auksa ir sidabra pirkau tai flakonelis tik 4lt su centais kainuoja, kai tuo tarpu parduotuvej kur prekiauja floristikos prekem apie 18lt, na aisku ne toksai pats, bet visai gerai purskia. Na zodziu apsiprekinau as ten labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2005 11 27, 16:00)
na kaip cia tiksliau nupasakoti  g.gif
Zodziu toje puseje kur yra raudonas pasazas, tai jei stovi per viduri baziu ir pries tave tas raudonas pasazas, tai reik eiti i desine puse, ta prasme ling galo baziu, ten kazkuriam sandeli, sandelio pacioje pradzioje yra floristikos prekiu, tai ten vusko yra ir plauso ir smilgu ir viso kito, as tai dar ir purskiama auksa ir sidabra pirkau tai flakonelis tik 4lt su centais kainuoja, kai tuo tarpu parduotuvej kur prekiauja floristikos prekem apie 18lt, na aisku ne toksai pats, bet visai gerai purskia. Na zodziu apsiprekinau as ten labai patiko  smile.gif


aciu wink.gif
Atsakyti